Altijd afwachten natuurlijk
iRacing Profiel XBL: Ross1fum1 PSN: Rossifum1
Altijd afwachten natuurlijk
iRacing Profiel XBL: Ross1fum1 PSN: Rossifum1
Groningen
Is de software bijgewerkt? Oorspronkelijk werkte de vingerafdrukscanner ook beroerd bij mij, maar na een aantal patches werkt het wel zoals je zou verwachten.Graizie schreef op donderdag 10 september 2015 @ 22:55:
Grofweg 3 van de 10 keer pakt ie mijn vingers niet. Wat is jullie ervaring hier mee? En zijn er eventueel trucjes om de werking te verbeteren?
De software is inmiddels volledig up-to-date. Toen ik vanmiddag voor het eerst tegen het probleem aan liep, moest 8.1.4 nog binnengehaald worden. Ik heb nu mijn duim maar 3 keer erin gezet, ik heb het idee dat het daardoor iets beter werkt. Voor mijn gevoel is het nog steeds niet helemaal zoals het zou moeten zijn, maar misschien moet ik het gewoon iets langer aankijken.aap schreef op donderdag 10 september 2015 @ 23:00:
[...]
Is de software bijgewerkt? Oorspronkelijk werkte de vingerafdrukscanner ook beroerd bij mij, maar na een aantal patches werkt het wel zoals je zou verwachten.
Groningen
Ik had het zelfde verschijnsle. Al nieuwe kabel besteld, maar helpt maar marginaal beter.Tackleberry schreef op maandag 27 juli 2015 @ 23:20:
Tot ik met nog een zoekactie op de logische oorzaak kwam, die Apple niet eens heeft genoemd: opgehoopte stof in de lightning poort. Even met een tandenstoker een berg stof verwijderd en probleem is opgelost.
Ga naar je Touch ID settings en ga gewoon heel vaak je vingers (die zijn ingesteld) op de sensor leggen. Verplaats de vinger ook telkens een klein beetje. Op die manier leert je toestel je vingers beter herkennen.Graizie schreef op donderdag 10 september 2015 @ 23:05:
[...]
De software is inmiddels volledig up-to-date. Toen ik vanmiddag voor het eerst tegen het probleem aan liep, moest 8.1.4 nog binnengehaald worden. Ik heb nu mijn duim maar 3 keer erin gezet, ik heb het idee dat het daardoor iets beter werkt. Voor mijn gevoel is het nog steeds niet helemaal zoals het zou moeten zijn, maar misschien moet ik het gewoon iets langer aankijken.
Het stof zit waarschijnlijk echt onderin opgehoopt, dus je zult echt (voorzichtig) van onderuit stof omhoog moeten halen. Dus niet alleen in die poort porren, maar het echt proberen omhoog te halen.aap schreef op donderdag 10 september 2015 @ 23:09:
[...]
Ik had het zelfde verschijnsle. Al nieuwe kabel besteld, maar helpt maar marginaal beter.
Met tandenstoker gepord. Beetje stof eruit, maar nu herkent hij de lader helemaal niet meer.
Dus deze tip heeft ook risico
hij zal nog de ios updates ontvangen. Zelf heb ik ook de 5s (nu al bijna 2 jaar) en ik ben er nog steeds blij mee. De enige reden dat ik hem vervang is, omdat ik de 6s wilBelecthor schreef op dinsdag 29 september 2015 @ 16:11:
Mijn Nexus 5 is helaas kapot gegaan, dus ik ben op zoek naar een nieuwe telefoon. Ik vind de grootte van de iPhone 5s perfect, maar ik vraag me af in hoeverre de 5s zich met die telefoon kan meten. En gaat de 5s nog wel een jaartje of 2 mee als ik 'm nu aanschaf?
Dan is 16GB voldoende, die heb ik op dit moment ook.Redmonkey92 schreef op donderdag 08 oktober 2015 @ 13:50:
Ik ben van plan de iPhone 5s te kopen (tweedehands) echter vind ik de 32gb versie nogal duur dus ben ik van plan voor de 16gb versie te gaan.
Mijn vraag is nu dat ik aan 16gb voldoende heb.
Ik gebruik met name de volgende apps op de telefoon:
-Social: Whatsapp, Facebook, Messenger, Snapchat, Instagram, Skype
-Overige: 9292, email, teletekst, spotify
En verder ja foto's en video's. Echter zou ik die door kunnen zetten naar een dropbox account of iets dergelijks.
