Zo blij dat serene coast weg is, wat een inbalanced camp map is dat.
Verder elke map waar een winkans verschil is afhankelijk van spawn.
Verder elke map waar een winkans verschil is afhankelijk van spawn.
Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.
Eens. Het hoort erbij en je moet ermee leren spelen maar ik denk echt dat de skill die nodig is om arty effectief te spelen gewoon te laag is.
Verwijderd
Als ik weeral het schijt krijg van arties, begin ik er zelf met een te spelen. Enerzijds goed, zodat ik op de hoogte blijf van de arty-safe plekken, en anderzijds om ook met zulke laserguided raketten te spelen. 950 damage hit op een KT die 20° tov mij geangeled staat met een hummel, no problemo.Kaap schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 20:26:
Zojuist geoneshot in een E-50M door een Object 261. En dan arty spelers die met droge ogen durven zeggen dat tier 10's oneshotten niet overpowered isSchijt arties en schijt arty spelers
Geen shitstorm, wel simpele vraag: heb jij ooit high-tier arty gespeeld?djengizz schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 20:30:
[...]
Eens. Het hoort erbij en je moet ermee leren spelen maar ik denk echt dat de skill die nodig is om arty effectief te spelen gewoon te laag is.
*awaits incoming shitstorm
Oslik blyat! Oslik!
Ja, Type E. Maar dat doet er verder niet toe. Zoveel damage uit het niets is gewoon verre van leuk voor de ontvangende kant. Elke andere tank kun je een plan tegen maken. Ga ik flanken, daag ik hem uit, etc. Tegen arty, daar kun je niks tegen doen.dion_b schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 20:31:
[...]
Geen shitstorm, wel simpele vraag: heb jij ooit high-tier arty gespeeld?
[ Voor 12% gewijzigd door JeroenNietDoen op 30-04-2013 20:41 ]
Niet echt, ik speel alleen de Russische arty lijn en zit nu op de Object 212 en speel regelmatig de S-51.dion_b schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 20:31:
[...]
Geen shitstorm, wel simpele vraag: heb jij ooit high-tier arty gespeeld?
Roland SP404 sampler te koop: https://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/2089640
Tegen artillerie kun je zeker wat doen, alleen hebben veel spelers dat nog steeds niet door. Top tier artillerie hebben een lange laadtijd, zo'n 26 op z'n snelst voor de Object 261, en 39.48 voor de T92. Je kunt als je team een beetje goed samen werkt doorhebben waar welke artillerie staat, en dus waar welke kan schieten. Je kunt ook ongeveer inschatten hoelang een shell erover doet om jouw te raken na het schieten. Met een medium kun je een artillerie dan nog wel eens uitlokken tot mis schieten.Kaap schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 20:40:
[...]
Ja, Type E. Maar dat doet er verder niet toe. Zoveel damage uit het niets is gewoon verre van leuk voor de ontvangende kant. Elke andere tank kun je een plan tegen maken. Ga ik flanken, daag ik hem uit, etc. Tegen arty, daar kun je niks tegen doen.
En je kunt nog zoveel dingen gaan zeggen en verzinnen, het valt gewoon niet goed te praten mijn inziens. Alleen arty spelers zelf zullen trachten proberen het goed te praten.
Ik vind het prachtig dat een arty speler gewoon zelf aangeeft dat hun impact op het spel zo groot is dat niet arty spelers gewoon maar moeten blijven schuilen. Je zegt gewoon zelf dat na die 40 seconden er een moment van overpowered isThomasG schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 21:15:
[...]
Tegen artillerie kun je zeker wat doen, alleen hebben veel spelers dat nog steeds niet door.
Als bijvoorbeeld een T92 geschoten heeft, heb je dus 40 seconden om iets te doen.
Oh gut, tis zondeThomasG schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 21:15:
[...]
Maar als ik door zo'n %$^$%^ autoloader die uit het niets komt met die rot snelheid van ze, in een paar seconden aan gort wordt geschoten, terwijl ik maar één keer terug heb kunnen schieten. Dat vind ik 10 keer erger.
[ Voor 3% gewijzigd door JeroenNietDoen op 30-04-2013 21:24 ]
erutangiS
Maar dat laatste is dus meestal niet het geval.MrOleo schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 21:25:
Ik word zelden geoneshot door arty, zolang er geen 4 of 5 per kant zijn, is er niks mis mee
In welke zin is dat anders dan dat er 2 tot 5 arties op je schieten. Op die autoloaders kun je in ieder geval nog zelf schieten en proberen ze te ontwijken, bouncen.MrOleo schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 21:25:
Ook ik erger me veel meer aan autoloaders, daar kan je je op veel plekken nauwelijks tegen beschermen zonder hulp van teamgenoten, welke er in randoms nauwelijks is. Vooral de batchat en amx1390 kunnen vele tanks binnen 10 seconden flanken en uitschakelen zonder enige kans voor die tank.
