c-nan schreef op donderdag 28 februari 2019 @ 21:01:
[...]
Vanwege je naam en avatar heb ik het vermoeden dat je veel met Linux werkt

Zijn myler/brainnet de websites waar je je Linux opdrachten vandaan haalt? Of zijn er partijen specifiek gericht op Linux opdrachten?
Nee, zoals ik eerder al schreef heb ik via het observ.nu platform mijn opdracht weten binnen te halen. Deze jongens hebben observ ontworpen en is een soort scraper van meerdere partijen/aanbieders voor opdrachten voor ontwikkelaars. Zelf hebben ze de doelstelling om te groeien om in aanmerking te komen als preferred supplier bij grotere klanten zoals de overheid. (best nobel, recht toe recht aan zonder addertjes)
Er komen her en der wel systeem/infra achtige opdrachten voorbij, maar daar is het platform niet voor geoptimaliseerd.
Ja en nee over Linux overigens. Voor mij is het OS altijd een tool in de toolbox geweest. Ik programmeer java voor mijn brood sinds 2008 (2003 op school geleerd, wat schooljaren andere dingen gedaan ala netwerken/linux/bsd etc) en 2008 afgestudeerd en blijven plakken bij mijn eindstage (waar java mijn ding was).
Als ik niet verder was gegaan in Java, had ik hoogstwaarschijnlijk de security ingegaan bij Fox-IT (destijds ... nu trekt security me nog steeds maar denk ik twee keer na om daar naar binnen te stappen). Dus dat is mijn snijvlak/invalshoek.
Bijkomend voordeel is wel dat ze me als
heer en meester zien van OPS, maar dat is bij vlagen echt niet tof. Zit je net lekker in de backend dingen te implementeren, komen er serieus mensen aan je bureau voor vragen over git/docker/swarm layout/ansible/ssh keys/windows workstation RES applicaties etc. En dan zit er een andere developer naast me, die verkiest zijn heilige EI boven ook maar IETS over OPS te leren (ook al gaat het de omgeving aan waarbinnen de applicatie draait)

. (moet ik weer van leren)
Het enige waar ik bang voor ben (ondanks ik me langzaam begin te ontpoppen als een soort van solution architect achtige persoon) is dat ik dadelijk zelf overal een beetje van weet (inclusief Java) en nergens expert in ben.
Maar wat versta je onder 'Linux opdrachten'? Vaak is het meer systeem/infra achtige materie die je aan moet doen om Linux tegen te komen. Ik zit nu even bij mijn huidige opdracht als schot in de roos, omdat ik altijd al op linux java ontwikkelde, maar de hele infra daar omheen ook linux gebaseerd is (met wat windows uitsteeksels).
offtopic:
Kreeg vandaag weer een .NET aanbieding binnen ... omdat ik in 2005 eens wat met (ASP).NET had gedaan en een microsoft wedstrijdje had gewonnen + dit op linkedin heb staan. Om gek van te worden als je naar mijn avatar kijkt
Nee, ik ga niet meer terug