baasandre schreef op woensdag 01 juni 2011 @ 00:15:
[...]
Is dat ook het vertellen over de kwaliteit van iptv ?
Indien kpn stream: blijf voorlopig bij huidige provider voor tv, want je wordt teleurgesteld !!!!
Internet: stap gewoon over, prima product
Radio analoog .... eventueel aandachtspunt, maar bij lijbrandt in orde
Ik neem aan dat je zoiets verteld ?
Ik bedoel het niet op de de man, of spikec. in kwaad daglicht te zetten !
Absoluut niet

Beste Andre,
Je kent me hier inmiddels lang genoeg om te weten dat ik nog maar weinig persoonlijk neem....
Geen idee of je mij ooit ergens hebt ontmoet tijdens zo'n bijeenkomst, maar zowel Glashart/Reggefiber/GHM als Lijbrandt weten dat ik op alle vragen eerlijk antwoord geef, dus zeker over het feit dat op wba netwerken op dit moment nog ADSL crap van KPN als superieure TV wordt geleverd.
Ik vertel hier echter ook dat ik via GHM de belofte heb gekregen dat KPN beterschap heeft beloofd over IPTV, en men weet dat ik ze daar ook publiekelijk aan zal gaan houden.
Ik wordt ook niet betaald om dit soort praatjes te houden, maar gewoon uitgenodigd door die mensen omdat ik klaarblijkelijk ondanks alle problemen die er spelen een goed, maar vooral objectief verhaal kan houden.
Er zijn op GoT een aantal leden die mij persoonlijk hebben ontmoet, en die ongetwijfeld mijn verhaal kunnen bevestigen. (Ik zal het niet aan Yogoi vragen die ook bij mij thuis zat tijdens de open dag, want die is niet onpartijdig

)
Ook het langdurig niet hebben van IPTV radio is de laatste meeting hier door mij genoemd, het heeft namelijk heel weinig zin om als ambassadeur van glasvezel (en early adopter) de boel te verdoezelen, omdat je anders links of rechtsom achteraf in je kont gebeten wordt.
De kwaliteit van IPTV op wba is zeker ook openlijk door mij besproken, maar ik praat vaak tegen mensen die nog nooit HD TV van dichtbij gezien hebben, dus is in hun ogen zelfs KPN ADSL HD al prachtig, ondanks dat ik hierover openlijk kritisch ben en ook altijd mijn link met GoT noem.
Ik heb niet voor niets voor alle bewoners van Lansingerland mijn huiskamer een halve zaterdag ter beschikking gesteld om geinteresseerde klanten het echte spul (wba dus kpn) te laten ervaren.
Gek genoeg heeft niemand die zaterdag gevraagd om die 100/100 internet te bewijzen, en was HD TV het topic van de middag
Ik ben van mening dat indien je eerlijk vertelt als gebruiker wat je allemaal is overkomen tijdens de periode dat je met Lijbrandt aan het glas bent gegaan je de echt serieuze klanten niet afschrikt.
Er is namelijks niks mis met het feit dat je vertelt dat alles nog nagelnieuw is en dus kinderziektes kan hebben, dat Lijbrandt wellicht niet altijd even attent reageert.... Daar zijn testusers voor, die kinderziektes zijn er op een paar kwaaltjes na helemaal uit inmiddels.
Het doel van dit soort praatjes bij bijeenkomsten is namelijk vanuit mijn oogpunt om eerlijk te vertellen dat mensen aanhaken op een nieuw en machtig mooi medium, maar dat men dus bedacht moet zijn op alle zaken die er kunnen misgaan.
Het grappige is dat ik dit soort zaken dus vertel waar mensen van KPN, Glashart/Reggefiber en Lijbrandt in de zaal bij aanwezig zijn, en dat ze dus ook de kans hebben en nemen om mijn uitspraken te verdedigen, en dat ze me tot op heden nog graag vragen voor dit soort bijeenkomsten.
Zullen we het er dus maar op houden dat eerlijkheid het langst duurt.... ook bij glasvezel diensten?
[
Voor 21% gewijzigd door
Verwijderd op 01-06-2011 01:12
]