Maar dat is een probleem van de matchmaking, niet van de arty.
Tegen die arty kan ik me positioneren zodat ze me niet kunnen raken, een autoloader rijd 10 seconden en flankt me omdat m'n team niet oplet. Vooral op mountain pass is het me al vaak overkomen dat mooie gevechten worden gehouden en dan is er een batchat en je bent dood. Tegen een gewone tank kan je dan nog terugvallen en terugvechten omdat je even snel damage doet en niet 1500 tegen 400 medium vs medium.Kaap schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 21:27:
In welke zin is dat anders dan dat er 2 tot 5 arties op je schieten. Op die autoloaders kun je in ieder geval nog zelf schieten en proberen ze te ontwijken, bouncen.
erutangiS
Volgens mij snap jij het gewoon nietKaap schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 21:21:
[...]
Ik vind het prachtig dat een arty speler gewoon zelf aangeeft dat hun impact op het spel zo groot is dat niet arty spelers gewoon maar moeten blijven schuilen. Je zegt gewoon zelf dat na die 40 seconden er een moment van overpowered is
En dan hebben we het over 1 arty waar je in high tier matches gewoon 4/5 arty per zijde hebt.
[...]
Oh gut, tis zondeDat is nog zoiets, als ik een arty tegenkom in bijvoorbeeld mijn T-62A, soms 1-shot je die arty niet, schieten ze vervolgens in TD modus je alsnog af. Hoe lame is dat. En jij klaagt dan over een scout
Of jij overdrijft, of jij hebt gewoon erge pech. Als ik met m'n tier 8 artillerie speel, kom ik inderdaad wel vaak met 4 andere. Maar ik ben ook heel vaal maar met één andere, of zelfs alleen. Zeker de helft van de tijd, terwijl de rest gevuld is met tier X. Dus zo erg is het nou ook weer niet.Kaap schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 21:27:
[...]
Maar dat laatste is dus meestal niet het geval.
[ Voor 18% gewijzigd door ThomasG op 30-04-2013 21:44 ]
Maar dat is een probleem van de matchmaking, niet van de autoloader.MrOleo schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 21:34:
[...]
Maar dat is een probleem van de matchmaking, niet van de arty.
[...]
een autoloader rijd 10 seconden en flankt me omdat m'n team niet oplet.
Dan was jij niet duidelijk genoeg, je had het over arty en begint vervolgens over autoloader, dus ik nam aan dat je autoloader lights bedoelde
Correct, vanuit arty perspectief. De ongelukkige ontvanger van die jackpot winst denkt daar echter heel anders over.ThomasG schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 21:40:
Daarnaast is artillerie niet per definitie overpowered. Het is een casino. Soms heb je de jackpot, maar vaak ook niet. Dan schiet je keer op keer mis, omdat ze dan net in zo'n lullig kuiltje staan, of omdat de shell om wat voor reden dan ook gewoon overschiet.
En als er wel arty is moeten we ons maar verschuilen wordt er gezegd, dus campen we ons ook suf, dus wat dat betreft is je opmerking niet relevant.ThomasG schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 21:40:
En de mensen die zeggen dat het zonder artillerie veel beter is, staan 9 van de 10 keer lekker te campen als er toevallig geen artillerie is. Nou, alsnog dat nou zoveel leuker is.
Elke pot met meer dan 2 arty per zijde is er 1 teveel.ThomasG schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 21:40:
[...]
Of jij overdrijft, of jij hebt gewoon erge pech. Als ik met m'n tier 8 artillerie speel, kom ik inderdaad wel vaak met 4 andere. Maar ik ben ook heel vaal maar met één andere, of zelfs alleen. Zeker de helft van de tijd, terwijl de rest gevuld is met tier X. Dus zo erg is het nou ook weer niet.
[ Voor 86% gewijzigd door JeroenNietDoen op 30-04-2013 22:05 ]
laat maar.Kaap schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 21:40:
[...]
Maar dat is een probleem van de matchmaking, niet van de autoloader.
erutangiS
ThomasG schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 21:40:
[...]
Volgens mij snap jij het gewoon nietIk niet over scouts, maar over autoloaders. Stond misschien niet duidelijk, maar ik had het in dat stukje niet over als ik artillerie speel. Als je dan in je eentje over bent op een flank, komt er even een F155 met een rotgang de hoek om rijden, en is het *pang* *pang* *pang* dood. Vooral als ze in platoon rijden.
