Ronaldo kopte hem door, die stond volgens mij geen buitenspel. Even wachten op nog een herhaling
.
#36
Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.
#36
...
[ Voor 21% gewijzigd door gambieter op 22-03-2015 22:25 ]
I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.
...
[ Voor 9% gewijzigd door gambieter op 22-03-2015 22:52 ]
I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.
...
#36
Mars Game Events organiseert FIFA en FORTNITE toernooien op de Playstation 5 ! Ook voor Bedrijfs of groepsarrangementen
La Theater Ligagambieter schreef op zondag 22 maart 2015 @ 22:48:
Er is nog een verschil tussen een schwalbe (hebben CR, Suarez, Neymar etc vandaag weer gedaan), en doen alsof je nagetrapt wordt (Mascherano). Ook Dani Alves deed een stervende zwaan alsof hij een klap had gehad.
Real kon er anders ook wat van. Pepe bijvoorbeeld?gambieter schreef op zondag 22 maart 2015 @ 22:48:
Er is nog een verschil tussen een schwalbe (hebben CR, Suarez, Neymar etc vandaag weer gedaan), en doen alsof je nagetrapt wordt (Mascherano). Ook Dani Alves deed een stervende zwaan alsof hij een klap had gehad.
Uiteindelijk is een overwinning van Barcelona wel verdiend, ze hebben zat kansen gehad. Maar oh, wat een onsympathiek team, eigenlijk past Messi er niet tussen. En nee, ik zou het liefste beide clubs zien verliezen.
Stond Bale uberhaupt op het veld in de tweede helft? Totaal niet gezien, CR ook niet echt.
Wat niet wegneemt dat ik het gewoon gruwelijk irritant vindJPM85 schreef op maandag 23 maart 2015 @ 10:49:
Sorry, maar al dat gezeur hier over El Clasico.
Spaans voetbal is anders dan het Engels, Duits etc.. en zal altijd vol zitten met theater. El Clasico is hier nog even de overtreffende trap van, want er is geen wedstrijd in de wereld in clubvoetbal die zo uitvergroot wordt als deze.
Dat spelers het uiterste opzoeken in elkaar kaarten aannaaien, doodschoppen uitdelen en elkaar dingen toewensen tijdens de wedstrijd hoort hier gewoon bij. Is nooit anders geweest, en de wedstrijd van gisteren was nog een nette wedstrijd.
I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.
Dat waanidee is inderdaad belachelijk. Omdat ze het "beste" voetbal spelen betekent niet dat het naaiers en nakkers zijn.gambieter schreef op maandag 23 maart 2015 @ 11:10:
Theater en aannaaien zijn toch twee verschillende dingen. Maar er is in Nederland nog steeds een waanidee dat Barcelona een nettere club is, en daar stoor ik me aan. Het zijn gewoon dezelfde viezerikjes, en met de aankoop van types als Suarez en Mascherano is men imo zelfs erger geworden dan Real en Atletico. Tot men bij Barca daar wat aan doet, mag van mij de trofeevrije periode nog lang voortduren.
Dan moet je lekker boer zoekt vrouw gaan kijken.Niku schreef op maandag 23 maart 2015 @ 11:06:
[...]
Wat niet wegneemt dat ik het gewoon gruwelijk irritant vind
Dat waanidee leeft voornamelijk bij de heren van de NOS en consorten, maar als je Sierd de Vos hoort, dan verafschuwd hij ook het vallen en alles van spelers als CR, Suarez & Neymar.Joostje123 schreef op maandag 23 maart 2015 @ 11:42:
[...]
Dat waanidee is inderdaad belachelijk. Omdat ze het "beste" voetbal spelen betekent niet dat het naaiers en nakkers zijn.
Messi kan er soms ook wat van hoor, tuurlijk wordt hij ook 100 keer getrapt.
Maar dan liggen en direct scheids aankijken, omdat hij Messi is heeft hij geen armgebaren nodig.
Maar het heeft hetzelfde doel, de gele kaart aannaaien.
Achja, het hoort er nu eenmaal bij daar in Spanje. Toch gebeuren daar in Spanje dingen die nergens anders te zien zijn qua mooi voetbal.
