Ha, nee hoor, betreft de inrichting bepalen we alles samen, dus zij geen dingen die ik niet wil en dus vice versa. In ons vorige huis heb ik het wel zo gedaan, en hebben mijn vloerstaanders dan ook 6 jaar gestaan. Maar ik ben zelf ook wel een beetje een sucker voor een mooie inrichting, en vloerstaanders limiteren de manier van inrichten nogal. Een vloerstaander past bijv niet op de plek waar nu de rechter speaker staat, omdat hij dan voor het raam staat e.d.Michiel Arndts schreef op donderdag 03 september 2015 @ 15:57:
Kopen jullie vrouwen nooit iets ondanks dat jullie mannen het er niet mee eens zijn... Gordijnen, behang, kastjes, prutjes...(en dan moeten de mannen het ook nog installeren). Ik zei ' er komen 2 grote zuil speakers' PUNT. Gelukkig snap ze dat het de kwaliteit wel heeft verbeterd!
Daarbij ben ik ook geen ontzettende audiofiel, ik had vooral zelfbouw omdat ik dat leuk vond om ze te maken. In mijn oren klonken ze uitstekend, maar een ware liefhebber zou waarschijnlijk daar ook wel wat op aan te merken hebben.