Om je eigen woorden te gebruiken, als jij alleen op een flank over bent tegen een autoloader maakt je team gewoon een grote fout. Daarnaast doet een enkele arty net zoveel damage als die hele autoloader, alleen met dat verschil dat je team tegen die autoloader iets kan doen. Detrack hem en elke tank schiet door hem heen. Die arty kunnen ze echter meestal pas wat aan doen als het potje al gespeeld is.Ja, er zijn gevallen waar jij of je team keer op keer hard geraakt worden door artillerie. Maar zoals eerder gezegd, maak jij en je team dan gewoon een grote fout.
Nogal subjectief dit. Mijn ervaring is nl. dat als er 4/5 arty's zijn het zeker een campfeest wordt terwijl als er geen arty is dat zelden het geval is.En de mensen die zeggen dat het zonder artillerie veel beter is, staan 9 van de 10 keer lekker te campen als er toevallig geen artillerie is. Nou, alsnog dat nou zoveel leuker is.
Waarschijnlijk dan net zoveel pech als mij. Ik heb geen avond dat ik niet minstens een aantal potjes met 4 of 5 arty heb (mits ik tier9/10 battles aan het spelen ben)[...]
Of jij overdrijft, of jij hebt gewoon erge pech.
Oftewel de andere helft van de tijd is het wel 4/5 arties (ok, laat het 1/4 van de tijd zijn en bij mij is dat iig niet overdreven).Als ik met m'n tier 8 artillerie speel, kom ik inderdaad wel vaak met 4 andere. Maar ik ben ook heel vaal maar met één andere, of zelfs alleen. Zeker de helft van de tijd, terwijl de rest gevuld is met tier X. Dus zo erg is het nou ook weer niet.
[ Voor 4% gewijzigd door redwing op 30-04-2013 22:06 ]
[removed]
Uhmmm... Als een autoloader jouw flankt is het toch ook echt jouw schuld. Dan houd je de minimap en jouw omgeving niet voldoende in de gaten. (oke, als hij nog niet gespot is is het anders... Maar dat geld dan voor iedere tank)MrOleo schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 21:34:
[...]
Tegen die arty kan ik me positioneren zodat ze me niet kunnen raken, een autoloader rijd 10 seconden en flankt me omdat m'n team niet oplet. Vooral op mountain pass is het me al vaak overkomen dat mooie gevechten worden gehouden en dan is er een batchat en je bent dood. Tegen een gewone tank kan je dan nog terugvallen en terugvechten omdat je even snel damage doet en niet 1500 tegen 400 medium vs medium.
Elke keer als ik in een potje kom zonder arty wordt er door zowel me eigen team als het andere gezegd hoe fijn ze het vinden. En dat zijn ook de meeste leuke potjes waar er gewoon goed word gespeeld.ThomasG schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 21:40:
[...]
En de mensen die zeggen dat het zonder artillerie veel beter is, staan 9 van de 10 keer lekker te campen als er toevallig geen artillerie is. Nou, alsnog dat nou zoveel leuker is.
The only thing you need; a jar of "Elbow Grease" (TM) ! Apply it liberally and it will make any job a breeze.
Dat vind ik inderdaad het grootste probleem. Je bent met een lekker potje bezig, ziet een tegenstander die je mooi kunt flanken ware het niet dat je dan niet arty safe staat en dus achter je rotsje moet gaan wachten.User schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 22:10:
Ik wil spelen, en niet na een spot ge-oneshot worden door 1 of andere LOIC.
[removed]
T50-2 tier VI, goede scout, je kan ermee passief scouten maar ook actief door lekker in beweging te blijven en gekke moves uit te halen, zelf weinig damage kunnen doen.ChojinZ schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 21:10:
Vraagje:
Ik speel nu vrij lang, voornamelijk Tier 8 t/m 10, langzame medium en heavy tanks.
Scouten zit er daardoor nauwelijks in. Nu ben ik opzoek naar een lage tier scouttank die voornamelijk uitkomt tegen hogere tiers.
Ik speel sinds de beta maar heb me eigenlijk nooit gericht op scouten. Heb in de wiki gekeken wat leuke scouttanks zijn, maar zoals zo vaak is de wiki niet helemaal up to date en dus niet geheel betrouwbaar
Iemand een goede suggestie wat betreft scouttanks? ?
[ Voor 3% gewijzigd door ShockWave op 30-04-2013 22:49 ]
Een reloadende autoloader is te zien op de map omdat hij dat altijd in het volle zicht doet. Tevens kan ik mijn teamgenoten van afstand besturen, zodat ze niet een groot gat laten vallen, waar de autoloader graag gebruik van maakt. Sorry, je hebt gelijk, het is altijd egt mijn fout,thijsco19 schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 22:35:
[...]
