Na de eerste regel ga ik ervan uit dat er vervolgens een uitleg komt. Die ik toch al weet (maar niet liet merken al wilde ik er niets mee uitlokken trouwens). Verder heeft dat geen relatie met het artikel. Dus het bevreemd me eigenlijk best wel dat de post 90x +3 krijgt. Zoiets zegt meer over hen, aangezien het een open standaard is.
Het is wel degelijk informatie die niet bij het grote publiek beschikbaar is, zo weet ik wel vaag wat van tweetrapsauthenticatie maar niet hoe dit bij het Google Authenticator algoritme specifiek werkt.
Dat die informatie niet bij het grote publiek bekend is, is geen wonder. Mensen vinden het niet interessant, het is hun vakgebied niet of het boeit hen niet genoeg. Dat is geen reden om het dan maar +3 te geven, want je hebt er wat van geleerd, als je zo gaat redeneren moeten legio posts opnieuw beoordeeld worden, omdat ze voor velen wel of niet informatie is die ze niet wisten, ook al heeft het met de context niets te maken. En het is een open standaard, dus niet bekend bij het grote publiek, is ook maar hoe je dat bekijkt.

Nu is het Google Authenticator algoritme wel enigszins offtopic, dus jullie hebben gelijk dat +3 wat hoog is. Echter vind ik +2 goed kunnen, dus zijn die +3 moderaties geen gigantische afwijking waar we ons heel erg druk om moeten maken.
Punt is wel, dat de post geen goede moderatie heeft gekregen, doordat hij verkeerd gemodereerd is. Het systeem zelf bepaald dan wel, of die afwijking te groot is of niet en gaat dan al dan niet tot actie over voor die personen.
[
Voor 5% gewijzigd door
CH4OS op 10-10-2015 01:14
]