Met RvP verkopen blijven er 2 Nederlanders over. Blind stond gewoon basis. En Depay is een topscorer zoals ook V. Nistelrooij dat eens was. Ook al was Nederland zo slecht, v Gaal kan er goed mee.
Keepers. Wat loopt er rond wat wereldtop is? En hoe bepaal je wereldtop. Er is 1 club met 2 goede keepers (nadat Chelsea wat is gaan verkopen aan de concurrent) en dat is Barca. Daarnaast heeft iedere topclub een goede keeper in dienst. Dan kan je 50-60 miljoen gaan neertellen voor zo één, of 15-20 voor Cilissen. Als De Gea niet gewoon blijft, hij moet nog een jaar, als MU gewoon nee zegt tegen Real - en dat kan best, qua resultaten genereert De Gea van zichzelf nog wel eens 40 miljoen extra denk ik, als ze de CL halen sowieso.
Je kan Real natuurlijk ook nog vragen om Navas in een deal te gooien om De Gea, maar dan zeg je dus eigenlijk: Jullie onze nummer 1, wij de nummer 3 van jullie.
We gaan straks zien dat ie Valdes gewoon het nummer 1 shirt geeft
Verdediging. Ramos, Hummels, (Vlaar), alles wat een beetje goed is werd wel genoemd. En buiten dat De Vrij een Nederlander is, was ie gewoon goed en past ie in dat rijtje, zowel voor Nederland als voor Lazio. Jones en Smalling zijn gewoon minder gebleken nu ze geen controleurs meer voor zich hebben. Carrick kwam pas laat op gang. Ik denk dat een beetje MU fan wel blij zou zijn met de Vrij. Ik denk overigens dat de Engelsman ook denkt dat MU nu een trainingskamp is voor de Engelse verdediging, want nu kom je al snel op Jones/Smalling uit centraal achter en dat was nu ook weer niet zo goed.