Bij Villareal - Sevilla (de 0-1), schitterende actie iedere speler zal op goedgeluk schieten, maar daar legt die hem gewoon met een hakje pam klaar 0-1.
Idem met Benzema, hij is alleen maar bezig met klaarleggen op Ronaldo en dan op zo manier, schitterend.
Goal van Suarez.
JPM85 schreef op maandag 23 maart 2015 @ 12:02:
[...]
Dan moet je lekker boer zoekt vrouw gaan kijken.
Ik zeg toch juist ook dat het er bij hoort en dat het Spaanse voetbal vanwege de techniek het kijken zeker waard is.JPM85 schreef op maandag 23 maart 2015 @ 12:02:
[...]
Dan moet je lekker boer zoekt vrouw gaan kijken.
Ik vind Ajax irritant om te kijken, omdat het enkel balletjes terug zijn, en het zo verrotte traag gaat. Kijken doe ik dus niet, vervul mijn 2 uur liever op een andere manier dan geïrriteerd worden door iets.
[...]
Dat waanidee leeft voornamelijk bij de heren van de NOS en consorten, maar als je Sierd de Vos hoort, dan verafschuwd hij ook het vallen en alles van spelers als CR, Suarez & Neymar.
Je zal mij niet horen zeggen dat ik het graag zie, maar het hoort nu eenmaal bij Spaans voetbal, waarbij de wedstrijd van gisteren onder een vergrootglas ligt.
Kan je hier niet tegen, irriteert het je, ga dan alsjeblieft iets anders doen dan er over lopen te emmeren. Idem voor elke andere wedstrijd, als het je niet aanstaat, waarom kijk je dan? Ik koop toch ook geen kaartje voor Marco Borsato omdat ik het zulke herrie vind.
En tegen die andere 18 in de competitie? Die zijn net zo goed tegenstander van Barca. Ben je daar ook zo "anti" tegen? Of heeft Real jou iets gedaan, dat je anti bent?
Was ook geen tegenspraak op jou post, ik gebruikte jou stukje als quote op het waanidee over Barça hier in Nederland. Ook bij Barça spelen, en speelden, schoppers en duikelaars. Zolang ik het voetbal al volg, is dit nooit anders geweest, zoals bij iedere club in Spanje.Joostje123 schreef op maandag 23 maart 2015 @ 12:25:
[...]
Ik zeg toch juist ook dat het er bij hoort en dat het Spaanse voetbal vanwege de techniek het kijken zeker waard is.
Maar dan nog mag ik het irritant, vervelend en jammer vinden.
Dat is ook waarom ik schrijf, voor 105 minuten ben ik compleet anti Real, wat dus betekend dat alles wat Real is op het veld ik op dat moment verafschuw. Ja ik zie liever een oppermachtig Barça, dat Real volledig zoek speelt. Indien dit niet kan/lukt, dan mag dit op elke manier mogelijk, ook zoals gisteren.chim0 schreef op maandag 23 maart 2015 @ 12:34:
[...]
En tegen die andere 18 in de competitie? Die zijn net zo goed tegenstander van Barca. Ben je daar ook zo "anti" tegen? Of heeft Real jou iets gedaan, dat je anti bent?
Vraag het me gewoon af, als mensen zeggen "anti" krijg ik altijd het idee dat diegene ze iets aangedaan heeft of zo. Heeft Real jou iets aangedaan dat je zo "anti" bent? Ik snap de rivaliteit, maar ik ben nou niet "anti" United of "anti" Hannover of Feyenoord. Ik ben gewoon supporter, maar heb verder niks met die club. Vind het een beetje eng, dat "anti" zijn. Je kan een hekel hebben aan, maar anti betekent echt haten en willen dat iets het liefst niet bestond. Vind het een beetje eng, grenst imho een beetje aan maniakaal gedrag.
Mwa, "anti" en "verafschuw" komen anders ook aardig in de buurt.JPM85 schreef op maandag 23 maart 2015 @ 13:07:
[...]
Maniakaal gedrag / eng? Ik zou dat eerder scharen onder supporters die geen verschil kennen tussen deze 105 minuten en de rest van je leven. Supporters die onder de naam van een club, mensen de vernieling in slaan, beelden vernielen etc..
