Die powdercoated geeft een iets grove textuur waar je print aan het printbed zit, wat de lijnen die je normaal ziet maskeert. Ziet er wel nice uit.puntje013 schreef op zondag 10 november 2019 @ 12:10:
Ik wil volgende week de prusa mk3s kit bestellen maar nu weet ik niet welk bed sheet ik moet bestellen.
Wat is nu eigenlijk het verschil tussen de smooth en de textured?
In het begin zal ik waarschijnlijk veel met PLA gaan printen en later wil ik ook wel wat met flex filaments gaan proberen.
Op de smooth blijven dingen makkelijker zitten. Flex soms misschien wel te goed, dat je stukken bed meeneemt bij het loshalen. Heb overigens nog geen flex geprobeerd met de powedercoated sheet, maar pla dingen liggen er bijna los op als het bed weer is afgekoeld.
Als ik er 1 zou kopen zou ik voor de powedercoat gaan, en de smooth sheet er misschien los bijvoegen, om een of andere reden is dat 5 euro goedkoper dan "both sheets" selecteren.

Mechwarrior Online: Flapdrol