Metalkai schreef op dinsdag 02 september 2014 @ 16:59:
Persoonlijk vind ik nog steeds dat ze gewoon helemaal geen datums meer moeten noemen. Gewoon wanneer de patch klaar is een patch uitbrengen. Leuke verrassing wanneer dat gebeurt.
Aan de andere kant, dan zullen er weer mensen geen klagen dat er te weinig gecommuniceert wordt.
Lijkt me toch ook terecht dan? Als je wel het geld wilt aannemen van de mensen, dan zal je ze ook op de hoogte van de status moeten zetten.
Ik vind ook dat het klagen op degene die klagen over de gemiste deadlines onterecht is. Het probleem is niet zozeer dat ze het niet rushen, het probleem is dat ze blijkbaar geen flauw idee hebben hoe lang het ontwikkelen van onderdelen kost, en dat vind ik persoonlijk wel twijfelachtig. In mei (april?) ofzo was het verhaal nog dat ze bijna (paar weken zou het nog kosten) versie 1.0 van AC gingen releasen, en uiteindelijk vanwege wat vertragingen deden ze maar een vroegere versie maar.
Ondertussen zitten we in September en is er nog geen zicht op versie 1.0 (en dan laat ik nog achterwege dat het oorspronkelijk in December zou gebeuren, en ja toen hebben ze wel bedacht dat ze de onderliggende server architectuur enzo al gingen inbouwen, maar laten we wel wezen, dat zou niet significant andere stukken van de ontwikkeling moeten hebben vertraagd). Dit was voor mij geen probleem geweest als ze van tevoren hadden gezegd dat dat zou gebeuren. En natuurlijk, vertragingen gebeuren, en over het algemeen lijken game developers een gebrek aan inschattingsvermogen te hebben. Maar ik krijg toch het idee dat bij de SC devs dat gebrek nog een stukje groter is.
Begrijp me niet verkeerd, ik ben niet 'boos' ofzo hierover, ik zie wel wanneer alles komt. Ik vind het alleen wel twijfelachtig dat ze blijkbaar zulke slechte inschattingen kunnen maken van hoe lang het duurt om iets te ontwikkelen.