Zeker een goede speler, en van mij mag ie het verdienen maar qua reputatie zou je zo'n salaris niet bij hem verwachten. Nog niet eens naar het buitenland geweest voor een grote loonsverhoging. Misschien valt het wat meer op omdat Pogba er niet tussen staat maar dat zal volgend jaar wel anders zijnVos schreef op zondag 22 maart 2015 @ 15:10:
[...]
Waarom je reactie op Matuidi? Ik vind dat echt een wereldvoetballer.
Woede & agressie? Ik zou toch even de definitief hiervan opzoeken...chim0 schreef op maandag 23 maart 2015 @ 13:14:
[...]
Mwa, "anti" en "verafschuw" komen anders ook aardig in de buurt.
Ik wil die haat kunnen begrijpen. Haat heb ik pas, als iemand mij of mijn dierbaren iets slechts heeft aangedaan. Maar jij bent gewoon supporter van Barca, waarom je dan anderen moet "anti-en" en "verafschuwen" begrijp ik niet. Vanwaar die innerlijke haat, woede en agressie?
Mars Game Events organiseert FIFA en FORTNITE toernooien op de Playstation 5 ! Ook voor Bedrijfs of groepsarrangementen
Vraag me af of die "derbies" tegenwoordig überhaupt nog leven bij de huidige generatie. Volgens mij leeft het totaal niet bij die verwende gastjes en zijn ze alleen maar bezig met hun nieuwste iPhone of nieuwste auto. Dat is echt een sentiment voor het publiek. Hell, volgens mij weet de helft van de spelers niet eens dat Newcastle - Sunderland een derby is.Wilibrord schreef op maandag 23 maart 2015 @ 15:24:
In Engeland, waar toch ook een aantal geladen rivaliteiten bestaan (sunderland-newcastle, man utd-liverpool, ...) heerst er bij bijvoorbeeld een geblesseerde speler toch nog een gezonde solidariteit, en zullen alle supporters applaudiseren als hij van het veld gedragen wordt, inclusief de supporters van de tegenpartij.
Gebeurt dat in Barca-Real ook? Of zijn de Real supporters daar gewoon door het dolle heen als Pepe Messi van het veld schopt?
I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.
I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.
Ik wist dat ook nietchim0 schreef op maandag 23 maart 2015 @ 16:11:
[...]
Hell, volgens mij weet de helft van de spelers niet eens dat Newcastle - Sunderland een derby is.
Mejor así
I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.
Rouleren? Nu hebben ze twee top backsBenotti schreef op woensdag 01 april 2015 @ 11:41:
Rechtsback van Porto, dûh
Vraag me alleen af wat ze dan met Carvajal gaan doen.
#36
Een bak geld plus de wetenschap dat die club hoe dan ook binnen 2 jaar Bundesliga speelt..Mosin schreef op woensdag 01 april 2015 @ 13:48:
Davie Selke van Werder Bremen, verkast naar Red Bull Leipzig die in de tweede Bundesliga spelen. Ik zag net op de site van de Bundesliga, dat ze ook niet eens een hele goede kandidaat zijn voor kampioen te worden en daarmee naar de Bundesliga te gaan. Ik noem de keuze heel apart..![]()
Bij Werder heb je Frings en Skripnik als coach/trainer, dus ik vind het wel een heel aparte keuze.. Ik wil zeggen, dat hij waarschijnlijk voor het geld gaat. Een sportieve reden om naar de 2e Bundesliga te gaan is er eigenlijk niet en al helemaal niet als je een heel seizoen daar moet gaan spelen. Van de eerder genoemde Frings en Skripnik, kun je toch verrektes veel leren..
[ Voor 85% gewijzigd door apis29 op 03-04-2015 00:30 ]
Ja, maar je gaat toch niet tweede Bundesliga spelen?toolkist schreef op donderdag 02 april 2015 @ 21:35:
[...]
Een bak geld plus de wetenschap dat die club hoe dan ook binnen 2 jaar Bundesliga speelt..
Gelukkig kijk ik elke week Porto. Maar goed, eerst zien dan geloven.
