Herman schreef op donderdag 26 februari 2015 @ 22:11:
Behalve die opblaas banaan waren er ook oerwoudgeluiden te horen wanneer Gervinho de bal kreeg aangespeeld. Wat mij betreft mag dat nog wel een staartje krijgen. Geen best visitekaartje voor het Nederlands voetbal zo, maar dat was mogelijk al wat moeilijk na de heenwedstrijd

Om dit even de kop in te drukken ik zat in het stadion en er waren geen oerwoudgeluiden te horen (flinke duim dus)
Opblaas bananen zijn al tijden een ding bij Feyenoord, in de jaren negentig was het echt hele vakken met die dingen en dat begint nu terug te komen.
Heeft niks maar dan ook niks met racisme te maken.
Gooien van aanstekers is gewoon not done en die gasten mogen ze hard straffen, zeker als die maloten het blijven doen na meerdere waarschuwingen.
De scheids was echt een droeftoeter en duidelijk niet zwaar genoeg voor zo'n wedstrijd.
Je mag het niet zeggen, maar het leek heel erg alsof de UEFA Feyenoord niet door wou hebben met vage beslissingen wat betreft kaarten, geen rood voor Totti op Kazim, geen voor Feyenoord spelers die mee juichen. Mulder eraf gestuurd na doelpunt omdat hij Dug-Out uitkwam terwijl bij beide doelpunten van AS Roma zowat het hele team op het veld lag waar niks tegen gedaan werd. Daarnaast zagen geen van de arbiters overtredingen die overduidelijk waren, meerdere keren hands in het strafschop gebied door AS Roma. Clasie en Boulahrouz krijgen voor beetje vasthouden geel
Verder was AS Roma wel gewoon sterker en op het spel was het terecht dat Feyenoord uitgeschakeld is, maar zoals Clasie zei we speelden tegen AS Roma en 5 arbiters.
[
Voor 6% gewijzigd door
Rubman op 27-02-2015 11:26
]