Bij mij is 16 GB echt te weinig ben ik achter gekomen. Als je een beetje fanatiek Whatsapp gebruiker bent en alle plaatjes en filmpjes die rondgestuurd worden automatisch download zit je zo aan je limiet. Ik moet continu foto's verwijderen om onder de gevarenzone te komen en dan ben ik zelf niet eens zo'n fotograaf (je eigen foto's en video's nemen veel meer ruimte in omdat die lekker scherp zijn).Redmonkey92 schreef op donderdag 08 oktober 2015 @ 13:50:
Ik ben van plan de iPhone 5s te kopen (tweedehands) echter vind ik de 32gb versie nogal duur dus ben ik van plan voor de 16gb versie te gaan.
Mijn vraag is nu dat ik aan 16gb voldoende heb.
Ik gebruik met name de volgende apps op de telefoon:
-Social: Whatsapp, Facebook, Messenger, Snapchat, Instagram, Skype
-Overige: 9292, email, teletekst, spotify
En verder ja foto's en video's. Echter zou ik die door kunnen zetten naar een dropbox account of iets dergelijks.
Dat is niet goed.Studiocitroen schreef op vrijdag 09 oktober 2015 @ 07:53:
Sinds ik iOS9 op mijn iPhone 5s heb, start ie regelmatig opnieuw op. Hebben meer mensen hier last van. Ik zie niet zo snel anderen die dat hebben. Als ik mijn iphone pak, hem unlock met Touch ID, dan krijg ik wit scherm met apple logo en start ie opnieuw op?
Weet iemand een oplossing daarvoor?
32GB bestaat niet meer, dus geluk voor jouKluutmaran schreef op vrijdag 09 oktober 2015 @ 09:22:
[...]
Bij mij is 16 GB echt te weinig ben ik achter gekomen. Als je een beetje fanatiek Whatsapp gebruiker bent en alle plaatjes en filmpjes die rondgestuurd worden automatisch download zit je zo aan je limiet. Ik moet continu foto's verwijderen om onder de gevarenzone te komen en dan ben ik zelf niet eens zo'n fotograaf (je eigen foto's en video's nemen veel meer ruimte in omdat die lekker scherp zijn).
Mijn volgende telefoon moet dus ook minimaal 32 GB worden ondanks dat ik zoveel mogelijk alles in de cloud zet.
Ik denk erover om de Lumia 950 als opvolger te kiezen dus voor mij bestaat dat weldegelijk aangezien ik 110 euro extra voor meer geheugen een beetje overdreven vindSidewalkSuper schreef op vrijdag 09 oktober 2015 @ 10:48:
[...]
32GB bestaat niet meer, dus geluk voor jou
http://www.anandtech.com/...-plus-preliminary-resultsThe iPhone 6s in turn appears to use NVMe, which rules out both UFS and traditional eMMC. To my knowledge, there’s no publicly available mobile storage solution that uses PCI-E and NVMe, so this controller seems to have more in common with the Macbook SSD controller than anything in the mobile space. It doesn’t seem this is an uncommon idea though, as SanDisk detailed the potential advantages of PCIE and NVMe in mobile storage at the Flash Memory Summit a month ago.
[ Voor 17% gewijzigd door SidewalkSuper op 09-10-2015 13:05 ]
NRG
Vreemd gerucht.GerardVanAfoort schreef op zaterdag 27 februari 2016 @ 15:26:
Voor degene die niet perse de nieuwste iPhone willen maar wel een iPhone die best nog even meekan (5s was de eerste met 64-bit processor) met 1 GB werkgeheugen. Houd het event omstreeks 18 maart in de gaten.
Nieuwe 4" iPhone SE en mogelijke pricedrop voor de 5s (gokje € 299,-)
http://www.macrumors.com/...o-500-iphone-5s-half-off/
My thirsty wanted whiskey. But my hunger needed beans
NRG
€529,- is misschien ook niet onrealistisch maar dan wel met iPhone 6 hardware. Wordt het 6s hardware dan lijkt mij dat te goedkoop.GerardVanAfoort schreef op zaterdag 27 februari 2016 @ 15:45:
Ik hoop toch echt max. € 529,- tot € 549,- voor de iPhone SE. Misschien blijft de 5s wel alleen in groeimarkten leverbaar. Maar $ 225,- geloof ik ook niet zo.