Als je Arsenal toestaat om te spelen, dan krijg je dit.Kaap schreef op zaterdag 04 april 2015 @ 14:44:
3-0 en het is rust. Alle 3 de goals waren prachtig. Heerlijke indraaier van Bellerin en een perfecte vrije trap van Ozil.
Uplay: Angeloonie - Battletag: Angeloonie#2758 - Steam: Angeloonie
I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.
United heeft inderdaad het zwaarste schema maar daarom hebben ze het ook nog volledig in eigen hand.Kaap schreef op zaterdag 04 april 2015 @ 16:30:
Ik denk dat de strijd om de top 4 wel al gestreden is. Ik zie Liverpool, Spurs en Southhampton niet meer aansluiten.
Wij spelen nog thuis tegen Chelsea, en die mogen we in ieder geval niet verliezen. We spelen ook nog uit tegen United, en die moet gewonnen worden om United achter ons te houden.
Chelsea speelt nog thuis tegen United en Liverpool. City speelt ook nog tegen United trouwens.
United heeft dus duidelijk het zwaarste schema
I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.
http://i.imgur.com/chUOGrf.gif?1gambieter schreef op zaterdag 04 april 2015 @ 19:59:
De 1-1 van Stoke tegen Chelsea, van meer dan 5 meter in de eigen helft over Courtois heen
Charlie Adam is een gemene schopper, maar wat een goal.
[ Voor 4% gewijzigd door gambieter op 06-04-2015 22:29 . Reden: even omgezet in linkje voor mobiele gebeuren ]
[ Voor 14% gewijzigd door Mosin op 05-04-2015 02:18 ]
[ Voor 14% gewijzigd door Ramzzz op 05-04-2015 09:24 ]
"Atheism is an attitude, a frame of mind that looks at the world objectively, fearlessly, always trying to understand all things as a part of nature" - Carl Sagan
Ik gun het Dortmund van harte hoor, maar als kansen als deze mislukken:Mosin schreef op zondag 05 april 2015 @ 02:12:
Knappe uithaal zeg
Dortmund - Bayern ging helemaal nergens over.. Matige wedstrijd en Bayern leek vol op de verdediging te gaan en te willen counteren. Dortmund had kansen genoeg en met een beetje geluk...
Thiago blijft in ieder geval een genot om naar te kijken. Heerlijk hoe hij met de bal omgaat. Hopelijk blijft hij nu langer fit en word hij lichamelijk iets sterker.
Lewandowski speelde ook heer-lijk. Hij zette ook een paar keer wat spelers te kijk. Wat mij betreft zou ie zo vaker mogen spelen.
Er ging genoeg niet goed, ook bij Bayern hoor. Ze hadden kunnen verliezen en ik vind dat Chelsea/PSG achtige gedoe geen hol aan..iChaos schreef op zondag 05 april 2015 @ 11:56:
[...]
Ik gun het Dortmund van harte hoor, maar als kansen als deze mislukken:
http://i.imgur.com/0l4a5NH.gifv
Dan ben je het ook gewoon niet waard om hoog te eindigen. Die pass is om van te janken, en daarna geeft hij het duel ook nog gewoon op. Lekkere mentaliteit.
Als ze er een beetje zin in hebben kunnen het er dus zo 10 worden. Er is nog een half uur te gaanbottom line schreef op zondag 05 april 2015 @ 13:16:
Ik kijk hier ook eens eventjes (vanaf minuut 48) naar de match Real Madrid tegen Granada![]()
Van 4-0 naar 7-0 in amper 10 minuten![]()
Enorm efficient Real Madrid. Ze spelen ook gewoon goed. Vooral Ronaldo. 4 doelpunten waarvan er 3 vielen tussen minuut 30 en 38
Bijna juistRoD schreef op zondag 05 april 2015 @ 13:18:
[...]
Als ze er een beetje zin in hebben kunnen het er dus zo 10 worden. Er is nog een half uur te gaan
[ Voor 5% gewijzigd door gambieter op 05-04-2015 17:54 ]
I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.
Ik begrijp het ook niet, want een dergelijke situatie heb ik gisteren niet gezien. Is ook e.o.a. buitenlandse zender zo te zien. In de slotfase was het alleen maar tegenhouden aan Bayern's kant. Jammer dat Dortmund niet door kon drukken en de winst kon pakken. Maar wat is die Reus toch een heerlijke speler! Oi oi oi, die zie ik graag naar Madrid komen.Mosin schreef op zondag 05 april 2015 @ 12:43:
[...]
