Als dit waar is, dat je synology geen ip adres heeft, is elke stap die je neemt om hem te vinden via de software totaal nutteloos. En nee, de firewall op je pc heeft hier geen invloed op.
Oftewel, er eerst voor zorgen dat het ding een ip adres krijgt. (met of zonder HD). Een ip is de eerste stap, daarna de HD en installeren.
Dus synology rechtstreeks via de lankabel aansluiten op de modem (of althans op het apparaat dat ip-adressen uitdeelt) en je syno inschakelen.
Kijk dan nog eens goed in je modem naar de apparaten die een ip adres krijgen. Jij weet welke apparaten er in je netwerk zitten en welke hostnamen ze hebben. Kijk of je je eigen laptop terugziet, dan weet je dat je in de goede lijst kijkt.
Alles wat je niet herkent zou je syno kunnen zijn, desnoods vul je van elk apparaat de eerste 6 tekens in op de volgende site:
http://www.coffer.com/mac_find/
Zit de syno er echt niet bij, controleer dan de instellingen van je modem.. zijn er nog wel ip adressen over?? Deelt je modem wel adressen uit? Lan via je laptop werkt ook niet.. dus kijk daar naar.
Een oranje led is overigens geen probleem, dat kan van alles betekenen. Kijk in jouw handleiding om te zien wat het bij jouw model betekent.
En als straks je syno wel is terug te vinden in je modem en dus een ip adres heeft, dan kan je weer aan de slag met installatie (en desnoods je firewall weer uit).
[
Voor 11% gewijzigd door
job op 15-08-2013 23:17
]