Ik heb geupdate naar firefox 5, maar heb gedonder met mijn betaalde plugin van outertech (linkman pro). Nu zit in het .xpi bestand deze gegevens:
code:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
| <?xml version="1.0"?>
<RDF:RDF xmlns:em="http://www.mozilla.org/2004/em-rdf#"
xmlns:NC="http://home.netscape.com/NC-rdf#"
xmlns:RDF="http://www.w3.org/1999/02/22-rdf-syntax-ns#">
<RDF:Description RDF:about="rdf:#$F6VpQ3"
em:id="{ec8030f7-c20a-464f-9b0e-13a3a9e97384}"
em:minVersion="3.5"
em:maxVersion="4.*" />
<RDF:Description RDF:about="urn:mozilla:install-manifest"
em:id="{A81031F3-6CEE-4A19-809F-4E26C1D9C1D1}"
em:name="LinkmanFox"
em:version="8.0"
em:creator="Outertech"
em:contributor="Oscar Angress"
em:description="Linkman Firefox Extension"
em:homepageURL="http://linkman.outertech.com"
em:optionsURL="chrome://linkmanfox/content/options.xul"
em:iconURL="chrome://linkmanfox/content/linkman_show24.png">
<em:targetApplication RDF:resource="rdf:#$F6VpQ3"/>
</RDF:Description>
</RDF:RDF> |
Ik maak van het .xpi bestand een .zip, pak het uit, pas het aan (4.* maak ik 5.* van) en maak er weer een .zip van en daarna een .xpi, dan krijg ik de melding dat de plugin beschadigd is bij het importeren in firefox.
Ik heb de plugin op een usb stick staan, hij werkt ook pas nadat ik elke dag als ik ermee werk eerst de linkman .exe aanklik.
Nu heb ik deze plugin geinstalleerd:
http://www.makeuseof.com/...atible-with-all-versions/
Maar hierin krijg ik hem ook niet werkende (krijg in het menu niet de optie om te overriden, volgens mij werkt die plugin zelf ook niet goed met firefox 5

)
Ik heb het nu wel prima aan de praat door dit in about:config te zetten (nieuwe boolean op false):
extensions.checkCompatibility.5.0
Dit vind ik een wat halfbakken oplossing, ik moet nu elke versiewijziging handmatig gaan ingeven. Iemand een idee om dit wat handiger aan te pakken. Eigenlijk wil ik gewoon instellen dat firefox nooit meer controleert op de versie, maar dat kan met deze mogelijkheid volgens mij niet (op sites staat dat dat nummer gelijk moet zijn aan je huidige versie nummer om het goed te laten werken).
(ik begrijp natuurlijk dat outertech, de leverancier dit voor mij moet oplossen, maar ik knutsel er ook graag zelf mee, ik heb niet zoveel zin om dagen (of langer...) te wachten op een oplossing).
Nu even specifiek mijn vraag, hoe kan ik dit in de toekomst voorkomen. Ik heb dit geprobeerd, maar dat werkt niet:
extensions.checkCompatibility.
999.0
Ik wil gewoon die hele in mijn ogen onzinnige controle eruit. Ik test zelf wel of iets werkt, maar is er nu echt alleen maar de mogelijkheid om dit specifiek voor je huidige versie te doen? Dat moet toch anders kunnen?
[
Voor 147% gewijzigd door
Verwijderd op 22-06-2011 16:41
]