Het zijn twee verschillende soorten lenzen, dus dat is niet echt te vergelijken. De 10-24 en 10-20 zijn groothoeklenzen wat een bepaald perspectief geeft wat de 17-50 niet kan. De 17-50 is als standaardzoom dan weer wat meer allround, voor bijvoorbeeld een portret is die lens een stuk beter geschikt dan een groothoeklens die je meestal echt niet voor portretten wil gebruiken.
Ik heb nog even wat reviews opgezocht, de Sigma 10-20 lijkt beter te zijn dan de Tamron 10-24
Verbal Kint schreef op donderdag 24 mei 2012 @ 16:46:
Ik heb net ook deze keuze gemaakt en de 5N gepakt; tov C3 (even uit mijn hoofd):
*touch screen
*betere iso prestaties, dus een foto die net niet meer kan op de C3 kan op de 5N net wel
*hogere fps (10 vs 2,5), handig bij bijvoorbeeld sportmomenten
*veel betere grip (body wel iets dikker daardoor aan rechterkant)
Het één is natuurlijk belangrijker dan het ander, maar ik vond het wel waard. C3 is ook niet makkelijk meer te vinden.
Bij RAW verschillen de C3 en 5N niet zoveel, maar de 5N doet het met JPEG een stuk beter. De AF van de 5N is sinds een firmware update ook duidelijk sneller dan die van de C3. De 5N heeft ISO100 waarbij de C3 bij ISO200 begint, kan soms van pas komen bij veel licht.
Volgens
SAR wordt samen met de NEX-F5 een nieuwe lens geïntroduceerd, de Sony 16-50 mm f/3.5-5.6 OSS G. En hopelijk is die een stuk beter dan de 18-55 voor de NEX-7 gebruikers. Wel jammer dat het niet echt een lichtsterke lens is.
[
Voor 54% gewijzigd door
PowerUp op 24-05-2012 17:43
]