Bedankt voor de informatie. De storing treedt ook op als ik de kofferbak niet geopend heb, dus uitstap en meteen de auto op slot doe. Wel lijkt het alsof de storing vaker op treedt bij warmer weer dan doorgaans, maar wellicht is dat toeval. De verlichting gaat netjes uit verder (interieur), en ik heb geen last van een alarm dat spontaan af gaat. Wellicht toch een losse verbinding dan ergens?deepbass909 schreef op woensdag 18 mei 2011 @ 19:16:
[...]
De "tilt" sensor zal geen last hebben van de aflopende oprit. Bij activatie bepaalt bij namelijk z'n 0-punt en dat is de positie van de auto op dat moment.
Volgens mij gebruikt het alarm verder de schakelaars voor de interieurverlichting in de portieren en achterklep als sensors, dus werken die helemaal goed?
En niet te vergeten, contacten in stekkers. Als die niet helemaal lekker meer zijn, kunnen die ook het alarm af laten gaan.
Ik zit zelf ook nog met een vergelijkbare uitdaging. Al tijden heb ik het probleem dat de sloten in de auto alleen in sper-stand gaan als ik de auto met de kofferbak op slot doe (kenmerk daarvan is dat bij mijn Compact de benzine-klep op slot gaat, en de portieren niet meer van binnenuit te openen zijn), maar niet als ik de sloten in de portieren gebruik. Dit zou echter geen verschil mogen maken. Vorige week kwam ik er ook nog achter dat de startonderbreker waarschijnlijk alleen werkt als de sloten in sper-stand staan (moet ik nog testen met een sleutel zonder transponder-chip). Dit is waarschijnlijk ook een slecht-contact ergens in de kabelboom.
[...]
“In a world without walls and fences, who needs Windows and Gates".