DRoME LAN Gaming | iRacing profiel | Kia e-Niro 64kWh | Hyundai Ioniq 28kWh | PV 5.760Wp |
Als de uitvoering je niet kan schelen kun je net zo goed in Nederland shoppen. Het aanbod van 3-series is uiteraard ook veel groter dan van zeldzamere modellen.
Heb net inderdaad even rondgekeken op autoscout.de maar vind het toch allemaal best tegenvallen.Femme schreef op woensdag 19 februari 2014 @ 11:14:
In Duitsland heb je sowieso een veel groter aanbod. Als je een vrij specifieke uitvoering zoekt ga je in Duitsland veel sneller slagen dan in Nederland. Ik zocht bijvoorbeeld een handgeschakelde E63 650i Individual met panoramadak, HUD en Hifi Pro. In Nederland kun je dan wachten tot je dood bent.
Als de uitvoering je niet kan schelen kun je net zo goed in Nederland shoppen. Het aanbod van 3-series is uiteraard ook veel groter dan van zeldzamere modellen.
Eisen zijn: max 175dkm automaat benzine kleur:zwart leer (optioneel) cruise control climate control en in de verdere luxe weinig eisen.
www.mobile.dexeoMe schreef op woensdag 19 februari 2014 @ 11:21:
[...]
Heb net inderdaad even rondgekeken op autoscout.de maar vind het toch allemaal best tegenvallen.
Eisen zijn: max 175dkm automaat benzine kleur:zwart leer (optioneel) cruise control climate control en in de verdere luxe weinig eisen.
http://www.anwb.nl/auto/k...mporteren/auto-importeren
Kan je je even uitleven
Kijk even op mobile.dexeoMe schreef op woensdag 19 februari 2014 @ 10:49:
[...]
Heb je toevallig handige links of tips?
Ik hoorde juist vaak dat de km standen niet kloppen.
Ben je door het importeren niet uiteindelijk meer kwijt?
Daar kan je alles vinden wat je zoekt, en zoals Femme ook al aangeeft kan je daar gewoon een hele fijne rijk aangeklede auto vinden en ook vooral bijzondere uitvoeringen.
De BPM valt vooral op de oudere auto's wel mee, zeker als je de historische BPM-waarde gebruikt wat belangrijk is, op Autoweek kan je zo een basis berekening maken en als je specifieker wil even naar Autotelex dan weet je precies wat je kwijt gaat zijn en dat BPM rapport kan je dan gelijk meenemen naar het RDW om the schouwen en je weet wat je betaald!
De auto daadwerkelijk ophalen is vrij makkelijk of je regelt een autoambulance of je regelt in Duitsland een eendagskenteken of langer dat is aan jezelf, doe je bijvoorbeeld 2 weken dan kan je er gewoon mee naar het RDW rijden en hoef je niet weer bij hun een eendagskenteken aan te vragen!
En wat betreft de KM-standen is mijn ervaring juist zolang je niet bij een turk of marokkaan koopt (waar je altijd wat kan verwachten) dat je dan eigenlijk altijd wel goed zit! Duitsers zijn heel puik op het onderhoud en gebeurt ook altijd tijdig en bij de dealer, je kan bij een particulier kopen wat erg prettig is of bij een wat beter bekend autobedrijf of zelfs de dealer!
Als je je er een beetje in verdiept valt het allemaal wel mee,
mijn ervaring is tot dusver altijd nog goed geweest!
It's All In The "Mix"
Ik ga mezelf er maar eens in verdiepen, tot heden heb ik nog wel het gemak voor Nederlandse auto's maar dat kan zo veranderen.
Moet toch lukken in Nederland? In ieder geval voor E46: ik heb twee weken terug een 325i (2002), donkerblauw metallic, half leer, automaat gekocht voor €6100, met 127dkm ervaringxeoMe schreef op woensdag 19 februari 2014 @ 11:21:
[...]
Heb net inderdaad even rondgekeken op autoscout.de maar vind het toch allemaal best tegenvallen.
Eisen zijn: max 175dkm automaat benzine kleur:zwart leer (optioneel) cruise control climate control en in de verdere luxe weinig eisen.
Voordeel in NL is NAP, de ons omliggende landen kennen helaas niet (allemaal) zo'n systeem.
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
Nice! jah ik ben tot heden nog een voorstander voor een NL aankoop en liefst misschien ook van een dealer i.v.m. auto inruil. Waar blijven de foto's van jouw E46 of heb ik ze overzien in het topic?noes schreef op woensdag 19 februari 2014 @ 13:16:
[...]
Moet toch lukken in Nederland? In ieder geval voor E46: ik heb twee weken terug een 325i (2002), donkerblauw metallic, half leer, automaat gekocht voor €6100, met 127dkm ervaring![]()
Voordeel in NL is NAP, de ons omliggende landen kennen helaas niet (allemaal) zo'n systeem.
Ik heb de mijne overigens bij een particulier vandaan, maar gelukkig is een maatje van me helemaal BMW gek dus we (hij vooral) hebben de auto uitgebreid geïnspecteerd. En omdat de vorige eigenaar monteur is, had hij een smeerput in zijn garage. We hebben dus ook goed van onder kunnen checken.
