ik heb sinds vorige week een heel onverklaarbaar probleem.
2 weken geleden had ik in overvloed aan tijd Ratchet and Clank: Tools of Destruction erin gestopt.
Naast het feit dat het zeer vermakelijk was om uit te spelen viel het mij op dat de alles nogal blokkerig was.
Niet gedeeltelijk maar het complete beeld leek low res terwijl het spel op 720p wordt gedraaid en dat geeft mijn TV ook aan wanneer het spel gestart wordt.
Achteraf dacht ik dat het Insomnia's manier van scalen was om hun befaamde 60fps te behouden, maar R&D werd juist geprezen om de scherpheid dus had ik het idee dat ik iets over het hoofd zag.
Dus na het uitgespeeld te hebben ging ik weer wat andere spellen spelen, nu weet ik niet of ik paranoide ben geworden dankzij het pixeldrama in R&D maar ik had het vermoeden dan CoD MW2 er ook opeens een stuk blokkiger uitzag. Terwijl ik totaal niet aan de instellingen had gezeten van mijn TV noch PS3 en hij staat ingesteld op 1080P
De enige referentie die ik heb is dat voordat ik aan R&D begon de laatste system update op me ps3 had gegooit en die eventueel mijn ps3 over de de zeik heeft geholpen maar het lijkt me alleen zo verschrikkelijk stug.
De kabel is een HDMI 1.3, goud verguld met fermiet kern en weet ik wel niet. En sinds ik de PS3 en de kabel nog geen 2 maanden heb lijkt het me ook erg stug dat een van de twee nu al defect is. Maar goed alles kan natuurlijk
Als iemand dit herkent of op z'n minst kan verifiëren dat R&D Tools of Desctruction haarscherp zou moeten zijn op 720P kan ik verder troubleshooten. De TV is trouwens een 40 inch Sony Bravia Z5500.
[
Voor 5% gewijzigd door
blaatgaap op 25-12-2009 17:20
]