Het is idd jammer dat Funda geen 'open platform' is waar je zelf je huis gewoon kan aanmelden voor een X bedrag, maar er zijn tegenwoordig ook internetmakelaars die je fixed price inhuurt om precies dit voor je te regelen plus het gedoe met het koopcontract e.d. Dus als je veel zelf kunt of wil doen zonder courtage af te staan dan zijn er al wel middelen om dit te doen.Ryan1981 schreef op woensdag 26 oktober 2022 @ 16:14:
Ben niet van plan te verkopen ofzo maar kwam er vandaag achter dat je zelf geen huis op Funda mag zetten en dat je hiervoor een makelaar moet inhuren.
Mijn mening, wat een machtsmisbruik. Zag ook dat er verschillende rechtzaken over geweest zijn en dat Funda alsnog aan het langste eind trekt.
Tijd voor een nieuwe categorie in de pricewatch als je het mij vraagt
There can be only fun