My thirsty wanted whiskey. But my hunger needed beans
Heb je bij albums onder 'onlangs verwijderd' gekeken?arjoderoon schreef op vrijdag 04 maart 2016 @ 08:47:
Ik erger me de laatste maanden nog meer dan eerder aan mijn iphone. Ik heb een 16gb 5s. En het apparaat blijft maar roepen dat mijn geheugen vol zit. Hoeveel apps en foto's ik ook al verwijderd heb.
Nu roept mijn collega dat foto backup het probleem is. Kan dit werkelijk zo zijn? Als ik op mijn iphone een foto verwijderd, wordt dat dan ook online gedaan? (Dat lijkt mij wel het principe van syncen, om te kunnen voorkomen dat hij vervolgens vanuit icloud terug gepusht wordt).
Ik had apps als microsoft PowerPoint, excel en word erop staan. die namen per stuk zo'n 500mb in beslag. Zelfs nadat ik deze apps verwijderd heb, kreeg ik nog de opmerking "onvoldoende ruimte".
Ik weet van gekkigheid niet waar ik het zoeken moet en ik erger me rot aan het apparaat.
Gebruik je Whatsapp? Dan is de laatste update de boosdoener http://www.iculture.nl/wh...e-opslagruimte-problemen/arjoderoon schreef op vrijdag 04 maart 2016 @ 08:47:
Ik erger me de laatste maanden nog meer dan eerder aan mijn iphone. Ik heb een 16gb 5s. En het apparaat blijft maar roepen dat mijn geheugen vol zit. Hoeveel apps en foto's ik ook al verwijderd heb.
Nu roept mijn collega dat foto backup het probleem is. Kan dit werkelijk zo zijn? Als ik op mijn iphone een foto verwijderd, wordt dat dan ook online gedaan? (Dat lijkt mij wel het principe van syncen, om te kunnen voorkomen dat hij vervolgens vanuit icloud terug gepusht wordt).
Ik had apps als microsoft PowerPoint, excel en word erop staan. die namen per stuk zo'n 500mb in beslag. Zelfs nadat ik deze apps verwijderd heb, kreeg ik nog de opmerking "onvoldoende ruimte".
Ik weet van gekkigheid niet waar ik het zoeken moet en ik erger me rot aan het apparaat.
NRG
Yes bij iedere foto die ik verwijder ga ik direct naar het album verwijderd om daar alles definitief te verwijderen.DwightKSchrute schreef op vrijdag 04 maart 2016 @ 08:54:
[...]
Heb je bij albums onder 'onlangs verwijderd' gekeken?
Ja ik gebruik whatsapp. Heb even bij mijn opslag instellingen gekeken en daar staat Whatsapp met slechts 177 mb. Daaruit kan ik niet opmaken dat Whatsapp alle vrijgekomen ruimte opslokt.GerardVanAfoort schreef op vrijdag 04 maart 2016 @ 09:02:
[...]
Gebruik je Whatsapp? Dan is de laatste update de boosdoener http://www.iculture.nl/wh...e-opslagruimte-problemen/
Ook bij verwijderen andere apps slokt Whatsapp de vrijgekomen ruimte op..
[ Voor 39% gewijzigd door DeRooney op 04-03-2016 11:34 ]
Rond 21 maart is er weer een Apple event. Dan wordt de nieuwe 4" iPhone gepresenteerd en zoals de geruchten zijn een pricedrop voor de 5s (zie een paar reacties hierboven). Ik zou nog even 2 weken wachten met een keuze te maken. De 5s was het eerste 64-bit iDevice, krijgt zeker nog iOS 10 en ik gok zelfs okk nog wel 11, maar wie weet is de nieuwe SE nog interessanter!Rubberen schreef op dinsdag 08 maart 2016 @ 18:40:
Beste,
Is het nog de moeite om een Iphone 5s aan te schaffen?
Ik heb momenteel een iphone 4s die ik nu al 2.5 jaar gebruik, maar die toch sterk begint af te takelen. Wanneer ik deze aankocht was dit al een oudere telefoon, maar ik ben persoonlijk niet het type dat het nieuwste van het nieuwste wil. Belangrijkste is dat het toestel functioneert.
Als ik deze nu zou aankopen, kan ik dan nog 2jaar verder met deze telefoon?
Reden van mijn vraag is, omdat telenet een mooi aanbod doet met volgende formule:
https://www2.telenet.be/c...e_iphone5s16gb_spacegray/
(299euro voor het toestel + 15euro abbo vast voor 12maand)
NRG
iPhone 17 256GB Zwart| Apple Watch S11 SG | Mac Mini M1 (2020) | MacBook Air 13" (2025) Blauw | Apple TV 4K (2x) | Airpods 4 (2024)
http://www.macrumors.com/...pple-event-march-21-week/Vaganzza schreef op woensdag 09 maart 2016 @ 08:20:
Was dat event niet voor volgende week dinsdag 15/03?
