Het zal vast niet alleen om Polen gaan, in Polen ben je ook gelijk belastingplichtig als je vanuit huis in Polen je werkzaamheden verricht. Ik heb me door een belastingadviseur laten vertellen dat dit nog wat grijs is ivm werken op afstand.DJ Henk schreef op woensdag 11 december 2024 @ 13:41:
[...]
In het algemeen gesproken ben je belastingplichtig in het land waar je het grootste deel van het jaar verblijft. In jouw geval dus Polen.
Dit zal daarom alleen werken als dat Nederlandse bedrijf alleen maar Nederlandstaligen inhuurt die meer dan een half jaar in Polen verblijven. Dat zijn er niet veel, denk ik.
Er zijn in ieder geval zat Nederlanders die in landen als Spanje of Portugal wonen en ook op deze manier op afstand werken voor een Nederlands bedrijf.