Uhmmm... Als een autoloader jouw flankt is het toch ook egt jouw schuld. Dan houd je de minimap en jouw omgeving niet voldoende in de gaten. (oke, als hij nog niet gespot is is het anders... Maar dat geld dan voor iedere tank)
Als ik op de minimap een rood stipje zie dan kijk ik altijd welke tank het is, zo nodig hou ik hem in de gaten.
Als hij jouw dan gaat flanken kan je dat 9 van de 10 wel op tijd zien en daarop reageren.
erutangiS
Wat wil je hier nou mee zeggen?MrOleo schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 22:50:
[...]
Een reloadende autoloader is te zien op de map omdat hij dat altijd in het volle zicht doet. Tevens kan ik mijn teamgenoten van afstand besturen, zodat ze niet een groot gat laten vallen, waar de autoloader graag gebruik van maakt. Sorry, je hebt gelijk, het is altijd egt mijn fout,
[ Voor 3% gewijzigd door thijsco19 op 30-04-2013 23:01 ]
The only thing you need; a jar of "Elbow Grease" (TM) ! Apply it liberally and it will make any job a breeze.
Tuurlijk kun je wat doen en ik pleit ook helemaal niet voor het verwijderen van arty, ik vind alleen de huidige implementatie niks.ThomasG schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 21:15:
Tegen artillerie kun je zeker wat doen, alleen hebben veel spelers dat nog steeds niet door.
Ik heb zelf geen Object 261, maar als een object 261 een reload heeft van 26 seconden en daarmee 2k damage kan doen op een tier 10. Roept toch aardig OP van zich af.ThomasG schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 21:15:
[...]
Tegen artillerie kun je zeker wat doen, alleen hebben veel spelers dat nog steeds niet door. Top tier artillerie hebben een lange laadtijd, zo'n 26 op z'n snelst voor de Object 261, en 39.48 voor de T92. Je kunt als je team een beetje goed samen werkt doorhebben waar welke artillerie staat, en dus waar welke kan schieten. Je kunt ook ongeveer inschatten hoelang een shell erover doet om jouw te raken na het schieten. Met een medium kun je een artillerie dan nog wel eens uitlokken tot mis schieten.
Man hopes. Genius creates. Ralph Waldo Emerson
Never worry about theory as long as the machinery does what it's supposed to do. R. A. Heinlein
I think all rightthinking people in this country are sick and tired of being told that ordinary, decent people are fed up in this country with being sick and tired.
Mijn punt is dat er geroepen werd dat je nagenoeg geen skill nodig hebt om arty te spelen. Dat is gewoon niet waar. Je hebt een enorme reloadtijd, dus iedere schot moet tellen. Je aimtijd is nagenoeg even lang als je reloadtijd, dus moet je ruim van tevoren een target kiezen waarvan je hoopt dat het een halve minuut in je vizier zal blijven. Je hebt (muv SU-26 en BatChat155) geen turret maar een beperkte traverse, waardoor je target zomaar eens buiten traverse kan rijden en je weer van nul kunt beginnen met je aimtijd als je niet een andere target hebt. Oh, en los van dat alles heb je het probleem van doorbrekende lights die je binnen de kortste keren te pakken hebben en waar je dus continu op alert moet zijn en waar je adequaat op moet reageren als het gebeurt (opblazen, wegwezen of verstoppen), en ondertussen arty van de tegenpartij die wel eens counterarty zou kunnen doen waardoor je ook niet stil moet blijven staan na een schot. En dat zou minder skill vergen dan met een heavy frontaal in de aanval gaan?Kaap schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 20:40:
[...]
En je kunt nog zoveel dingen gaan zeggen en verzinnen, het valt gewoon niet goed te praten mijn inziens. Alleen arty spelers zelf zullen trachten proberen het goed te praten.
Oslik blyat! Oslik!
Man hopes. Genius creates. Ralph Waldo Emerson
Never worry about theory as long as the machinery does what it's supposed to do. R. A. Heinlein
[ Voor 12% gewijzigd door mad_max234 op 01-05-2013 00:54 ]
Als dat zo is, hoe komt het dan dat arties niet altijd alle kills halen? Misschien omdat sommige spelers weten of ze gespot zijn en zo ja niet gaan staan waar arty ze kan raken? Of omdat ze voor de zekerheid regelmatig van richting en/of snelheid wisselen waardoor de arty ervoor of erna schiet?MSalters schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 00:40:
Enorme reloadtijd? Boeien. Je one-shot targets, en je hebt meer dan genoeg tijd om 15 targets te one-shotten. En dat een tegenstander beweegt? Boeien. Kijk waar hij moet stoppen om te schieten, en aim daar. Boem, weer een kill.
Oslik blyat! Oslik!