NRG
iPhone 17 256GB Zwart| Apple Watch S11 SG | Mac Mini M1 (2020) | MacBook Air 13" (2025) Blauw | Apple TV 4K (2x) | Airpods 4 (2024)
Bedankt om dit even te vermelden!GerardVanAfoort schreef op woensdag 09 maart 2016 @ 07:00:
[...]
Rond 21 maart is er weer een Apple event. Dan wordt de nieuwe 4" iPhone gepresenteerd en zoals de geruchten zijn een pricedrop voor de 5s (zie een paar reacties hierboven). Ik zou nog even 2 weken wachten met een keuze te maken. De 5s was het eerste 64-bit iDevice, krijgt zeker nog iOS 10 en ik gok zelfs okk nog wel 11, maar wie weet is de nieuwe SE nog interessanter!
Sowieso is het verstandig om nog even 2 weken te wachten tot die aankondiging van de nieuwe iPhone SE. Dan weet je wat voor hardware er in zit, en zorgt daarnaast voor een pricedrop van de iPhone 5SRubberen schreef op dinsdag 08 maart 2016 @ 18:40:
Beste,
Is het nog de moeite om een Iphone 5s aan te schaffen?
Ik heb momenteel een iphone 4s die ik nu al 2.5 jaar gebruik, maar die toch sterk begint af te takelen. Wanneer ik deze aankocht was dit al een oudere telefoon, maar ik ben persoonlijk niet het type dat het nieuwste van het nieuwste wil. Belangrijkste is dat het toestel functioneert.
Als ik deze nu zou aankopen, kan ik dan nog 2jaar verder met deze telefoon?
Reden van mijn vraag is, omdat telenet een mooi aanbod doet met volgende formule:
https://www2.telenet.be/c...e_iphone5s16gb_spacegray/
(299euro voor het toestel + 15euro abbo vast voor 12maand)
iMac Retina 5K 27” 2020 / i7 / 32GB / Radeon X5700 XT 16GB / 1TB SSD || Macbook Air 2020 M1 / 16GB / 1TB SSD || Synology DS415+ / 8GB / 48TB || iPhone 13 Mini 256GB
Die kans is inderdaad aanwezig. Over twee weken (wanneer de SE ongeveer in de winkel ligt) zullen we het wetenFrank S schreef op vrijdag 18 maart 2016 @ 11:49:
Ligt het niet voor de hand dat zodra de SE verkrijgbaar wordt, de 5S onmiddellijk van de markt gehaald wordt? Nu al kun je bij Ritel de 5s niet meer bestellen (gisteren nog wel), maar is er een placeholder voor de SE (zonder prijs of specificaties uiteraard) geplaatst.
NRG
Powered by Solarfrontier 3060 Wp
Dat kan ook.MXL schreef op zondag 20 maart 2016 @ 08:19:
Nee, mensen kijken niet verder en nemen degene die je "gratis" bij je abbonnement krijgt
Een optimist is een slecht geïnformeerde pessimist...
Om een iPhone te activeren heb je sowieso een SIM-kaart nodig, daar kom je niet omheen.Gaaloss schreef op maandag 21 maart 2016 @ 21:32:
Net ios 9.3 geïnstalleerd op mijn iPhone 5s zonder simkaart (mijn oude Hongaarse telefoon welke jammer genoeg ook een Hongaarse simlock heeft die ik er niet afkrijg), maar nu staat er simkaart vereist bij het opnieuw opstarten na installatie.. Enige keuze is ander wifi netwerk selecteren. Iemand een idee om daar voorbij te komen?
[ Voor 15% gewijzigd door Pannekoek81 op 14-04-2016 16:57 ]
Dat ligt een beetje aan je budget. Ik heb een 5s die het voor mij ook nog prima doet. Als ik nu opnieuw moet kiezen zou ik echter toch voor een SE gaan. Dat toestel is toekomst vast en heeft een betere batterij duur...Pannekoek81 schreef op donderdag 14 april 2016 @ 16:56:
Vraagje. Is de 5s nog de moeite om te kopen of toch maar de se.
Huidige telefoon heeft wat problemen. Dus een ander nodig.
Optie die ik heb. Is anderhalf jaar sim only en 5s. Ik moet nog paar maanden voordat ik mag verlengen. Bij verlengen jaar sim only. Of se en over paar maanden als ik mag verlengen voor 2 jaar sim only.