Het filmpje is trouwens niet van Dortmund - Bayern, maar ik ben toch benieuwd wat je precies bedoelt.
Het was inderdaad prijsschieten op de kermis. Denk dat die gastjes van Grananda na de 3 - 0 zoiets hadden van "fluit maar af, scheids". Nou hopen op een stunt van Celta dadelijk!
I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.
Wordt het niet eens tijd om zulke spelverziekende acties eens aan te pakken door de voetbalbond? Ik vind het persoonlijk net zo erg als natrappen.gambieter schreef op maandag 06 april 2015 @ 13:00:
Ik zie dat Busquets weer een Rivaldootje heeft gedaan, zo'n polletje is als een baksteen.
[ Voor 44% gewijzigd door gambieter op 06-04-2015 20:13 ]
I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.
Ja en daar heb ik stiekem een schijt hekel aan, aan tegenhouden. Daarnaast was die misser van Reus echt zo onnodig, al zeg ik het zelf. Vanuit die positie schiet je hem op 9 manieren raak en op eentje mis. Hij wou die bal volgens mij ook nog door de Gelbe Wand heen knallen ofzochim0 schreef op zondag 05 april 2015 @ 19:14:
[...]
Ik begrijp het ook niet, want een dergelijke situatie heb ik gisteren niet gezien. Is ook e.o.a. buitenlandse zender zo te zien. In de slotfase was het alleen maar tegenhouden aan Bayern's kant. Jammer dat Dortmund niet door kon drukken en de winst kon pakken. Maar wat is die Reus toch een heerlijke speler! Oi oi oi, die zie ik graag naar Madrid komen.
[ Voor 12% gewijzigd door Mosin op 06-04-2015 19:50 ]
Tja Götze, ook zo'n verhaal. "Het grootste talent" van Duitsland, gaat naar Bayern en eindigt op de bank. Als ie invalt, zie ik gewoon in 'z'n ogen dat ie het absoluut niet naar z'n zin heeft. Had gewoon bij Dortmund moeten blijven, maar ja, zal wel weer om geld gaan, want kan me niet voorstellen dat ie dacht dat ie een basisplaats zou krijgen. Persoonlijk vind ik hem een goede voetballer, maar geen geweldenaar. Wat dat betreft vind ik Reus drie klassen beter. Bayern had beter hem kunnen pakken.Mosin schreef op maandag 06 april 2015 @ 19:49:
[...]
Reus is misschien nog wel beter dan Götze op dit moment.
Tja, de Galaticos he, dus je moet wel iemand zijn daar.Ik zou het zonde vinden als hij naar Real gaat. Ik krijg het idee, dat iedereen die daar speelt of heen gaat agressiever wordt.
Niet echt, maar als je als Barcelona zijnde friggin Matthieu gaat halen, kan je als Real ook wel Hummels halen.Met zulke arrogante spelers moet je gelijk Hummels mee pakken, zodat je in de verdediging, middenveld en aanval een Duitser hebt staan. Iedereen snapt vast wat ik daarmee wil zeggen.
Tja, dat is Ronaldo en iedereen weet dat. Een arrogant kwalletje uit Portugal (zit ook gewoon in het bloed) tegen een beschaafd, keurig kostschool jochie uit Wales.Ronaldo is een prima voetballer, maar hij imponeert Bale gewoon. Als Bale meer doet dan Ronaldo, dan is meneer op zijn @#$@$#% getrapt. Het zegt niks over zijn voetbal kunsten, maar wel iets over zijn gedrag.
hope the ball stays on the ground
[ Voor 7% gewijzigd door chim0 op 06-04-2015 20:08 ]
Nee Reus presteert lekker op dit moment? Ik vind hem bij Dortmund nou niet echt bepaald een topseizoen draaien. En Gotze maakte nota bene de winnende in de CL finale. Ik denk dat hij die prijs bij Dortmund nooit had gewonnen, hij moet gewoon geduld hebben. Zijn tijd als basisspeler bij Bayern komt nog wel.chim0 schreef op maandag 06 april 2015 @ 20:02:
[...]
