Beetje laat mss, maar we geven de discussie gewoon weer wat voer: heb net even de heavy brake voor jets uitgeprobeerd in een unranked server en hij bevalt me wel. OP zou ik het zeker niet noemen, want langzaam gaan is niet iets dat je graag wilt in een jet. Je kunt wel makkelijk afremmen tot 150, waar de normale rem bij 200 ofzo het erg zwaar krijgt. Als je dit gebruikt in een strafing run, ben je voer voor tanks (tenzij je van heel hoog komt, maar dan kun je door je traagheid nooit meer optrekken denk ik). In dogfights is het ook weinig waard, want bij die snelheid kun je vrijwel geen bocht meer maken.
Je kunt je snelheid alleen net iets beter onder controle houden, doordat 'ie sneller aanpast (heavy brake is zegmaar de afterburner voor remmen). Iets voordeel is het dus wel, dus je kunt het een exploit noemen.
Wat ik een stuk leuker vind aan die tool: ik kan nu fatsoenlijk remmen met de F-35. Normaal vlieg je gelijk in hover-mode, maar nu heb ik de soft brake op shift en kan ik dus tot de 300 afremmen om sneller bochtjes te maken. Verticaal opstijgen lukt me nu niet meer, maar ik moet nog een keybinding voor 'hover' instellen, dus wellicht is dat het probleem