Verwijderd schreef op zaterdag 07 december 2013 @ 09:59:
[...]
Iemand die niet wil PvP'en. Vooral iemand die elke vorm van oneerlijkheid in de universe wilt vermijden en heel bang is om gegriefd te worden.
Het hoeft voor mij geen EVE te worden, maar je moet wel een beetje het gevoel hebben dat er gevaar en uitdaging is in de universe. Soms zal je gewoon verliezen.

Aha
Ben ik wel met je eens. Alhoewel ik wel hoop dat je ook met een eenvoudig schip relatief ongemoeid door het universe kan reizen.Maar heb gelezen dat dit in principe wel goed zit.
Zyppora schreef op zaterdag 07 december 2013 @ 10:10:
[...]
[...]
Dit dus ongeveer. Mensen die graag mooi weer willen spelen en a.h.w. cognitief dissonant lowsec invliegen en dan gaan klagen wanneer ze in een hinderlaag vliegen en een stel piraten er met hun cargo vandoor gaan.
Ik zou het op zich leuk vinden om ook vooral andere mensen tegen te komen maar zie nog niet helemaal voor me hoe je dan, anders door je aan te sluiten bij gelijkgezinden, door een bepaald stuk space kan vliegen zonder door sterke Pirates e.d. gelijk continu geplunderd te worden.
[...]
Sowieso hebben mensen een compleet verkeerd beeld van hoe de SC franchise is opgezet. Er zitten er genoeg die zich entitled voelen tot een soort van return of investment. Er zitten er genoeg die denken dat het schip waarvoor zij geplegded hebben het 'beste' schip wordt (anders hadden ze wel voor een ander schip gekozen), er zitten er zelfs die in de waan leven dat SC 'hun' droomsim gaat waarmaken ipv. CR's droomsim, en elk punt waarop de twee afwijken gaan aanhalen.
'Vocal minority' heeft een slechte nasmaak gekregen op de CIG forums, en terecht als je het mij vraagt.
Ik denk dat het nog niet zo makkelijk is / ik vind het nog niet zo makkelijk om me echt voor te stellen hoe het spel in de praktijk gaat uitpakken.
Het idee achter SC spreekt me erg aan en daarom heb ik in een redelijk vroege fase (nov 2012 ?) gebacked. Maar wel voor een beperkt bedrag van, ik dacht USD 40 ofzo.
Ik ga het allemaal wel zien. Tot nu toe heb ik er wel vertrouwen in dat het een leuke game gaat worden.
Het pledgesysteem en de geweldige marketing erachter met schitterende schepen leidt imo niet geheel ten onrechte wel tot verwachtigingen. Het is imo naief om als Developer te verwachten dat als veel mensen hoge bedragen gaan pledgen dat ze geen hoge eisen gaan stellen. Dit zijn geen professionele investeerders of zo. Aan de andere kant zijn deze pledgers imo ook weer naief om zoveel geld neer te leggen voor iets wat nog lang niet af is en al helemaal nog niet gebalanced en dan te verwachten dat jouw unieke droom waargemaakt wordt.
Het is een double edged sword.