4 inch is trouwens prima. Speel geen spellen en Internet pak ik de ipad voor. Nu een galaxy S5 en wil terug naar ios.
Battle.net || Strava
Budget... Tja beide prima haalbaar. Maar goed als kan besparen ook prima. Verschil is nog wel aanwezig in prijs en dan is de vraag is het de meerprijs van zo'n 130 euro waard of is de 5s nog prima voor komende tijdretlaw schreef op donderdag 14 april 2016 @ 17:10:
[...]
Dat ligt een beetje aan je budget. Ik heb een 5s die het voor mij ook nog prima doet. Als ik nu opnieuw moet kiezen zou ik echter toch voor een SE gaan. Dat toestel is toekomst vast en heeft een betere batterij duur...
Verwijderd
[ Voor 30% gewijzigd door CamelNLD op 29-04-2016 11:54 ]
PSN ID: dvd-linden | Youtube: dvd-linden
MacBook Air 13' M1 | iPad mini 2022 | iPhone 14 Pro | Watch S7
Adjust non olet, plerumque...
Dat is inderdaad ook een mogelijke piste om in het achterhoofd te houden, en misschien zelfs waarschijnlijker dan wat ik vooropstelde (misschien dat ze daarom ineens een jaar langer de 4S ondersteunden bijvoorbeeld?).Domino schreef op vrijdag 06 mei 2016 @ 07:49:
Of ze laten met ios X alle support vallen voor niet 64bit devices. Dan valt de 5/5c ook al af.
Ik heb tot voor kort een 5s gehad, maar zou toch aanraden om voor de SE te gaan.
MacBook Air 13' M1 | iPad mini 2022 | iPhone 14 Pro | Watch S7
MBPr 13" 2017 128GB iPhone 16 Pro 128GB Apple Watch Ultra (1)
A'dam PVOutput
daarbij laat je dus eigenlijk je scherm aan/toestel unlocked. In dat geval gebruik Siri hiervoor:ericplan schreef op zaterdag 14 mei 2016 @ 14:01:
Gebruik de 5S sinds kort met het fietsen van GPS-routes. In combinatie met opladen via naafdynamo blijft de batterij goed op peil. Toch probeer ik de batterij een beetje te sparen.
Ik zoek iets om de brightness al fietsend snel te kunnen wisselen. Ik heb al geprobeerd de light sensor te bedekken en dat werkt wel, zodanig dat het scherm niet feller wordt, maar helaas niet voor donker worden. Er gebeurt niets als je de sensor bedekt, het scherm wordt niet donker.
Met de accessibility opties heb ik de weinig licht met zoom al aan gezet. Drie keer drukken op de home-button dimt het scherm, maar ik zoek eigenlijk een app die naar het gedimde niveau gaat dat je hebt net voordat de iPhone in lock springt en dat met één aanraakbeweging het scherm weer oplicht. Bestaat zoiets als screensaver/wallpaper?
Iemand een suggestie?
[ Voor 6% gewijzigd door GerardVanAfoort op 14-05-2016 14:44 ]
NRG
A'dam PVOutput
"Hoe meer het kan, hoe sneller het stuk is."
Herkenbaar, laten vervangen.Tommy The Cat schreef op zaterdag 21 mei 2016 @ 00:45:
Nadat ik enige jaren de 4s heb gebruikt, zag ik de kans om deze tot mijn eigen voldoening aan iemand te schenken en zelf de 5s te kopen. De 4s voldeed nog prima, maar vooral wat meer snelheid leek me wel aardig. De 5s is wat dat betreft een behoorlijke stap vooruit.
Met de thuisknop ben ik minder tevreden. Het knopje voelt en klinkt heel goedkoop: een harde plastic klik. De knop van de 4s voelde juist degelijk, ging soepel en was stil.
Ik lees dat dit bij meerdere exemplaren het geval is, dus ik twijfel of ik hier over ga klagen. Heb eigenlijk geen zin in dat vervangingsproces (zeker niet als het andere exemplaar hetzelfde blijkt te hebben), maar ik stoor me wel aan de knop.
Wat is de ervaring hier: is dit nieuwigheid? Wordt de knop na enige weken stil en soepeler? Blijft hetzelfde? Wordt erger?
