Ook bij ons lag het er gister avond uit. In twee jaar tijd is dat toch wel vaak gebeurt dat het internet er uit lag, ook heb ik erg vaak last van weg vallend internet dat na 2 minuten weer omhoog komt, kleine iritatie maar het is er toch 1!
Vandaag besloten om over te stappen naar UPC. Internet via de kabel, dus vermijd ik ook een wellicht brakke ADSL aansluiting (je weet maar nooit!). Het is en blijft altijd een gok natuurlijk, heb nu 2 jaar bij Telfort gezet maar ben niet geheel tevreden en hoop dat het bij UPC beter wordt. Tevens heb ik daar 2 keer sneller internet dan met ADSL (25 mb, terwijl ik nu op ongeveer 10 loop). Met een totaal pakket komen we op ongeveer dezelfde kosten uit als nu, dus voor het goedkoop doen we het niet
De uitval van gisteren deed de emmer doen overlopen. Ja, internet is belangrijk voor me; huiswerk en school zaken gaan allemaal via het internet, en zeker in de laatste weken van een school kwartaal is het erg kut dat het uitvalt. Natuurlijk zal het internet bij UPC ook uit kunnen vallen, ik hoop alleen maar dat dat wat minder zal zijn dan bij Telfort.