Twee avondjes kunnen experimenteren sinds hij vorige week is aangekomen (weekendje weg met vrouw kwam er nog tussen).
Eerst en vooral: Ik had
dit usb3 pci-e kaartje gekocht. Het is niet de chipset die aangeraden wordt, maar werkt wel perfect met de Rift: Alle 3 usb kabels op het kaartje aangesloten en het werkte meteen.
Na de standaard introductiedemos geprobeerd te hebben heb ik eerst Robo Recall gedownload, en holy crap, wat voel je je absoluut bad-ass

. Het geeft zo'n gigantische voldoening om je pistool leeg te schieten op een robot terwijl je uithaalt met je shotgun on een klein robotje dat op je springt last-second weg te schieten, je leeggeschoten pistool naar een andere robot te werpen, achter hem te teleporten en het pistool terug op te vangen. Kogels ontwijken op opvangen: Beiden even cool. Raketten uit de lucht plukken om ze terug naar afzender te werpen: Nog leuker.
Omdat ik er veel goede dingen over hoorde heb ik ook eens Big Screen geprobeerd. Als cinema is die best aardig, maar de multiplayer was best een unieke ervaring: Elkaar kunnen zien en met elkaar kunnen praten terwijl iemand een filmpje opzet. Leuke gimmick
Wat overigens een stuk leuker was dan ik verwacht had: Lucky's Tale. Echt zo'n typische N64-era verzamel-platformer, maar de Rift is echt een leuke toevoeging. Vooral de ondergrondse stukjes zijn enorm tof uitgewerkt.
*edit* zou ik haast Elite: Dangerous vergeten. Echt dag en nacht verschil qua ervaring

. Was altijd al perfect tevreden om Elite met men xbox controller te spelen, maar nu kriebelt het wel om een HOTAS te kopen om mijn "ik ben een ruimtepiloot" ervaring compleet te maken.
[
Voor 8% gewijzigd door
boe2 op 07-08-2017 10:02
]
'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind.' - Pratchett.