Dit is zeker waar, maar voor ons wel één van meerdere criteria. Waar een andere makelaar schermde met een eigen fotograaf in dienst waren die foto's minder naar mijn smaak. Diegene die nu de foto's had gemaakt was een ingehuurd bureau (object&co) dat direct ook alle metingen doet en plattegronden. Wij zijn wel tevreden over de foto's. Paar hele kleine puntjes op de i vanwege wat details die nog niet 100% af waren toen de fotograaf kwam en inmiddels wel, dus een lichte bewerking of zelf andere foto aanleveren kan gewoon. Zolang het totaalplaatje maar een mooie en realistische presentatie geeft.Chaki schreef op maandag 13 april 2026 @ 13:44:
[...]
Bij de keuze van de makelaar was de kwaliteit van de foto's ook een belangrijk criterium. Je weet wat je kunt verwachten als je naar hun aanbod kijkt voor je met hen in zee gaat!
Hier kon de fotograaf niets aan doen, ik was eenvoudigweg nog niet 100% klaar met alle ruimtes toen deze kwam. Na fotograaf nog twee weken tot bezichtigingen geeft nog een beetje lucht voor laatste klusjes en opruimdingen. Ik heb bv. handig gebruik gemaakt van het niet fotograferen van de binnenzijde van de schuur en waskamer om hier tijdelijk nog wat spullen te stallen tijdens het fotograferen.
[ Voor 19% gewijzigd door Luiaard op 13-04-2026 14:11 ]
Import van EVs
:strip_exif()/f/image/tEZRgQiIJGkLTyaHBRH1wSAg.jpg?f=fotoalbum_large)