Man hopes. Genius creates. Ralph Waldo Emerson
Never worry about theory as long as the machinery does what it's supposed to do. R. A. Heinlein
Arty zijn toch damage dealers en geen kill-hungry-tanks? Al hoe wel je altijd noobs er hebt tussen zitten die op kills aan het hunten zijn en je dan teamkillen omdat ze je probeerde te 'helpen'.dion_b schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 00:48:
[...]
Als dat zo is, hoe komt het dan dat arties niet altijd alle kills halen?
[ Voor 6% gewijzigd door pkregting op 01-05-2013 01:49 ]
Als ik die stats bekijk kan ik de damage done niet vinden. Daarnaast vraag ik me altijd af hoe accuraat noobmeter nu precies is. Zo'n beetje alle tanks hebben een winrate van boven de 50%, dus welke tank verliest er dan meer dan gemiddeld ? Het kan nu eenmaal niet zo zijn dat iedereen meer dan 50% van de potjes wintpkregting schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 01:41:
Zucht... wat een lange discussie over of arty nou overpowered is.
Kijk je naar de stats dan is die bewering onzin. Tier 8 arties doen gemiddeld gezien iets meer damage als tier 10s, maar hun winkans is gemiddeld gezien veel lager dan die van tier 10s en hun OPrating is ook de laagste in het rijtje (http://www.noobmeter.com/tankStats/eu).
[removed]
Noobmeter heeft alleen stats van spelers die op noobmeter spelen. Echte noobs hebben geen interesse in stats en zitten dus ook niet op noobmeter, maar ze spelen wel arty. Goeie spelers doen in alle tanks meer damage dan gemiddeld, en ze zitten wel op noobmeter.redwing schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 08:15:
[...]
Als ik die stats bekijk kan ik de damage done niet vinden. Daarnaast vraag ik me altijd af hoe accuraat noobmeter nu precies is. Zo'n beetje alle tanks hebben een winrate van boven de 50%, dus welke tank verliest er dan meer dan gemiddeld ? Het kan nu eenmaal niet zo zijn dat iedereen meer dan 50% van de potjes wint
Ja er zijn bots in het spel, herkennen tsja..er zijn verschillende soorten van Botten.blonderulez schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 02:51:
Vandaag in een pot waarschijnlijk een bot in het team gehad. Mijn vraag aan de ervaren spelers, zijn er bots in WOT en indien ja, hoe herken je zo'n bot? In dit geval was het een tiger die in de eigen cirkel bleeft staan. Ik kwam vlak bij de eigen basis in gevecht met een IS en uiteindelijk verloor ik. Toen de IS doorreed en dicht bij de tiger in de buurt kwam, begon hij te bewegen, alleen vond ik het hele rare bewegingen, draaien met de turret en daarna ging die richting te IS, hij schoot wel een keer of 4 (1 keer ook raak) maar heel onlogisch (draait met zijn zijkant vlak voor de loop van de IS, rijdt er voorbij, maar probeert niet op de achter- of zijkanten te schieten). Wat denken jullie, zou dat een bot zijn geweest? Zo niet, hoe herken je dan wel een bot?
Je kan veel over WG zeggen, maar om nu te beweren dat ze geen commercieel inzicht hebben, nee. Ze zijn in twee jaar tot een grote speler uitgegroeid op online gaming markt, maken winst en groeien nog steeds.MSalters schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 23:42:
Precies. WG heeft gewoon gebrek aan commercieel inzicht. Om geld te verdienen moeten er mensen Tier X willen spelen, of in elk geval VIII+. Arty maakt dat niet leuk. Ik speel wel Tier VI, gratis.
[ Voor 10% gewijzigd door Knowuse op 01-05-2013 09:23 ]
Shuttle st20g5
WG failliet binnenkort dan?MSalters schreef op dinsdag 30 april 2013 @ 23:42:
Precies. WG heeft gewoon gebrek aan commercieel inzicht. Om geld te verdienen moeten er mensen Tier X willen spelen, of in elk geval VIII+. Arty maakt dat niet leuk. Ik speel wel Tier VI, gratis.
Dell XPS L702X, Ci72620M, 6GB, Geforce GT 550M
Dus je wil hoge damage, hoge firerate én hogere splash damage. Seems like a plan.ZTeeVeR schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 09:46:
Ik ben ook helemaal voor een hogere fire rate en een hogere splash damage. De alpha damage? tsja, een kenmerk van arty is volgens mij dat ze gewoon big ass shells kunnen gooien. Daar moet je je strategie gewoon op aanpassen.
Wellicht moet met een increase van spash damage de accuracy gewoon wat naar beneden.