Vanavond ga ik trouwens kijken bij een setje 18" Styling 32 velgen (die met de spaakjes), de velgen op de foto zijn nog zeer mooi, maar vind ik beter bij de winter passen (zitten nu ook winterbandjes om).
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i

Iemand trouwens nog een goed adresje voor een garage met BMW-kennis in (omgeving) Soest / Amersfoort? In Utrecht ging ik altijd naar Ekris, maarja, dat is nu wel een stukje rijden
Iemand een idee welke velgen dat zijn? Vind ze persoonlijk wel erg geslaagd.xeoMe schreef op woensdag 19 februari 2014 @ 10:12:
Prachtige 3 serie van me oom uit midden 2012.
Keertje in gereden en direct verliefd, ze was volledig aangekleed!
[afbeelding]
You only need two tools in life: WD-40 and Duct-Tape, if it doesn't move and it should, use the WD-40. If it does move and it shouldn't, use the Tape.
Styling 416RomeoJ schreef op woensdag 19 februari 2014 @ 19:48:
[...]
Iemand een idee welke velgen dat zijn? Vind ze persoonlijk wel erg geslaagd.
nap zegt niets over onderhoud en is zo betrouwbaar als een laguna uit 2001noes schreef op woensdag 19 februari 2014 @ 13:16:
[...]
Moet toch lukken in Nederland? In ieder geval voor E46: ik heb twee weken terug een 325i (2002), donkerblauw metallic, half leer, automaat gekocht voor €6100, met 127dkm ervaring![]()
Voordeel in NL is NAP, de ons omliggende landen kennen helaas niet (allemaal) zo'n systeem.
Je eerste stelling is zeker waar, je tweede verdient wat nuancering.418O2 schreef op woensdag 19 februari 2014 @ 22:27:
[...]
nap zegt niets over onderhoud en is zo betrouwbaar als een laguna uit 2001
Tuurlijk, je kan NAP om de tuin leiden. Bijvoorbeeld bij een import auto kan de klok al een tonnetje zijn teruggedraaid en dat wordt vervolgens het begin van de NAP-stand.
Bij een origineel Nederlandse auto kan het ook, maar veel omslachtiger: je zal vóór iedere onderhoudsbeurt waarbij de NAP geregistreerd wordt, de teller moeten terugdraaien. Zeker niet onmogelijk, maar wel een stuk onwaarschijnlijker dan éénmalig rommelen.
Een derde optie is een malafide autobedrijf, die voor jou consistent de verkeerde waarden invoert. Het zal vast af en toe voorkomen, maar ook hier: kleine kans.
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
Signatures zijn voor boomers.
Sowieso als je consistent verkeerde waardes wil laten registreren zit je al aan een auto die nooit dealeronderhouden is dus die zou ik al laten staan.
Van de andere kant, als je een goede monteur hebt en een scherp oog dan zijn er genoeg dingen die opvallen voor een auto die 100k is teruggedraaid. Zaken als (meer) schade aan bekleding, bepaalde slijtageonderdelen die normaal pas bij 200k komen, die nu al bij 100k zichtbaar zijn etc. Een specialist kan daar echt een flink verschil in maken.
Maar dan laat de NAP zien dat er te weinig gegevens zijn om een betrouwbare rapportage af te geven.Maasluip schreef op donderdag 20 februari 2014 @ 07:25:
Je hoeft een auto maar bij een beun in onderhoud te hebben die nooit NAP registreert en je hoeft de teller maar één keer terug te zetten.
Verder helemaal eens met Radiant en Sander
Zo'n slecht systeem is het niet. True, niet waterdicht, maar het geeft wel een goede indicatie. Zo'n systeem moeten ze in Duitsland helaas ontberen, waardoor het makkelijker is te frauderen.
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
Hoezo? Mijn vorige auto had in 1,5 jaar tijd 2 km gelopen. Geen melding van iets onbetrouwbaars.noes schreef op donderdag 20 februari 2014 @ 09:12:
[...]
Maar dan laat de NAP zien dat er te weinig gegevens zijn om een betrouwbare rapportage af te geven.
Voor hetzelfde geld heeft hij in die periode 50.000 km gelopen. Is niet te controleren. En zoals gezegd: het terugzetten van de teller is makkelijk genoeg om dat eens per jaar te doen. Dan doe je elk jaar een beurt bij 20.000 km maar je rijdt er 40.000.
Signatures zijn voor boomers.
http://www.autoscout24.nl...aspx?id=245057812&asrc=st|sr
Heeft opzich wel alles wat van belang is, kleine minpuntjes zijn de knipperlichten en velgen.
Mooie auto, jammer dat ie de sportstoelen moet ontberen. En je wilde toch leder stoelen?xeoMe schreef op donderdag 20 februari 2014 @ 16:38:
Misschien van het weekend kijken voor deze:
http://www.autoscout24.nl...aspx?id=245057812&asrc=st|sr
Heeft opzich wel alles wat van belang is, kleine minpuntjes zijn de knipperlichten en velgen.
