Via de site kan je een vraag inleggen, die door Denon wordt vastgelegd in een ticketing-systeem. Kan twee dagen duren voordat je respons krijgt, maar in tegenstelling tot Samsung doen ze wel hun best. Als er eenmaal zo'n ticket is, kan je met ze blijven communiceren totdat je probleem opgelost is.MisterE schreef op donderdag 07 augustus 2014 @ 19:53:
[...]
Ik heb maar kort kunnen testen met een kabel van een maat van me. Ik leek wat verschillen te krijgen. Soms kon ik wel "viera link" starten van de "apps". Maar dan kreeg ik vederop weer foutmeldingen.
Leek ook wat te maken te hebben met aanzetten van apparaten, dus mss niet goed genoeg getest.
Zat idd al te kijken naar 1.4a kabels. Dat "a" staat er niet altijd duidelijk bij.
Lees erg veel klachten over CEC/ARC.
Hoe heb jij contact opgenomen met Denon?
Zie geen telefoon of email adres.
http://www.denon-hifi.nl/...ages/contact-details.aspx
Of via AudioService?
http://www.denon-hifi.nl/nl/support/pages/service.aspx
Bellen kan ook, maar dat is niet de juiste weg. Het telnr: 0481377221, ze zitten meen ik ergens in Best.
Ik heb ze 1x gebeld omdat m'n receiver tijdens update was blijven hangen en de factory reset, zoals in de manual beschreven, niet bleek te werken. Zij hadden gelukkig nog een andere mogelijkheid voor reset.
@ ed73 Thx voor meedenken, zal nog eens op internet kijken of een nieuwe kabel de oplossing zou kunnen zijn, alleen met een korte kabel (1 m) ga ik 't niet redden.
[ Voor 5% gewijzigd door Dr. Dutch op 08-08-2014 07:18 ]