Tja Götze, ook zo'n verhaal. "Het grootste talent" van Duitsland, gaat naar Bayern en eindigt op de bank. Als ie invalt, zie ik gewoon in 'z'n ogen dat ie het absoluut niet naar z'n zin heeft. Had gewoon bij Dortmund moeten blijven, maar ja, zal wel weer om geld gaan, want kan me niet voorstellen dat ie dacht dat ie een basisplaats zou krijgen. Persoonlijk vind ik hem een goede voetballer, maar geen geweldenaar. Wat dat betreft vind ik Reus drie klassen beter. Bayern had beter hem kunnen pakken.
Mja, Götze is denk ik wel tevreden, maar hij moet gewoon eens speeltijd krijgen. Als Götze beslissend wordt, dan kun je Robben onderhand wel uit je kop zetten. Bij Dortmund was hij net als Reus gewoon een ramp voor de verdediging. Reus speelt misschien niet goed bij Dortmund, maar toen ik hem bij Duitsland zag spelen, kreeg ik toch kippenvel. Als die jongen mee was gegaan op het WK, dan had het misschien wel 10-1 voor Duitsland kunnen worden..chim0 schreef op maandag 06 april 2015 @ 20:02:
[...]
Tja Götze, ook zo'n verhaal. "Het grootste talent" van Duitsland, gaat naar Bayern en eindigt op de bank. Als ie invalt, zie ik gewoon in 'z'n ogen dat ie het absoluut niet naar z'n zin heeft. Had gewoon bij Dortmund moeten blijven, maar ja, zal wel weer om geld gaan, want kan me niet voorstellen dat ie dacht dat ie een basisplaats zou krijgen. Persoonlijk vind ik hem een goede voetballer, maar geen geweldenaar. Wat dat betreft vind ik Reus drie klassen beter. Bayern had beter hem kunnen pakken.
[...]
Tja, de Galaticos he, dus je moet wel iemand zijn daar.
[...]
Niet echt, maar als je als Barcelona zijnde friggin Matthieu gaat halen, kan je als Real ook wel Hummels halen.
[...]
Tja, dat is Ronaldo en iedereen weet dat. Een arrogant kwalletje uit Portugal (zit ook gewoon in het bloed) tegen een beschaafd, keurig kostschool jochie uit Wales.Hij staat gewoon bovenaan de pikorde en iedereen speelt in dienst van hem. Gaat ook niet veranderen, zolang ie nog speelt. Maar dat is altijd met zulke exceptionele spelers. Niet alleen bij voetbal, maar ook bij andere sporten. Dat soort uitzonderlijke spelers moet je dan ook los zien van "de anderen" en niet willen vergelijken, want die staan op zichzelf, al kan ik er nog steeds niet bij waarom Real die belachelijke 100 miljoen voor Bale heeft neergelegd. Ik heb het idee dat ze een punt wilden maken van "kijk ons eens iedereen voor ieder bedrag kunnen halen" dan dat ze hem dat daadwerkelijk waard vonden.
Oh ja, straks Palace - City. Kijken of ze er wat van bakken.
https://twitter.com/tony_...85140908594704385/photo/1
Lekker stadion.. Ik weet niet of je nog hoger kan zitten, maar als je nog hoger kan zitten, zie je dus geen fuck.
[...]
Ja, hij maakte de winnende in de WK finale. Op dat moment zag ik Götze weer keihard knallen. Zijn tijd zal vast nog komen, maar als die trainer 'm niet opstelt......... Daar kan die jongen ook geen zak mee.tweaker2010 schreef op maandag 06 april 2015 @ 21:18:
[...]
Nee Reus presteert lekker op dit moment? Ik vind hem bij Dortmund nou niet echt bepaald een topseizoen draaien. En Gotze maakte nota bene de winnende in de CL finale. Ik denk dat hij die prijs bij Dortmund nooit had gewonnen, hij moet gewoon geduld hebben. Zijn tijd als basisspeler bij Bayern komt nog wel.
[ Voor 19% gewijzigd door gambieter op 06-04-2015 22:55 ]
I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.