[ Voor 9% gewijzigd door Errieseeka op 28-06-2016 18:25 ]
Los van het feit dat de term 'de turk' nogal ongepast is, denk ik dat je het beste naar een erkende reparateur of Apple zelf kan gaan.Errieseeka schreef op dinsdag 28 juni 2016 @ 18:24:
Gister heeft mn pa zn iPhone 5s naar de turk gebracht en vervolgens doet de gyroscoop het niet meer lijkt het. Enkel het scherm en de accu zijn vervangen. Ook is de accu al na een paar uur al tientallen procenten minder terwijl hij er niks mee doet (bluetooth staat wel aan maar that's it). Ook hebben ze er een beschermend glasplaatje voor gedaan lijkt het.
Nou ben ik helemaal niet thuis in de iOS wereld dus kan het zijn dat het softwarematig is? De screenlock (van onder naar boven vegen) staat juist.
Kan ik ergens checken wat het aantal mwh van de huidige accu is (app of iets dergelijks?). Of zijn er apps die extreem veel accu kunnen verbruiken? Zijn er apps die mij kunnen vertellen wat de powerdrain is? Kunnen ze er een slechtere accu in gestopt hebben (minder mwh?)
Ik neem aan dat er geen slechtere (lees namaak) schermen voor de iPhone 5s in omloop zijn dat ze die erop hebben gezet en dan ook maar voor de zekerheid een glasplaatje extra erop ivm breekbaarheid?
Verder nog tips om die turken te ondervragen?
Powered by Solarfrontier 3060 Wp
Beste is gewoon teruggaan en daar duidelijk maken wat je klachten zijn. Misschien dat de accu niet goed is, kan je zelf even controleren met coconutBattery.Errieseeka schreef op dinsdag 28 juni 2016 @ 18:24:
Gister heeft mn pa zn iPhone 5s naar de turk gebracht en vervolgens doet de gyroscoop het niet meer lijkt het. Enkel het scherm en de accu zijn vervangen. Ook is de accu al na een paar uur al tientallen procenten minder terwijl hij er niks mee doet (bluetooth staat wel aan maar that's it). Ook hebben ze er een beschermend glasplaatje voor gedaan lijkt het.
Nou ben ik helemaal niet thuis in de iOS wereld dus kan het zijn dat het softwarematig is? De screenlock (van onder naar boven vegen) staat juist.
Kan ik ergens checken wat het aantal mwh van de huidige accu is (app of iets dergelijks?). Of zijn er apps die extreem veel accu kunnen verbruiken? Zijn er apps die mij kunnen vertellen wat de powerdrain is? Kunnen ze er een slechtere accu in gestopt hebben (minder mwh?)
Ik neem aan dat er geen slechtere (lees namaak) schermen voor de iPhone 5s in omloop zijn dat ze die erop hebben gezet en dan ook maar voor de zekerheid een glasplaatje extra erop ivm breekbaarheid?
Verder nog tips om die turken te ondervragen?
hi!
Neem dan de SE. Hier sinds deze week in gebruik in combinatie met Telfort en 4G versneller abo. De SE is veel bang voor de buck, zonder abo vanaf € 489,- en anders heeft mobiel.nl de scherpste prijzen met abo.MailMan schreef op vrijdag 22 juli 2016 @ 09:36:
Nadat mijn 4s toch wel heel erg langzaam begint aan te voelen en ik toch moet verlengen, zit ik eraan te denken voor de 5s of 6 te gaan.
Ik zit/zat bij HollandsNieuwe. Lekker goedkoop en over het algemeen geen gezeik, maar regelmatig een slechtere ontvangst dan mijn vriendin die met haar 4s bij Telfort zit. Daarom de vraag of de 5s vooruit gaat op RF ontvangst t.o.v. de 4s? Als het gelijk is vind ik het nog te doen, maar slechter niet.
Iemand ervaring met bovenstaande?
NRG
Ik zat daar inderdaad net naar te kijken. Kan je weer wat langer mee.GerardVanAfoort schreef op vrijdag 22 juli 2016 @ 13:08:
[...]
Neem dan de SE. Hier sinds deze week in gebruik in combinatie met Telfort en 4G versneller abo. De SE is veel bang voor de buck, zonder abo vanaf € 489,- en anders heeft mobiel.nl de scherpste prijzen met abo.
[ Voor 16% gewijzigd door joey82 op 03-09-2016 12:37 ]
Nee neem dan een SE, kun je langer mee vooruitjoey82 schreef op zaterdag 03 september 2016 @ 12:35:
ik heb nog nooit een iphone gehad en zat te denken aan een 5s....is dit een goede keuze? ik over 2 jaar dan wel weer verder als het geen updates meer krijgt....en daarbij hoef ik niet perse het nieuwste van het nieuwste....