Velgen en knippers zou ik me niet zo druk over maken: die kan je makkelijk vervangen. Op mijn BMW zitten ook die velgjes, daar komt nu een mooie style 32 set voor in de plaats. Die set bewaar ik wel, voor de winterbanden
Wel heel fijn dat die de navi ingebouwd heeft
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
Klopt dat is waar maar ik was niet gehecht aan leer aangezien dat toch wel flink koud wordt in de winter en bloedheet in de zomer. Sportstoelen hoe bedoel je die? zulke stoelen zitten overal in zover ik weet.
Klopt velgen en knippers zijn ook totaal geen probleem en kunnen goed gebruikt worden voor de winterbanden idd. navi is idd heel fijn en ziet er stukken beter uit dan die goedkope met die afstandbediening.
Zo ver ik nu kan zien ziet het er allemaal goed uit alleen ben ik benieuwd naar de staat van de voorkomende E46 problemen.
The Stranger: Do you have to use so many cuss words?
The Dude: What the fuck you talking about?
betwijfel het heb toen ook bij een Amerikaanse versie gekeken en daarbij was het dashboard in miles/h zou kunnen dat ze dat hebben vervangen en dat Fahrenheit blijft staan maar dit zou ik niet weten.MrFl0ppY schreef op donderdag 20 februari 2014 @ 18:54:
Lol, de temp staat aangegeven in Fahrenheit. Is het een Amerikaanse versie?
en volgens het rdw is de datum van eerste afgifte en afgifte NL hetzelfde.
Vol leder is vaak icm stoelverwarming, dan maakt het in de winter minder uit. In de zomer gebruik ik altijd zo'n hittedeken (heel dun aluminium geval) of zo'n karton wat in alu was gewrapped. In mn vorige auto was de airco stuk, dus was het in de zomer echt nodig om zo koel mogelijk de rit te beginnen.
Wat doet dat knopje naast het spiegelverstelkeuzeschuifje
[ Voor 8% gewijzigd door noes op 20-02-2014 19:15 ]
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
Dat verwarming er niet in zit maakt me niet heel veel uit denk ik aangezien ik het nu ook niet echt mis.
Airco in mijn huidige auto werkt helemaal niet dus het wordt alleen maar beter.
Dat knopje geen idee illuminatiepiramide ofzo
Haha, nee ik bedoelde niet de pyramide, die is voor het verstellen zelf. Maar het knopje linksonder, naast het schuifje (daarmee kies je welke spiegel je verstellen wil).
Overigens, de sportstoelen zijn nog steeds vrij breed hoor, in mijn vorige auto werd ik meer ingeklemd dan nu het geval is. Het zijn meer randjes zodat je niet van je stoel schuift als je enthousiast de bocht neemt
[ Voor 24% gewijzigd door noes op 20-02-2014 19:43 ]
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
Awh dat knopje geen idee eigenlijk kzal zo eens googlen! morgen waarschijnlijk kijken wel anderhalf uur rijden dus ff bellen en proefrit ready maken morgenochtend.noes schreef op donderdag 20 februari 2014 @ 19:43:
[...]
Haha, nee ik bedoelde niet de pyramide, die is voor het verstellen zelf. Maar het knopje linksonder, naast het schuifje (daarmee kies je welke spiegel je verstellen wil).
Overigens, de sportstoelen zijn nog steeds vrij breed hoor, in mijn vorige auto werd ik meer ingeklemd dan nu het geval is. Het zijn meer randjes zodat je niet van je stoel schuift als je enthousiast de bocht neemt
Awh enthousiast de bocht nemen doe ik nu ook af en toe en tot heden geen problemen gehad
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
En ook de navigatie in het engels. Je zou eens moeten kijken welke opties er allemaal opzitten: http://www.bmwarchiv.de/vin/bmw-vin-decoder.htmlxeoMe schreef op donderdag 20 februari 2014 @ 19:04:
[...]
betwijfel het heb toen ook bij een Amerikaanse versie gekeken en daarbij was het dashboard in miles/h zou kunnen dat ze dat hebben vervangen en dat Fahrenheit blijft staan maar dit zou ik niet weten.
en volgens het rdw is de datum van eerste afgifte en afgifte NL hetzelfde.
Het kan zijn dat hij voor een AFCENT medewerker is geleverd.
Signatures zijn voor boomers.
Nice dat vindt ik toch wel handig en sjiek.noes schreef op donderdag 20 februari 2014 @ 23:31:
Gevonden wat dat knopje doet: je spiegels automagisch inklappen!
Ik zal die navigatie idd even doorkijken thnx voor de tip.
Ik ga straks richting Harderwijk (+- 1,5 uur) en ik wil toch wel goed voorbereid zijn.
Mocht ik de auto bijv. kopen zit er geen garantie op en de apk loopt over 2 weken al af.
Ik moet volgende week ook richting België dus garantie dat hij het blijft doen is toch wel handig.
Wat kan zo'n dealer mij aanbieden/leveren?
edit:
Share geen links meer, bel net voor de status over 30min komt er iemand naar kijken en over 1 uur even terugbellen dan hoor ik te weten of die verkocht is of niet.
