Zo na een week gamen, weer aan het werk en dus hier weer ff wat posten
Rond 12 uur ingelogd, snel 25 dailys ingeleverd en op naar Pandaria... Hoewel, het was meer loading screens dan Pandaria, na een uur eindelijk in Wow terecht gekomen, Ben je ongeveer een uur bezig om op het vaste land te komen, omdat er 1000 man om die quest dude staan en er een quest uit geperst willen krijgen, wat dus wel lukte na een kwartier maar dan moest je op zo'n helicopter zien te komen wat nog net iets lastiger was, dus maar van het schip af gesprongen en naar het vaste land gelopen daar aangekomen lagged het zo erg dat ik door "iets" gedood werd, wat dus mooi werd aangegeven in mijn UI, alleen bleef m'n char nog 1 minuut levend staan

, dus maar naar m'n lichaam gelopen, en proberen tot leven te komen wat dus gewoon niet lukte, maar naar de spirit healer gegaan en daar de ress sickness genomen, wat ook nog wel een minuutje duurde voor dat lukte... dus ben ik maar even 10 minuten niks gaan doen.
Dat waren dus mijn eerste uurtjes in MoP...
Na die 2 uur begon alles ineens wel te werken dus zijn we maar geen dungeons gaan spammen, maar gewoon gaan questen en een paar dungeons. Na zo'n 20uur ofzo was ik 88,5 en toen hoorde ik van een foutje in AV waardoor je dus altijd blitz kon doen (1,6M XP voor eerste win, daarna 1 M per win), dus dat ging heel snel voor een uurtje of 2, toen werd Blizzard wakker en waren die eindgastjes ineens 10 keer zo sterk

, dus was de fun over. Toch een level aan over gehouden, dus laatste uurtjes nog zitten questen en rond half 2 's nachts 90, en de eerste van de guild

.
Volgende dag werd ik door een oude guildy geinvite in een groep en ging we dus Heroics doen (met DS HC gear en gewoon naar de instance vliegen dus). Dat ging verbazingwekkend goed en gelijk maar de meeste Glory achievements gedaan. De dagen daarna beetje HC's farmen, Rep farmen en Professions levelen.
Gisteren nog de Sha of Anger (worldboss) gedaan, wat niet heel grappig was, want er waren zo'n 40 alliance en 20 hordes daar, dus lagde als een gek. Zo'n token ingezet voor extra loot, won ik daarmee wel wat, maar helaas geen PvE gear, beetje jammer dat ik daarvoor een token verknalt heb, maar het is niet anders, met beetje farmen de komende dagen heb ik nog 3 van die token en dus 5 tokens, dat zou genoeg moeten zijn voor de nieuwe raids.
Zo, mooie wall of text