Al met al een druk weekendje geweest voor race minnend Nederland:
Rinus van Kalmthout: 3 maal podium waarvan 2 maal 1e in de Asian F3 Winter series. Hij staat nu op de eerste plek in dat kampioenschap. Dan Tiktum probeert in dat kampioenschap nog wat puntjes te scoren om zijn super licentie nog voor het F1 kampioenschap binnen te halen, maar staat nu 6e.
Robin Frijns: Een niet onverdienstelijke 2e plek in de Formula-E. En ik zou niet bij BMW in de pitbox gestaan willen hebben waar Sims en da Costa elkaar van de baan reden.
Dubai 24 uur: Deze doe ik even zo omdat NL daar goed werk verricht heeft:
Rik Breukers: (Overall) Winnaar A6-PRO
Michael Vergers: 2e in de A6-PRO
Indy Dontje: 1e in de A6-AM
Paul Sieljes: 1e in CUP 1
Loek Hartog en Oscar Graeper: 2e in TCR
Ivo Breukers: 3e in TCR
Cor Euser en Dennis Houweling: Zover ik het begrijp (
FB Post van CE) Reed hij in de SPX klasse tegen wagens waarin hij gewoon al niet tegen kon winnen. Uiteindelijk hebben ze hem na de finish (onofficieel

) in een lagere klasse gezet. Het was ook het afscheid van de BMW E46. Hij stapt over naar de MARC II endurance racer:

Toch weer een imposante wagen voor Cor!!
Ik denk dat we al met al toch in Nederland goede coureurs hebben die echt wel een deuk in een pakje boter kunnen slaan. De enige die 90% van Nederland kent zit al in de F1, maar de overige racers blijven toch wel mooi om te zien dat ze goede zaken doen.
Ik heb ook weer gezien dat 1 regel toch wel heel goed werkt in de 24 uur van Dubai: Ook al is de auto nog zo beschadigd, hij wordt bij de pits afgeleverd, en kijk maar wat je ermee doet. Kijk naar de 450. Die is na 17 rondes de pits in gekomen, daar zijn ze 6 uur aan het sleutelen gegaan, en heeft uiteindelijk toch nog 291 rondes gehaald. Niet geklasseerd welliswaar, maar toch een mooie prestatie!
Op naar de 24 uur van Daytona!
[
Voor 2% gewijzigd door
ge-flopt op 14-01-2019 22:41
. Reden: Na het nakijken blijken we meer podium finishers te hebben dan ik dacht. ]