Arty's moeten gewoon geen enkele buff meer krijgen.. het enige wat ze moeten doen is max 3 per potje.. en misschien de sniper Sattelite? mode nerfen..BramSd schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 09:39:
A
Ik denk dat een oplossing zou kunnen zijn als ze een paar dingen veranderen:
- Meer citymaps met veel cover en/of meer cover in de open mappen.
goed idee, maar dan maakt jou meer splashdmg die cover weer nutteloos, dan schieten ze gewoon meters naast je en wordt je alsnog geraakt. (dus nee)
- Lagere alphadamage op de arty. Ik denk dat een 1200 alpha meer dan zat is voor tier 8 arty.
goed idee
- Hogere RoF met betere accuracy, om met de lagere alpha niet te veel DPM te verlieze,.
nee, met 3/4/5 arty is er een regen aan shells en hebben ze nog meer oneshots, meer shells = meer kans op ammorack of andere cruciale onderdelen, en dan is de nerf van minder alfa geen nerf meer.
- Grotere splashrange om, icm de damage en RoF wijziging, campen tegen te gaan. Moet dan wel een lineair verband zijn tussen afstand en percentage van de alpha die je maximaal kunt oplopen. Zeg 8-10% per meter ofzo.
Nee, omdat er niks mis is met campen,(als je het goed doet) en TD's zijn gemaakt om ergens stil te staan en op die manier kan een TD zijn beste truukje niet meer doen.. en snipers...?
En sommige arty's hebben al een veel te grote splash, in een medium of light tank ben je de helft van je crew kwijt door splash.. dus nee..
Oh bedoelt ie dat. Ik dacht dat ie het over de snipermode van normale tanks had.Ashrah schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 10:04:
Hij bedoelt Shift-mode of Sattelite view.
die bedoel ik ja.Ashrah schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 10:04:
Hij bedoelt Shift-mode of Sattelite view.
[removed]
[ Voor 24% gewijzigd door psychoclown op 01-05-2013 10:33 ]
WoT Profile | Noobmeter - kyozu | Youtube channel | Livestream
De Conqueror vond ik een heel prettige tank, z'n opvolger daarin tegen heb ik niet echt onder de knie gekregen.dynosu schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 10:15:
Gisteren de Conqueror gekocht, nu nog 12k tot de turret en dan de 60k grind naar de gun. Maar denk dat dit wel een prima tank gaat worden.
Ja zeker, kijk maar een paar posts naar boven. Heb de IS-7 al meer dan een jaar unlocked, alleen nog nooit gekocht.BramSd schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 10:38:
Damn, hebben jullie trouwens gezien dat de IS-7 30% korting heeft? Volgens mij is dat de eerste keer sinds ik WoT speel dat er een tier X in de aanbieding is.
Ook de IS-3 en IS-8 zijn in de aanbieding.
Link: http://worldoftanks.eu/news/7108-special-big-and-heavy/
Shuttle st20g5
People as things, that’s where it starts.
Ik neem aan dat je de turret nog niet gemonteerd hebt/gaat monteren terwijl je nog met de B barrel speelt?dynosu schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 10:15:
Gisteren de Conqueror gekocht, nu nog 12k tot de turret en dan de 60k grind naar de gun. Maar denk dat dit wel een prima tank gaat worden.
VIII Centurion Mk. III 165 165/112/112 mm armor.
IX Conqueror Mk. II 0152 152/89/70 mm armor
Inderdaad, jammer dat dit soort stats nog altijd hidden zijn. Nu lijkt het er bij verschillende turrets op dat het totaal geen nut heeft de volgende versie te mounten.dynosu schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 11:21:
sneller schieten is een voorbeeld en snellere aimtime.
[removed]
Maar ik zit niet constant op de wiki, zeker niet omdat alt tabben mij te lang duurt.
Te weinig geld voor alle gadgets.
En is de wiki dan onderdeel van het spel zelf, laat staan enigszins gerelateerd aan WG ? Voor zover ik weet is de wiki nog steeds iets dat door spelers wordt bijgehouden en waar WG zich afzijdig vcan houdt.
[removed]
[ Voor 36% gewijzigd door SimpelenLeuk op 01-05-2013 11:30 ]
Aha, dat wist ik niet, ik weet wel dat ze een jaartje geleden oid zich niet met de wiki wilden bezig houden. Maar mooi dat dat dan verandert is, goed om te wetenAshrah schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 11:29:
wiki.worldoftanks,com (eu/ru) word door WG bijgehouden.
Die ken ik wel en die werkt perfect. Alleen zou dit soort info natuurlijk eigenlijk gewoon ingame al beschikbaar moeten zijn.Also de Android app geeft die dingen ook perfect aan (en dat is uiteraard wel 3rd party).