Float like a butterfly, sting like a bee.
dankjewel voor je reactiemartinusz schreef op zaterdag 03 september 2016 @ 13:33:
[...]
Nee neem dan een SE, kun je langer mee vooruit
16 is mijns inziens te doen als je tenminste een ruime databundel hebt (> 5GB en liever meer). Jaren lang het met 16 gered, maar was wel behelpen (veel Spotify streamen, iCloud fotolibrary en iCloud-upgrade naar 50 GB). Maar 64 GB is fijner.Kluutmaran schreef op zondag 04 september 2016 @ 17:08:
Ik ben zelf ook geen powergebruiker qua foto's maar vind 16 GB toch echt te weinig. Of je moet van opruimen van die dingen houden, nu 64 GB en geen problemen meer ook niet met spotify lokaal opslaan enzo.
[ Voor 13% gewijzigd door Mr.ZeroNull! op 09-09-2016 00:46 ]
[ Voor 3% gewijzigd door Marly op 09-09-2016 14:46 ]
Het is alleen een echte hetze als het uit Hetzerath komt, anders is het gewoon sprankelende ophef.
Ja hoor, heb ik wel.Mx. Alba schreef op maandag 12 september 2016 @ 10:30:
Even een vraagje... Heeft er hier iemand toevallig zo'n setje schroevendraaiertjes liggen die je bij een nieuwe iPhone 5S accu krijgt? Ik ben mijn setje kwijt en nu heb ik een collega die een 5S met een zeer slechte accu heeft, en in de kast heb ik nog een 5S liggen met een defecte videochip (buiten garantie) maar nog wel een goede accu - alleen geen schroevendraaiertjes dus om van twee defecte iPhones één werkende te maken.
Steam ID = Ackerfiets
Zit het ding niet gewoon vol met pluis? Even met een houten tandenstoker voorzichting raggen. 9/10 keer lost dit dit soort problemen op.Family Guy schreef op vrijdag 23 september 2016 @ 11:37:
Beste tweakers,
Ik heb ook nog een 5s liggen die eigenlijk nog heel netjes is. Het enige probleem is dat de connector gaar is; hij laadt alleen nog op als ik de telefoon oplaad en iets op de connector leg, zodat deze in de telefoon naar boven gedrukt wordt.
Nu heb ik gelezen over de onderdelen en reparatiesets, ook over die winkeltjes die zo'n reparatie uitvoeren. Mijn vraag aan jullie is: wat zal ik er mee doen? Zelf gaan repareren (mits makkelijk) met een setje en connector-onderdeel (voor 13 euro) of een reparatie bij zo'n GSM-punt doen voor >€40?
Ik woon in omgeving Sint-Oedenrode, dus indien iemand verder nog aanbevelingen heeft; ik hoor ze graag!
Bij voorbaat dank.
Nope. Jammer genoeg al meerdere malen geprobeerd.Tales schreef op vrijdag 23 september 2016 @ 12:25:
[...]
Zit het ding niet gewoon vol met pluis? Even met een houten tandenstoker voorzichting raggen. 9/10 keer lost dit dit soort problemen op.
Steam ID = Ackerfiets
Doet het nog altijd prima.forto schreef op maandag 26 september 2016 @ 11:03:
Hoe zijn de ervaringen met iOS10 ? Nogsteeds een soepele ervaring en batterijduur? Ik denk erover om een nieuwe 5s te nemen. De SE is voor mij wat boven budget.
Draait vlot, accuduur is wel merkbaar afgenomen. Heb geen nieuwe apps erop gezet of instellingen veranderd, dus kan nog niet echt pinpointen wat het precies is. Maar goed hij is alweer drie jaar oud, dus als je een nieuwe 5S neemt zul je er waarschijnlijk geen tot minder last van hebben.forto schreef op maandag 26 september 2016 @ 11:03:
Hoe zijn de ervaringen met iOS10 ? Nogsteeds een soepele ervaring en batterijduur? Ik denk erover om een nieuwe 5s te nemen. De SE is voor mij wat boven budget.
| The bitterness of poor quality remains long after the sweetness of low price is forgotten |
Bedankt. Ik heb al een iPad 4 en ervaar eigenlijk hetzelfde met de accu na de update naar 10. Weet niet of het zo slim is om een model van drie jaar terug nu nog te kopen, nu ze denk ik worden uitgefaseerd.2Dutch schreef op maandag 26 september 2016 @ 13:28:
[...]