Stiekeme stille lezers op tweakers of toeval
[ Voor 15% gewijzigd door xeoMe op 21-02-2014 09:05 ]
www.teamgenie.nl
You raise the blade, you make the change
You re-arrange me till I'm sane
You lock the door, and throw away the key
There's someone in my head but it's not me
Bij de 4-cylinder E46s is het zaak om na de proefrit ff goed onder de oliedop en peilstok te kijken of er absoluut geen teken van (hardnekkig) vocht in de olie aanwezig is, dat is te zien aan roest op de peilstok, witte/zwarte smurrie of andere troep in de olie. Of dat bij de 6-cylinders ook zo is weet ik niet, maar dat checken kan sowieso geen kwaad
En ik deel om die reden ook nooit linkjes.. Maar wel fijn dat het autobedrijf er duidelijk in is, je hoort ook nog wel eens dat ze je gewoon alsnog langs laten komen en een andere wagen aan willen smeren.
[ Voor 53% gewijzigd door noes op 21-02-2014 09:25 ]
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
Knetteren = vocht = laten staan
Heeft mij een brakke alfa gescheeld
K to the KillaZ
Of een prima alfa die alleen een oliewisseltje nodig hadKillaZ schreef op vrijdag 21 februari 2014 @ 10:16:
Peilstok er uit en aansteker eronder?
Knetteren = vocht = laten staan
Heeft mij een brakke alfa gescheeld
Vocht duid meestal op korte ritjes of wat vaak stilstaan. Is niet schadelijk als de normale oliewissel interval wordt aangehouden.
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
Die van mij heeft het soms ook, in het begin meteen de hele carterventilatie (en nog aardig wat pakkingen) vervangen en het zal allemaal wel.
Olie verdwijnt er het eea, zal 1:3-5000 ofzo zijn, niet irritant genoeg om dr naar te kijken met 1500-2000km per maand
Koelvloeistof kan dr iedere 3 maanden een halve liter bij, ook niet interessant genoeg om naar te kijken (al ligt het nieuwe expansietankje al bijna een jaar voor als ie echt de geest geeft
leeg
Foto's van de dealer hieronder (eigen foto's komen nog):


Mooie prijs van weten te maken?
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
4900 en een apk keuring en reparatiekosten voor hun zelf.noes schreef op vrijdag 21 februari 2014 @ 16:50:
Leuk man! Wilde net gaan vragen hoe het gegaan was
Mooie prijs van weten te maken?
+ inlevering van mijn huidige clio 1.6 uit 2001 174dkm.
Merkte net met mijn clio dat als ik 120 rij en gas loslaat om naar 100 te gaan dat die enorm gaat trillen en brullen dus op een mooi moment weg gedaan denk ik zo.
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
Thnx nu alleen verzekering etc regelen ff kijken hoe ik makkelijk kan overstappen zit nu bij allsecur maar zal richting ditzo gaan omdat die het goedkoopste was bij independer.noes schreef op vrijdag 21 februari 2014 @ 16:59:
Klinkt schappelijkgefeliciteerd! welcome to the club
Hebben jullie nog enige tips qua verzekeringen?
Ik ben gierig voor de WA maar iets meer kan ook wel als de prijs niet te hoog is.
helaas pas 1 schadevrij jaar
[ Voor 19% gewijzigd door xeoMe op 21-02-2014 17:43 ]
Over de verzekering: ik zou zelf een WA+ verzekering nemen bij zo'n auto, dan ben je verzekerd tegen ruit-, stormschade en diefstal. Zelf heb ik altijd wel één of twee keer per jaar een sterretje in mijn voorruit, dit wordt dan vergoed. Mocht je dat niet interessant vinden kan je beter gewoon bij WA blijven.
You only need two tools in life: WD-40 and Duct-Tape, if it doesn't move and it should, use the WD-40. If it does move and it shouldn't, use the Tape.
Ik ben wel van plan de velgen te vervangen zitten nu 2 winterbanden en 2 zomerbanden op beetje raar dus liefst meteen velgen en banden kopen even 2dehands zoeken anders gaat et veel kosten helaas.RomeoJ schreef op vrijdag 21 februari 2014 @ 21:04:
Gefeliciteerd hoor, ziet er uit als een leuk uitgevoerde auto. Ga je op termijn de velgen nog vervangen?
Over de verzekering: ik zou zelf een WA+ verzekering nemen bij zo'n auto, dan ben je verzekerd tegen ruit-, stormschade en diefstal. Zelf heb ik altijd wel één of twee keer per jaar een sterretje in mijn voorruit, dit wordt dan vergoed. Mocht je dat niet interessant vinden kan je beter gewoon bij WA blijven.
WA+ is inderdaad beter nu alleen nog een goedkope verzekeraar vinden iemand nog tips?
Verzekering zou ik gewoon even voor op independer kijken.
Wat doet dat knopje naast de ASC?
[ Voor 9% gewijzigd door Radiant op 22-02-2014 10:58 ]
Thnx jah heel anders zo'n 6 cilinder geluid klinkt heerlijk bij een koude start daarna trekt het helaas wel weg stationairRadiant schreef op zaterdag 22 februari 2014 @ 10:58:
Gefeliciteerd, blijft mooi zo'n E46Zal wel een flink verschil zijn met een Clio, zeker met een 6-cylinder?
Verzekering zou ik gewoon even voor op independer kijken.
Wat doet dat knopje naast de ASC?
Zelfs geen idee waar de ASC zit dus dat zou ik donderdag even moeten bekijken ik ga dan namelijk pas de auto ophalen.
Dat knopje is volgens mij voor het electrisch wegklapbare zonnescherm voor de achterruit.
www.teamgenie.nl
You raise the blade, you make the change
You re-arrange me till I'm sane
You lock the door, and throw away the key
There's someone in my head but it's not me
Had met de wagenparkbeheerder afgesproken dat als ik deze 1-serie zou overnemen voor resterende looptijd, dat er dan een afneembare trekhaak onder geplaatst zou worden. Gelukkig rijd ik de auto nog even op 'proef' en zit ik aan niets vast, maar vind het wel een erg fijne wagen met een erg leuke uitrusting. Trekhaak is wel een must i.v.m. zomervakanties.
Ook las ik dat deze regel betrekking heeft op de BMW 320d EDE, en dat deze regel van BMW zelf geïnitieerd was. Enorm jammer..
You only need two tools in life: WD-40 and Duct-Tape, if it doesn't move and it should, use the WD-40. If it does move and it shouldn't, use the Tape.
Verkoopt iemand hier toevallig een leuk setje 18" velgen+banden(zomer)
Onbeschadigd en met aardig wat profiel.
Geschikt voor BMW E46 320i
Je kan wel een EDE met trekhaak nemen maar dan ben je van bmw verplicht een automaat te nemen.RomeoJ schreef op zaterdag 22 februari 2014 @ 15:01:
Ook las ik dat deze regel betrekking heeft op de BMW 320d EDE, en dat deze regel van BMW zelf geïnitieerd was. Enorm jammer..
[ Voor 3% gewijzigd door noes op 22-02-2014 22:36 ]
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
Thnx voor het aanbod noes ik ben alleen opzoek naar andere sportievere velgen ipv deze standaard velgen.noes schreef op zaterdag 22 februari 2014 @ 22:36:
@xeoMe: ik heb voor diezelfde velgen nog een set Michelin zomerbanden liggen met ~4.5mm profiel. Kan je nog wel een jaartje minimaal mee vooruit. Mogen voor een zacht prijsje weg en ik woon in de buurt. Je kan me PM sturen als je interesse hebt. Is een stuk goedkoper dan meteen velgen erbij kopen
Deze standaard velgen wil ik voorzien van winterbanden.
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
Nice ik ben benieuwd naar die style 32 onder je auto, ben zelf aan het twijfelen voor zwarte velgen maar dan wordt de auto wel heel zwart dus liever zilver behouden.noes schreef op zondag 23 februari 2014 @ 00:07:
Begrijpelijk, daarom verkoop ik mijn bandjes ook: de velgen zijn nu voorzien van winterbanden en houd die dus zo. Ook heb ik woensdagavond een set 18" style 32 aangeschaft met bijna nieuwe bandjes (http://www.bmwstylewheels.com/bmw/32). Morgen eens goed poetsen en monterenAls het weer november is laat ik ze stralen en spuiten, want ze zijn wel een tikkie versleten.
Zijn de bmw styling velgen niet ontzettend duur?


Sony A7C II || Sigma 24-70mm F/2.8 DG DN II Art || Sony FE 200-600 mm F/5.6-6.3 G OSS || Fujifilm X-S10 || XF10-24mm F/4 || Viltrox 33mm F/1.4 || Viltrox 56mm F/1.4 || XF80mm F/2.8 Macro || XF100-400mm F/4.5-5.6
I am not a number, I am a free man! Geld over? Check m'n V&A

3DFx Voodoo – Riva TNT2 Ultra – Geforce 3 Ti200 – Radeon 3870 – Radeon 5770 - Radeon 6870 - Radeon 6970 – Radeon 270 (x2) - Geforce 2060 Super – Geforce 4070 Super
Tweedehands, dus viel best mee. Zitten ook bijna nieuwe banden op, dus eigenlijk waren de velgen bijna gratisxeoMe schreef op zondag 23 februari 2014 @ 00:09:
Nice ik ben benieuwd naar die style 32 onder je auto, ben zelf aan het twijfelen voor zwarte velgen maar dan wordt de auto wel heel zwart dus liever zilver behouden.
Zijn de bmw styling velgen niet ontzettend duur?
Heb de 32's gepoetst en onder de auto gelegd, zie hier het resultaat
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
Inderdaad, vaders horen helemaal niet op zulke pimp rims te rollen.EvaluationCopy schreef op zondag 23 februari 2014 @ 10:00:
Die kleur is briljant maar die velgen zijn echt een maat pimp-overkill te veel, geven de wagen een uiterlijk of hij van een puber z'n eerste auto is, brrrr.
Nice ziet er netjes uit!noes schreef op zondag 23 februari 2014 @ 13:30:
[...]
Tweedehands, dus viel best mee. Zitten ook bijna nieuwe banden op, dus eigenlijk waren de velgen bijna gratisMaar... ze zijn niet in heel goede staat. Niet zo erg dat je het van een afstandje kan zien, maar als in november de winterset er weer onder gaat, zal ik deze set naar een hersteller brengen.
Heb de 32's gepoetst en onder de auto gelegd, zie hier het resultaat
Heb wat leuke velgen + banden gevonden op internet voor 750 euro, best een oke prijsje.
http://www.marktplaats.nl...abe740c1b&previousPage=lr
even emailen of ze deze nog hebben en ff kijken wat men ervan vindt.
193 M is een schitterende velg, zijn dit originele?xeoMe schreef op zondag 23 februari 2014 @ 15:32:
[...]
Nice ziet er netjes uit!
Heb wat leuke velgen + banden gevonden op internet voor 750 euro, best een oke prijsje.
http://www.marktplaats.nl...abe740c1b&previousPage=lr
even emailen of ze deze nog hebben en ff kijken wat men ervan vindt.
Ik neem aan van wel opruiming op=op en ze noemen het de bmw m3 velg dus hoop dat het orgineel is kan je dit op een of andere manier nachecken?Het Fantoom schreef op zondag 23 februari 2014 @ 15:42:
[...]
193 M is een schitterende velg, zijn dit originele?
edit:
achterop de velg zou dat moeten staan en iets met het ventiel las ik, toch maar even mailen en anders langsgaan.
[ Voor 16% gewijzigd door xeoMe op 23-02-2014 15:52 ]
Lijkt me niet dat ze origineel zijn. Een originele M3 velg op een niet M3 plaatsen is ook lastig.. past fysiek wel maar klopt niets van.xeoMe schreef op zondag 23 februari 2014 @ 15:44:
[...]
Ik neem aan van wel opruiming op=op en ze noemen het de bmw m3 velg dus hoop dat het orgineel is kan je dit op een of andere manier nachecken?
edit:
achterop de velg zou dat moeten staan en iets met het ventiel las ik, toch maar even mailen en anders langsgaan.
Dit is ook geen M3 velg maar een gewone M. Wat je bij een M-pakket zeg maar krijgt. Of de maten passen kan je wel ergens opzoeken, maar persoonlijk denk ik dat deze iets te modern zijn voor de E46.Wimo. schreef op zondag 23 februari 2014 @ 15:57:
[...]
Lijkt me niet dat ze origineel zijn. Een originele M3 velg op een niet M3 plaatsen is ook lastig.. past fysiek wel maar klopt niets van.
Zijn spaties in de aanbieding ofzo? www.spatiegebruik.nl
Tja, ieder zijn eigen smaak hé.Inderdaad, vaders horen helemaal niet op zulke pimp rims te rollen.
Persoonlijk houd ik zelf van strakkere velgen, alleen zijn deze niet altijd even goedkoop.
Sony A7C II || Sigma 24-70mm F/2.8 DG DN II Art || Sony FE 200-600 mm F/5.6-6.3 G OSS || Fujifilm X-S10 || XF10-24mm F/4 || Viltrox 33mm F/1.4 || Viltrox 56mm F/1.4 || XF80mm F/2.8 Macro || XF100-400mm F/4.5-5.6

_@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' Bombus Flavifrons adoratie _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/'? '\@_ || Let's Play: Paradox-billiards-vostroyan-roulette-fourth dimensional-hypercube-chess-strip-poker
Die Prins lijst klopt niet. Heb nooit begrepen hoe zij aan die informatie komen. Eén van de allerbeste motoren op LPG staat daarop als "niet geschikt"GoldenSample schreef op zondag 02 februari 2014 @ 23:45:
[...]
Die Ford Motorblokken die er in zitten kunnen er erg slecht tegen, ook met grappen als Flashlube/andere klepsmeersystemen, het slijt als een raket.
Dus of kop aan laten passen voor je begint (duur) of er eigenlijk niet aan beginnen.
Bron: Vialle en Prins PDF-jes over garantie's en problemen, stuur maar een DM als ik ze je mailen moet

Je hebt wel gelijk voor wat betreft die Ford blokken
8.960 Wp - 16 kW Daikin L/W - 2 x MHI L/L - gasloos sinds 2017 - Loxone - SAP/IS-U/ABAP - rijdt nog LPG ;-)
Verwijderd
Dit is wel heel verkeerd wellicht iets voor het topic foute tuning?
[ Voor 14% gewijzigd door Verwijderd op 23-02-2014 17:37 ]

Snelle foto:

Dankje!xeoMe schreef op zondag 23 februari 2014 @ 15:32:
[...]
Nice ziet er netjes uit!
Heb wat leuke velgen + banden gevonden op internet voor 750 euro, best een oke prijsje.
http://www.marktplaats.nl...abe740c1b&previousPage=lr
even emailen of ze deze nog hebben en ff kijken wat men ervan vindt.
Ik denk dat die BMW M velgjes niet origineel zijn, al helemaal niet als je voor die prijs er ook banden bij krijgt. Hoeft an sich geen probleem te zijn, als ze kwalitatief maar goed zijn.
Dat zijn velgen die niet zouden misstaan onder een japanse racebak, maar op een BMW vind ik ze niet echt passen. Iets té racy.ImLegenJerry schreef op zondag 23 februari 2014 @ 16:27:
[...]