[removed]
je behoort iig tot een zeldzaam soortdynosu schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 11:30:
En ik research mijn tanks altijd. Zodat ik van te voren de info heb die ik nodig heb om het beste research pad te kunnen bepalen.
Ben ik de enige die dit doet?
[ Voor 9% gewijzigd door eL_Jay op 01-05-2013 11:33 ]
T-34 en T34-85 hebben een credit bonus deze maandeL_Jay schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 11:32:
Waar ga ik zonder premium 4 miljoen vandaan toveren om de is7 te kopen... (al geunlocked toen de is4 nog een tier9 was)
[removed]
en dat zoek ik juist op voor ik aan een tank begin.ShockWave schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 11:34:
Ben even de wiki aan het uitpluizen geweest en idd die stats kan je zien, je moet echter wel per onderdeel gaan vergelijken wat de gun in die respectievelijke turret doet.
Aimtime gaat van 1.9 naar 1.7 sec. en firerate gaat van 9.23 naar 10rpm
Ben nooit voorbij de a20 gekomen, dus dat gaat hem niet worden.redwing schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 11:36:
[...]
T-34 en T34-85 hebben een credit bonus deze maand
Sowieso de turret van de IS-2 overslaan, heb je echt niet nodig.SimpelenLeuk schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 11:29:
In algemeen zijn de betere reload tijden vaak beter, de vormen\angles van de turret, verhoogte HP, amount of shells die zie moet je ook allemaal meenemen.
In het algemeen is een nieuwe turret altijd beter.
Bij de IS2 moet ik ook nog eens goed kijken het lijkt er op als ik deze mag overslaagn. maar mijn research ontbreekt nog.
Precies de reden waarom ik de T-34-85 toch maar iets langer houd dan de beoogde 50 battlesredwing schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 11:36:
[...]
T-34 en T34-85 hebben een credit bonus deze maand
WoT Profile | Noobmeter - kyozu | Youtube channel | Livestream
Ik denk dat ik hem maar ga kopen. Ik heb hem al een tijdje unlocked staan mog nog geen zin gehad om te kopen dus nu is er een goede reden. Hopelijk kan ik genoeg verdienen om die IS7 op tijd te kunnen kopen.psychoclown schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 11:58:
[...]
Sowieso de turret van de IS-2 overslaan, heb je echt niet nodig.
[...]
Precies de reden waarom ik de T-34-85 toch maar iets langer houd dan de beoogde 50 battles
[removed]
Euh, gun mantlet is behoorlijk sterk, en dat ding is idioot sloped. Ik heb al genoeg gebounced met die koepel.ShockWave schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 11:17:
Wat vindt je er beter aan dan?
Imo trager draaien, minder armor front/side/rear, zelfde viewrange als stockturret en groter.
Al gezien idd, en erg blij mee- heb met m'n IS-3 de grind naar IS-8 nagenoeg af (zou het nu al met free XP kunnen unlocken), dat gaat zeker voor de 15e lukken. Vrees alleen dat IS-7 niet binnen deze aanbieding gaat lukken, maar elk beetje is mooi meegenomenBramSd schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 10:38:
Damn, hebben jullie trouwens gezien dat de IS-7 30% korting heeft? Volgens mij is dat de eerste keer sinds ik WoT speel dat er een tier X in de aanbieding is.
Ook de IS-3 en IS-8 zijn in de aanbieding.
Link: http://worldoftanks.eu/news/7108-special-big-and-heavy/
[ Voor 26% gewijzigd door dion_b op 01-05-2013 12:26 ]
Oslik blyat! Oslik!
Dan kun je nu toch met 30% extra credits met je IS7 gaan spelen ?dynosu schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 12:33:
die special doet mij niet veel, credits niet nodig op het moment en verdien genoeg tijdens mijn grinds over het algemeen. en is7 hebbikal, dus meh
[removed]
Verwijderd
Ik ben een metgezeldynosu schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 11:30:
En ik research mijn tanks altijd. Zodat ik van te voren de info heb die ik nodig heb om het beste research pad te kunnen bepalen.
Ben ik de enige die dit doet?
Verwijderd
Ik heb dat nog nooit gedaan. Hoe werkt dat?Verwijderd schreef op woensdag 24 april 2013 @ 15:27: [...]
Meestal is het repair als eerste skill voor alle tanks behalve lights en SPG's, die pakken camo.
Verder retrain je de commander naar 6th sense zodra dat 100% kan zijn.
Verwijderd
M4 Sherman is leuk voor Dogfighting, T1 H niet zo, te log.tomemming schreef op donderdag 25 april 2013 @ 09:14:
Dag Mensen,
Ik ben nu beetje xp aan het farmen met de M3 Lee, Wil zo de overstap maken naar de M4 Sherman of de T1 Heavy.