Draait vlot, accuduur is wel merkbaar afgenomen. Heb geen nieuwe apps erop gezet of instellingen veranderd, dus kan nog niet echt pinpointen wat het precies is. Maar goed hij is alweer drie jaar oud, dus als je een nieuwe 5S neemt zul je er waarschijnlijk geen tot minder last van hebben.
Als je 't formaat fijn vindt, zou ik een SE aanraden (nog even doorsparen dus). Die heeft kekkere hardware, kun je nog wat langer mee vooruit. Heb je de meeste power in een mooi handzaam formaat. Niet dat een 5S slecht is, maar denk dat het toch wat zonde is om die nieuw te gaan halen.forto schreef op maandag 26 september 2016 @ 21:16:
Bedankt. Ik heb al een iPad 4 en ervaar eigenlijk hetzelfde met de accu na de update naar 10. Weet niet of het zo slim is om een model van drie jaar terug nu nog te kopen, nu ze denk ik worden uitgefaseerd.
| The bitterness of poor quality remains long after the sweetness of low price is forgotten |
Verwijderd
Vanmorgen net geupdate.forto schreef op maandag 26 september 2016 @ 11:03:
Hoe zijn de ervaringen met iOS10 ? Nogsteeds een soepele ervaring en batterijduur? Ik denk erover om een nieuwe 5s te nemen. De SE is voor mij wat boven budget.
[ Voor 11% gewijzigd door Verwijderd op 01-10-2016 13:48 ]
My thirsty wanted whiskey. But my hunger needed beans
En wat zeggen de percentages bij batterij? Waaraan zou die alles verbruikt hebben volgens het systeem?Citroentaart schreef op maandag 24 oktober 2016 @ 07:47:
Sinds iOS 10 gaat het niet meer zo lekker met mijn iPhone 5s. Zaterdag opgeladen tot 100% (zaterdag morgen) telefoon niet aangeraakt tot vanmorgen. Batterij op. Voor iOS 10 had ik dan nog 65% over ofzo.
Het is mijn zakelijke telefoon, die gebruik ik in het weekend niet, en ik heb er verder ook geen zware apps op draaien. Meer mensen deze ervaring?
Float like a butterfly, sting like a bee.
Er staat niks. De volgende melding staat daar 'Informatie over de batterij is beschikbaar nadat de iPhone enkele minuten is gebruikt.'martinusz schreef op maandag 24 oktober 2016 @ 07:56:
[...]
En wat zeggen de percentages bij batterij? Waaraan zou die alles verbruikt hebben volgens het systeem?
[ Voor 18% gewijzigd door NiGeLaToR op 24-10-2016 14:07 ]
KOPHI - Klagen Op Het Internet podcast. Luister hier! – bejaardenexport, WEF en de LIDL kassa kwamen al voorbij. Meepraten als gast? DM mij!
Dat lijkt mij niet helemaal goed neeCitroentaart schreef op maandag 24 oktober 2016 @ 08:30:
[...]
Er staat niks. De volgende melding staat daar 'Informatie over de batterij is beschikbaar nadat de iPhone enkele minuten is gebruikt.'
Float like a butterfly, sting like a bee.
Geen idee. Lijkt mij ook niet helemaal goed, nooit eerder last van gehad. Ik heb hem nu 2 jaar in gebruik.martinusz schreef op maandag 24 oktober 2016 @ 09:13:
[...]
Dat lijkt mij niet helemaal goed neemijn 5s (inmiddels verkocht) had hier zeker geen last van na de upgrade naar iOs 10. Misschien je batterij aan het overlijden?
| The bitterness of poor quality remains long after the sweetness of low price is forgotten |
Heb geen Applecare op het ding, hij is drie jaar oud dus sowieso geen garantie meer. Heb gisteravond wel 10.1.1 erop gezet, vanmorgen liep hij wel harder leeg onderweg naar het werk. Weer aan stroomnet gehangen en eens even zien wat ie nu gaat doen en straks onderweg naar huisSuBBaSS schreef op donderdag 03 november 2016 @ 18:20:
Ik zou even applecare bellen en sowieso een batterijtest laten uitvoeren. Als hij niet kapot/te slecht is dan ligt het aan de software en is de kans groot dat het bij een volgende update opgelost wordt.
[ Voor 69% gewijzigd door 2Dutch op 13-11-2016 17:47 ]
| The bitterness of poor quality remains long after the sweetness of low price is forgotten |
Apple iPhone 16e LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq