Mja vond ik ook veel; was overigens bij een makelaar die mij daarna ook een aantal keren opbelde dat ik meteen moest beslissen anders was het te laat.Gunner schreef op dinsdag 14 oktober 2008 @ 11:53:
Wel knap dat je 0,5 procent korting kan krijgen.
Ik was beginneling op de huizenmarkt (nog steeds) en heb m'n hypotheek getoetst bij de verkopende makelaar; niet erg slim want ze hadden zekerheid dat m'n hypotheek rond kon krijgen en achteraf had ik er niet zo'n goed gevoel bij dus afgeketst om even af te wachten en meer ervaring op te doen. Kort daarna kreeg ik een motorongeluk.
Maar de Rabobank deed mij ook een "hypotheekrenteaanbod" oid wat ook een beetje lager lag dan de toetsrente (als ik het goed zeg), 0,2% dacht ik. Maar goed, we wijken af van m'n daadwerkelijke vraag
[ Voor 13% gewijzigd door RedHat op 14-10-2008 11:56 ]