Wat is beter en wat is leuker?
Als een skill op 100% zit dan kan je in de crewfile onder de skilltab kiezen voor drop skills.Verwijderd schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 13:09:
[...]
Ik heb dat nog nooit gedaan. Hoe werkt dat?
Hele crew naar 100% repairs, dan repairs van commander verwijderen (maar gaat niet verloren) en trainen voor 100% 6th sense? En daarna repairs weer terugplaatsen? Zijn die dan 100% voor de commander.
Waar had ik dat kunnen/moeten lezen?
Van de commander de repairs naar 100% trainen, dan retrainen voor gold of credits (als met credits moet je de volgende skill ook nog een stukje trainen). Het voordeel is dat je dan eerst een skill trained waarbij je gelijk al profijt hebt. Het nadeel is dat je of gold nodig hebt of credits waarbij je wat skillpunten verliest.Verwijderd schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 13:09:
[...]
Ik heb dat nog nooit gedaan. Hoe werkt dat?
Hele crew naar 100% repairs, dan repairs van commander verwijderen (maar gaat niet verloren) en trainen voor 100% 6th sense? En daarna repairs weer terugplaatsen? Zijn die dan 100% voor de commander.
Waar had ik dat kunnen/moeten lezen?
[removed]
Verwijderd
Wat ik nog mis in de antwoorden....Verwijderd schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 13:09:
[...]
Ik heb dat nog nooit gedaan. Hoe werkt dat?
Hele crew naar 100% repairs, dan repairs van commander verwijderen (maar gaat niet verloren) en trainen voor 100% 6th sense? En daarna repairs weer terugplaatsen? Zijn die dan 100% voor de commander.
Waar had ik dat kunnen/moeten lezen?
Verwijderd
Ah, ik zag je forumpost vorige week waarin je zei ook je A-20 nog te gaan spelen. Mooi dat je er nog plezier in hebt ookdion_b schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 12:23:
Ben ik trouwens erg afwijkend als ik de A-20 leuk vind spelen?
Als ik mij vergis staat dat ook gewoon in de TS en daarnaast staat de WoT Wiki boordevol met informatie!Verwijderd schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 13:09:
[...]
Ik heb dat nog nooit gedaan. Hoe werkt dat?
Hele crew naar 100% repairs, dan repairs van commander verwijderen (maar gaat niet verloren) en trainen voor 100% 6th sense? En daarna repairs weer terugplaatsen? Zijn die dan 100% voor de commander.
Waar had ik dat kunnen/moeten lezen?
Ik weet het niet 100% zeker uit mijn hoofd maar het is volgens mij 100%/95%/90% of 100%/90%/80%.ShockWave schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 13:22:
[...]
Als een skill op 100% zit dan kan je in de crewfile onder de skilltab kiezen voor drop skills.
Voor 100% moet je gold gebruiken, 80% betaal je credits (200.000?) en een drop naar 50% is gratis.
Na de drop kan je weer een andere skill kiezen die dan gelijk 100/80 of 50% is.
Blijft hij 100% dan kan je aan een 2e skill beginnen maar deze begint weer op 0%
WoT Profile | Noobmeter - kyozu | Youtube channel | Livestream
The only thing you need; a jar of "Elbow Grease" (TM) ! Apply it liberally and it will make any job a breeze.
D3Fix, Ethical Hacker, Pokeraar, Programmeur
Verwijderd
Zorgen dat je raak schiet en dan verdien je het wel terug. Als je echter regelmatig blinde schoten afvuurt is de prijs zeker wel een nadeel. Ik kijk tegenwoordig echter altijd gewoon welke gun/ammo ik het beste vind dvoor een tank en kijk daarbij niet/zelden naar de prijs.Verwijderd schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 15:14:
Wat vinden jullie daar nu van?
[removed]
Verwijderd
Die 'echte maat' wordt ook niet helemaal doorgegeven in het damageverschil imo, maarja dat zal het hele spel wel weer unbalanced gaan makenAshrah schreef op woensdag 01 mei 2013 @ 15:21:
Als je naar de "echte" maat kijkt van de shells dan snap je het wel.
Ook ik kijk letterlijk nooit naar de prijs van shells. Misschien dat er ergens extremen zijn, maar in vrijwel elke tier maak ik gemiddeld gezien winst. Ga ajb niet met HE schieten omdat je de shells te duur vindt. Probeer zoals hierboven wordt geschreven, alleen shots te nemen waarvan je vrij zeker bent dat ze raken.
[ Voor 27% gewijzigd door ShockWave op 01-05-2013 15:41 ]
Dit topic is gesloten.
Apple iPhone 17 LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq