Haha tsja ook wel waar de auto voor gemaakt is natuurlijk.Impry schreef op dinsdag 05 februari 2013 @ 21:35:
[...]
Stoelventilatie zou ik ook wel willen. In de zomer wel lekker met het zwarte leer, zou je niet zo'n zweetrug krijgen als het echt warm is. Maar ff airco aan en het is ook wel te doen.
Stoelverwarming is echt relaxed nu in de winter!
Mijn verbruik is 1 op 7,9.
Qua rijstijl; zodra m'n motor warm is rijd ik stevig door/hard.
Rijd niet zoveel op de snelweg, maar als ik daar rijd dan is het altijd minimaal 30 te hard.
Dat verklaart ook wel mijn hogere verbruik.
Impry schreef op dinsdag 05 februari 2013 @ 21:52:
1350kg officieel inderdaad. Maar mijn verbruik is niet representatief voor het gemiddelde verbruik. Op spritmonitor ben ik de onzuinigste 130i.![]()
Damn hee, zonde.DexterBelgium schreef op woensdag 06 februari 2013 @ 13:27:
Foto's van de carnage: waarschuwing, niet voor gevoelige zielen.
[afbeelding]
Verhaal staat wat hoger.

Altijd leuk om een keer mee te rijden (en zeker iemand die goed overweg kan met de auto) en te kijken naar dat soort auto's!Impry schreef op woensdag 06 februari 2013 @ 14:30:
[...]
Flink klap man!
[...]
Haha, ja met zo'n verbruik tikt het wel aardig aan.
Een ritje in de 130i kan natuurlijk wel, maar zowel jij als Joopieboy wonen allebei wel wat ver weg. Misschien een keer op een meeting ofzo.
Valt mij trouwens wel op dat er maar weinig 1 of 3 series zijn (zat gisteren ook eens naar de E92 te kijken) met sportstoelen. Met mijn lengte en rug vind ik het wel een pré om goeie stoelen te hebben.
En ik denk toch dat als het een diesel word dat ik voor een x20D ga... Bij dit type motor nog bekende punten? Liefste ga ik voor een 6 in lijn maar dat is niet te doen qua brandstof kosten, een 120i is dan wel weer een optie. Zoals een collega nu heeft, sportonderstel, oem breedset eronder, sport interieur, groot scherm navi met i drive, alleen dan weer geen xenon, erg jammer. Belgische auto en uitvoering dus ook niet geleverd hier.
Het leven is te kort om geduld te hebben!