[ Voor 14% gewijzigd door iPodKiller op 06-04-2015 22:57 ]
I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
[ Voor 7% gewijzigd door Angeloonie op 07-04-2015 12:31 ]
Uplay: Angeloonie - Battletag: Angeloonie#2758 - Steam: Angeloonie
Hoezo tof? Het voetbal is vaak niet om aan te gluren.Gonadan schreef op dinsdag 07 april 2015 @ 11:14:
Toch wel tof dat United zo klimt op de ranglijst. Aan alle kanten kritiek op Van Gaal maar ze staan toch alweer derde. Zou mooi zijn als ze dat volhouden of wellicht zelfs nog tweede worden. Spannend komend weekend.
Dat valt de laatste periode erg mee, de recente wedstrijden waren gewoon goed.Friespeuk schreef op dinsdag 07 april 2015 @ 12:32:
Hoezo tof? Het voetbal is vaak niet om aan te gluren.
I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.
Omdat ik die man en zijn team dat succes gun.Friespeuk schreef op dinsdag 07 april 2015 @ 12:32:
Hoezo tof? Het voetbal is vaak niet om aan te gluren.
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
Ik dacht dat Ronaldo en Neymar al erg konden zijn. Zulke voetballers zijn om van te walgen. De scheids geeft rood voor emotie en bewijze van een dikke duim naar dit sukkelige gedrag. Keihard aanpakken die Busquets. Ik vind het juist mooi, als er tot een bepaalde hoogte agressieve emotie komt. Het moet geen vechtpartij worden. Mij wordt altijd verteld over respect, omdat ik zelf van hard voetbal houd, maar dit is zeker wel respect...?Angeloonie schreef op dinsdag 07 april 2015 @ 12:28:
Afgezien van het feit dat het natuurlijk niet kan is die Busquets echt een matennaaier 1e klasse.
Snap niet hoe je zo kunt zijn. Tuurlijk je kan/mag soms best eens een beetje overdrijven, maar zijn gedrag is gewoon te triest voor woorden.
[afbeelding]
[afbeelding]
Spelen goed hoor de laatste tijd.Friespeuk schreef op dinsdag 07 april 2015 @ 12:32:
[...]
Hoezo tof? Het voetbal is vaak niet om aan te gluren.
Zolang we niet zoals in het rugby wat ze in de Common wealth(Australië, Wales, Engeland, enz.) landen spelen met camera beelden de overtredingen kunnen terughalen zal het effect van keihard straffen nul blijven. Je kunt dan mateen de actie terughalen en de betreffende speler ter plaatse naar de kleedkamers verbannen. Na afloop straffen zoals nu sporadisch gebeurd heeft geen effect opdat het feit al heeft plaats gevonden en het voordeel al behaald is.Mosin schreef op dinsdag 07 april 2015 @ 12:46:
[...]
Ik dacht dat Ronaldo en Neymar al erg konden zijn. Zulke voetballers zijn om van te walgen. De scheids geeft rood voor emotie en bewijze van een dikke duim naar dit sukkelige gedrag. Keihard aanpakken die Busquets. Ik vind het juist mooi, als er tot een bepaalde hoogte agressieve emotie komt. Het moet geen vechtpartij worden. Mij wordt altijd verteld over respect, omdat ik zelf van hard voetbal houd, maar dit is zeker wel respect...?
[ Voor 0% gewijzigd door Miki op 07-04-2015 13:42 . Reden: typo ]
Ben geen fan van Van Gaal. Komt erg onsypmatiek over alsmede een aantal united-spelers. Sowieso is het gevoerde beleid bij die club iets om je wenkbrouwen te doen fronzen.Gonadan schreef op dinsdag 07 april 2015 @ 12:43:
[...]
Omdat ik die man en zijn team dat succes gun.
Juist, maar dat zal volgens de hoge heren wel het voetbal verpesten ofzo. Krijg je weer van de rare onderbouwingen. Het punt is wel, dat je gewoon gelijk hebt.Miki schreef op dinsdag 07 april 2015 @ 12:53:
[...]
