De map design is voor de meeste lastig te begrijpen.evilpin0 schreef op maandag 10 december 2012 @ 10:38:
[...]
Niks vergeleken Aftermath!!! Eindelijk hoge flats om tussen door te vliegen en andere scout choppers te ambushen, heerlijk hoe niemand op de grond oog voor je heeft en ze allemaal geclusterd zijn!
Gisteren voor het eerst rape meegemakt op Epicenter, ze hadden de 2 gangen naar boven volledig gedekt met iets van 10 man die maar granaten liepen te spammen. Denk ik altijd, jezus het is een pub game ga lekker wat doen ipv met 10 man bij de gang een beetje campen.
Als je A capt dan ga je naar B (zo denken er veel), maar B vlag is helemaal aan de andere kant van de map.
Als je dan naar de map design kijkt, zie je meestal iedereen naar vlag C rennen en ACH vlag B is in de buurt dus laten we die ook nemen. Alleen wat vergeet iedereen dat ze vanuit D alle hoeken en gaten naar A en C kunnen lopen en als je die niet houd, verlies je vrijwel altijd. vanaf punt B kan je niet veel doen, dus laat die punt lekker voor de tegenstander zodat je ze opsluit in een hoek.
Dit probleem van map design zit ook al in Caspian border.
Dan heb je uiteindelijk alle vlaggen, behalve A en dan zie je iedereen dat pokke eind naar A gaan.
Iedereen is te druk op A en HOPPA je bent vlag C en D kwijt.
of grandbazaar rennen naar C en hoppa je bent je A en D vlag kwijt.
Angelo NL / Global Cargo VTC