Tja, ieder zijn eigen smaak hé.
Persoonlijk houd ik zelf van strakkere velgen, alleen zijn deze niet altijd even goedkoop.
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
De automatten van mijn BMW zijn best vies/beschadigd (gat erin) ik wil nu nieuwe aanschaffen en mij lijken rubberen automatten wel handig i.v.m. makkelijk uitwassen etc.
Makkelijk schoon te maken zijn ze zeker, maar of het mooi staat in je wagen is een tweede natuurlijkxeoMe schreef op maandag 24 februari 2014 @ 09:50:
Iemand ervaring met rubberen automatten?
De automatten van mijn BMW zijn best vies/beschadigd (gat erin) ik wil nu nieuwe aanschaffen en mij lijken rubberen automatten wel handig i.v.m. makkelijk uitwassen etc.
9040 Wp | Zendure 15,4 kWh | MHI SCM60/SCM40/SRC25
Tenzij je veel door blubber rijdt (en daar frequent in- en uitstapt) of als het sneeuwt, dan is rubber wel erg makkelijk.
[ Voor 12% gewijzigd door noes op 24-02-2014 13:38 ]
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
Inderdaad, misschien volgend jaar rond de wintertijd een setje rubberen aanschaffen voor het gemak.noes schreef op maandag 24 februari 2014 @ 13:37:
Staat denk ik ook een stuk mooier
Tenzij je veel door blubber rijdt (en daar frequent in- en uitstapt) of als het sneeuwt, dan is rubber wel erg makkelijk.
Ik heb een mooi setje velgen gezien op marktplaats (styling 32 zoals jouwe) nu bieden en hopelijk kan ik ze overnemen voor een leuk prijsje.
http://www.marktplaats.nl...abe740c1b&previousPage=lr
edit:
deze automatten zien er nog best fraai uit.
http://www.automatten.nl/...-delig-Rubber-Traanplaat/
[ Voor 10% gewijzigd door xeoMe op 24-02-2014 14:27 ]
En die rubber matten.. tja, voor die prijs heb je ook gewoon mooie stoffen matten. Het mooiste zijn de velours matten, maar in mijn vorige auto (Porsche 944) had ik die ribtapijt matten aangeschaft, die bevielen ook goed, erg duurzaam ook. Enige nadeel daarvan was dat het vuil soms best vast kwam te zitten in de draad van de stof, vooral dennennaalden doen dit. Nog niet kunnen ervaren hoe dit is bij velours.
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
Ik heb de verkoper om foto's gevraagd mits de velgen en banden prima in orde zijn ben ik er in staat 600 euro voor te geven is dit een reëel bedrag?noes schreef op maandag 24 februari 2014 @ 14:41:
Mooi setje velgen, in betere staat dan de mijne. Denk daarom dat die vraagprijs best redelijk is, vooral als deze -zoals de verkoper beweert- geen één krasje hebben.
En die rubber matten.. tja, voor die prijs heb je ook gewoon mooie stoffen matten. Het mooiste zijn de velours matten, maar in mijn vorige auto (Porsche 944) had ik die ribtapijt matten aangeschaft, die bevielen ook goed, erg duurzaam ook. Enige nadeel daarvan was dat het vuil soms best vast kwam te zitten in de draad van de stof, vooral dennennaalden doen dit. Nog niet kunnen ervaren hoe dit is bij velours.
Mijn set kostte 400, ook inclusief goede banden (7 a 8mm profiel), maar die had versleten naafkapjes (geen probleem, zo overgezet van winterset) en mag eigenlijk wel eens opnieuw gestraald en gespoten worden (doe ik in november). Stralen en spuiten kost zo tussen de 250 en 300 voor een hele set, dus 700 voor een set waarbij dat niet gedaan hoeft te worden lijkt me schappelijk. Goede banden kosten natuurlijk ook al rond de €100 per wiel.
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
Top thnx voor je reactie, ik wacht nog even de reactie van de verkoper af en anders ga ik door zee met de 700 euro. hopelijk zijn ze dan ook netjes want ik heb geen zin om een uur te rijden en op locatie te zien dat ze lelijk zijnnoes schreef op maandag 24 februari 2014 @ 16:21:
Ik zou die €700 ook wel overhebben voor die set. Alles eronder is dus mooi meegenomen
Mijn set kostte 400, ook inclusief goede banden (7 a 8mm profiel), maar die had versleten naafkapjes (geen probleem, zo overgezet van winterset) en mag eigenlijk wel eens opnieuw gestraald en gespoten worden (doe ik in november). Stralen en spuiten kost zo tussen de 250 en 300 voor een hele set, dus 700 voor een set waarbij dat niet gedaan hoeft te worden lijkt me schappelijk. Goede banden kosten natuurlijk ook al rond de €100 per wiel.

K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
5x120, naafgat 72,6 of 74 (allebei goed)
8-9x16 (dr komt 215/40/16 en 225/40/16 op), ET ergens rond de 0
De uitbouw voor mn 02 is te breed en om bij de RDW nou met spacers aan te komen kakken van 3-4cm is ook zoiets..
