Ik heb sinds een paar dagen een Apple TV 2 welke ik voornamelijk met XBMC ga gebruiken.
De ATV hangt aan een Sony KDL-32D3000 LCD TV naast een Humax IRHD-5000C
Nou heb ik twee activities aangemaakt.ZIGGO en XBMC.
Alles werkt naar behoren. Ik kan in beide activities alles perfect bedienen.ATV en XBMC doen alles wat ik wil,zelfde geldt voor de Humax.
Maar er is een probleem wat ik maar niet opgelost krijgt.
Als ik bv ATV aan heb en overschakeld naar ZIGGO (TV kijken dus) dan gaat de ATV in slaapstand (led gaat dan uit).Humax gaat aan,TV schakeld naar HDMI2.
Dat werkt allemaal goed.
Maar dan gaat de ATV weer AAN
Kan deze dan uitzetten door op de ATV remote te drukken,maar dat werkt niet altijd.Geen idee waarom.
Maar als ik het wel voor elkaar krijg en de ATV dan eindelijk uit staat, dan gaat deze weer AAN zodra we via de Harmony de TV uitzetten
Ik heb GEEN idee hoe dit kan.Om zeker te zijn dat het geen HDMI probleem is heb ik CEC uitgezet in het TV menu.
Vraag me af of iemand een verlossend antwoord heeft voor dit probleem.
Anders ben ik genoodzaakt om in de software van de Harmony de functie om de ATV uit te zetten weg te vinken.
Maak trouwens gebruik van een Harmony 525