Die zijn er eigenlijk al artificieel aan toegevoegd, wat eigenlijk illustreert dat er heel weinig verschil is. Patches zijn console-specifiek, en de console moet sowieso Primary zijn van dat PS+ Account, dus dan zullen patches toch gewoon via dat PS+ account geïnstalleerd worden. En die proefversies moet ik eens uitproberen, maar volgens mij volgen die gewoon het principe van de andere games, namelijk door iedereen te spelen eens ze geïnstalleerd zijn door het PS+ Account.
Kan wel interessant zijn voor een groot gezin met meerdere Playstations in huis. Of delen met familie/vrienden mits dat wordt toegestaan.
Is natuurlijk wel een heel niche use case, en daarom denk ik ook niet dat het er van gaat komen. Sowieso worden PS4 en PS5 al als 2 aparte consoles beschouwd, en daardoor ook perfect deelbaar in gezinnen met 1 PS+ abonnement. Zelfs simultane online multiplayer van games is hierbij mogelijk. Dat is voor mij ook overigens het absolute pluspunt van een digitale licentie in vergelijking met een game op schijf.
Anderzijds zijn ze natuurlijk beducht voor misbruik (cfr @
schumi2004 hierboven), want vroeger kon je bvb ook 2 PS3s activeren.