Owja, geen prijsniveau HTN/RS-velgen, die hebben het wel, maar de 4-500 die ze per velg willen heb ik dr per 4 voor over (en dat is al 2x zoveel als dat ik eigenlijk wil)
[ Voor 23% gewijzigd door 4x2 op 24-02-2014 17:56 ]
leeg
Ik zie wel kleine beschadigingen maar geen opvallende.
http://i.imgur.com/6xi9irj.jpg
http://i.imgur.com/ZEos3Ro.jpg
http://i.imgur.com/6HNiWwB.jpg
http://i.imgur.com/9xQKbap.jpg
edit:
met deze banden:
Interstate 255/35r18 6/7mm
Fulda 225/40r18 6/7mm
[ Voor 15% gewijzigd door xeoMe op 24-02-2014 18:58 ]
Overigens, heb het even opgezocht, Interstate is het huismerk van Profile Tyrecenter en kosten rond de 120,- nieuw.
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
[ Voor 15% gewijzigd door noes op 25-02-2014 12:35 ]
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
Jah ik bedoel ook die led ringen, dat zijn toch angel eyes of niet?noes schreef op dinsdag 25 februari 2014 @ 12:35:
Had het zelf nooit gedaan, maar die SMD LED ringen die ik er nu in hebben zijn eigenlijk wel erg fijn: even fel als normale dagrijdlichten, dus heb ze overdag ook altijd aanstaan. Normale stadslichten doen te weinig overdag, die zie je nauwelijks.
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
Ik vind het felle juist mooi. zie de foto hieronder:noes schreef op dinsdag 25 februari 2014 @ 12:44:
ja, inderdaad. Maar er zijn twee opties: CCFL (mooi egaal licht, maar minder fel) of SMD LED (veel feller). Ik heb die tweede.
http://www.led4car.de/ima...gel_eyes_fuer_bmw_e46.jpg
net even gebeld kijken of ik me bmw morgen kan ophalen i.v.m. donderdag kan bijna niet meer wachten en donderdag is het relatief druk op de zaak dus dan komt het allemaal goed uit.
En leuk! Kan je eindelijk lekker rijden! Nog iets afgesproken over die velgjes?
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
Yeah dealer gebeld deze kunnen de auto morgen ook wel leveren nu nog even mijn werkgever overtuigen maar dat komt wel goed.noes schreef op dinsdag 25 februari 2014 @ 12:52:
Ik ook, heb je er tenminste wat aan
En leuk! Kan je eindelijk lekker rijden! Nog iets afgesproken over die velgjes?
Ik heb gemaild dat ik de velgen voor 600 euro wou ophalen helaas nog geen reactie gehad dus ik wacht het nog even af tot vanavond en anders stuur ik nogmaals een mailtje.
edit:
Noes waar heb jij jouw SMG LED angel eyes gehaald?
[ Voor 5% gewijzigd door xeoMe op 25-02-2014 14:37 ]
Gevonden:
LED ringen + inbouw heeft de vorige eigenaar €80,- gekost, zie ook de LED ringen op die website.
[ Voor 44% gewijzigd door noes op 25-02-2014 23:47 . Reden: bonnetje gevonden ]
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
Opzoek naar nieuwe velgen gegaan en het volgende gevonden, waarschijnlijk volgende week binnen als het meezit.
http://i3.photobucket.com/albums/y64/wendieta/bmw330ci.jpg
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
Klopt dat is wel een beetje waar maarja schoenen maken de mannoes schreef op donderdag 27 februari 2014 @ 14:29:
Mooie velgjes, wel aan de sportieve kant voor een sedan. Heb je nieuw of tweedehands besteld?
Tweedehands iemand uit friesland dus dat komt straks op een pallet bezorgd op me werk waarschijnlijk.
Ik heb trouwens iets raars gezien bij mijn motorkap het lijkt alsof deze niet goed aansluit.
Tussen de koplampen en motorkap zit best een grote spleet, ik ga nu een foto maken en edit deze post erna.
Hier het fototje.
http://i.imgur.com/s1eavjz.jpg
[ Voor 4% gewijzigd door xeoMe op 27-02-2014 14:38 ]
Verzendkosten van die velgjes zullen best prijzig hoog zijn dan, of niet?
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
Beide kanten niet gekeken ik zal straks weer eens kijken.noes schreef op donderdag 27 februari 2014 @ 14:43:
Ik zal vanavond wel even kijken hoe het bij de mijne is. Lijkt wel normaal hoor: je motorkap sluit netjes aan op de bumper. L & R gelijke afstand van kap tot licht?
Verzendkosten van die velgjes zullen best prijzig hoog zijn dan, of niet?
Oef dat zal best wel rond de 40-50 euro komen misschien minder als je het los besteld maar dit laat ik aan de verkoper over.
Heeft iemand tips voor geurblokjes o.i.d. voor in de auto?
Ik wil niet zo'n tankstationskerstboompje of zo'n lelijk ambi pur ding
[ Voor 11% gewijzigd door xeoMe op 27-02-2014 14:58 ]
Stinkt ie nu? Dan kan je misschien beter een ozon- of stoomreiniging overwegen.
K54/R1250RS | K48/K1600GT | E61/550i
Dit topic is gesloten.