Zolang we niet zoals in het rugby wat ze in de Common wealth(Australië, Wales, Engeland, enz.) landen spelen met camera beelden de overtredingen kunnen terughalen zal het effect van keihard straffen nul blijven. Je kunt dan mateen de actie terughalen en de betreffende speler ter plaatse naar de kleedkamers verbannen. Na afloop straffen zoals nu sporadisch gebeurd heeft geen effect opdat het feit al heeft plaats gevonden en het voordeel al behaalt is.
Vraagje tussendoor, walg je ook zo van van der Sar?
Ja, Bayern Munchen. Aan elke andere Europese topclub zit verder wel een luchtje.Friespeuk schreef op dinsdag 07 april 2015 @ 12:57:
[...]
Nee, dan zijn er clubs die het in vele opzichten beter doen
Het zijn nu oud-voetballers die daar goed de hand in hebben. Ik hoop, dat ze bij Bayern dan ook later nog op Schweinsteiger, Müller en misschien zelfs Robben kunnen werken (daarnaast heb je nog Ballack enzovoorts, maar die is meer van Leverkusen, in ieder geval zijn er genoeg).Niku schreef op dinsdag 07 april 2015 @ 13:00:
[...]
Ja, Bayern Munchen. Aan elke andere Europese topclub zit verder wel een luchtje.
[ Voor 8% gewijzigd door Mosin op 07-04-2015 14:01 ]
Aan elke Europese topclub zit wel een luchtje ook Bayern Munchen (ook aan genoeg clubs die niet to de top behoren).Niku schreef op dinsdag 07 april 2015 @ 13:00:
[...]
Ja, Bayern Munchen. Aan elke andere Europese topclub zit verder wel een luchtje.
Dit zie ik niet als iets ergs, dit is denk ik gewoon een fout die je kunt maken. Al helemaal bij iets stoms als kerk belasting.Mosin schreef op dinsdag 07 april 2015 @ 14:28:
Ik las dat ook, maar elke club heeft zijn dingen, alleen dit is toch niet te vergelijken met sommige dingen die andere clubs doen?
Dit vind ik nog totaal geen probleem tegen over clubs die vooral met geld gooien in plaats van gericht kopen. Dan krijg je dingen die ik hierboven al zei. Ik meen, dat Rummenigge hier al iets over heeft gezegd en niet alleen over Bayern. Het kan ook over die TV rechten in Engeland zijn geweest.
Jij vroeg waarom ik het tof vind, dat geef ik aan. Je kunt nu argumenten opsommen om mijn mening onderuit te halen maar wat wil je daarmee bereiken? Veel clubs hebben onzuivere eigenaren, apart beleid of een zure coach. Voor mij geen reden om Van Gaal en United niet iets te kunnen gunnen.Friespeuk schreef op dinsdag 07 april 2015 @ 12:57:
Ben geen fan van Van Gaal. Komt erg onsypmatiek over alsmede een aantal united-spelers. Sowieso is het gevoerde beleid bij die club iets om je wenkbrouwen te doen fronzen.
1. Amerikaanse eigenaren die de club gebruiken om hun schulden op af te schuiven.
2. Seizoensdoelstellingen nogal apart voor zo'n grote club. Okay ze hebben geen europees voetbal gehaald maar blijkbaar vinden ze het vooraf al voldoende om vierde te worden.
3. spelers huren en die een fortuin betalen om hem vervolgens niet op te stellen. Dat kan je van gaal aanrekenen, die heeft hem immers gehaald.
Nee, dan zijn er clubs die het in vele opzichten beter doen
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.
Vast niet zoveel als het seizoen van The Invincibles, of toen Manchester City in 2008 'opeens' bestondgambieter schreef op dinsdag 07 april 2015 @ 17:09:
Hoeveel mensen zijn er Arsenal fan geworden toen Bergkamp en Overmars er gingen spelen?
[ Voor 9% gewijzigd door JeroenNietDoen op 07-04-2015 17:13 ]
I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.
Niks mis mee toch? De pleintjes zouden aanmerkelijk leger zijn als alleen echte voetbalvolgers het EK/WK mogen volgen.Kaap schreef op dinsdag 07 april 2015 @ 16:45:
Gewoon hetzelfde als al die mensen die niet van voetbal houden, maar wel met het EK/WK in volle oranje outfit meefeesten.
Dit topic is gesloten.
Apple iPhone 16e LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq