Hi,
Ik heb net een complete set van Fibaro aangeschaft, het betreft; HC2 center, inbouwdimmers, inbouwschakelaars, wall plugs, rookmelders, deurcontacten en nog wat andere z-wave spullen.
Ik heb het merendeel aangemeld en werkend gekregen, echter er zijn wat zaken waar ik niet uit kom. Mogelijk dat iemand mij wat tips kan geven om het eea werkend te krijgen?
Op de Fibaro inbouwdimmers kan je 2 drukschakelaars aansluiten (S1 en S2). Ik werk met zgn momentary switches. Ik heb een enkele momentary switch aangesloten op S1 en kan daarmee de dimmer lokaal bedienen. (aan/uit, dimmen, dubbel klik verlichting naar 100%). Met een tweede momentary switch aangesloten op S2 wil ik een scene starten of een ander device aansturen/activeren/bedienen. Hoe doe ik dat?
Als ik in de HC2 een scene wil aanmaken dan klik in op "scene toevoegen", vervolgens krijg ik een ronde "zandloper" die zelfs na 15 minuten nog steeds rondjes draait...ik kan dus geen scenes aanmaken.. Iemand die weet wat hier gaande is? Ik draai software versie 3.590
Ook is het mij niet duidelijk hoe ik associalties (koppelingen maak. Als ik naar apparaten ga en bv. een dimmer selecteer en na tab geavanceerd ga, dan zie ik bij koppelingen groep ID 1, 2 en 3. Ik kan bij deze 3 groepen de keuze maken tussen "instellen" en "bekijk". Als ik in groep 1, op instellen druk, krijg ik een apparatenlijst, waar ik de verschillend apparaten kan selecteren. Als ik bv een wall plug kies, dan verwacht ik dat de dimmer en de wall plug gekoppeld zijn. Maw. als ik de dimmer locaal of via het netwerk (telefoon/tablet/PC) bedien dan verwacht ik dat de wall plug ook de commando's voor aa/uit ontvangt en hierop reageer. Echter dit is niet het geval...
Kan mij ook iemand vertellen wat ik met de optie "bekijk" kan doen. Ook hier krijg je een apparaat lijst te zien, waar je met een vinkje apparaten kunt kiezen, echter de toets "toevoegen" ontbreekt. Je kunt deze lijst alleen verlaten door op het sluit kruisje rechtsboven in het venster te klikken.
Ik hoop dat iemand mij kan helpen. Het zal allemaal wel heel simpel zijn, maar ik denk dat ik zaken gewoon verkeerd interpreteer... ben ook nog een z-wave n00b
Groet,
ET