sorry, was niet persoonlijk bedoeld... beetje te snel je ipv men of een ander alternatief... Maar ik vind er maar 1 reactie tussen staan die nog enigzinds ontopic is.
Ik heb nog wel 1 vraag die wel persoonlijk is: vind je het serieus iets toevoegen, of op zijn minst niet irritant om een venster of 3 door te moeten scrollen voor een reactie die wel over een iphone gaat ipv over huizen / auto's / aanverwanten? Ik erger me er dood aan... Lang leve de -1 voor dit soort offtopic discussies. Alleen een beetje jammer dat men het kennelijk niet met me eens is

Ik heb het sowieso niet echt op vergelijkingen met auto's en huizen bij dit soort dingen, ik geef ze echter meestal nog wel een 0. Wanneer het er 28 zijn vind ik echter wel heel ver gaan en word het tijd voor een opschoning van de FP.
edit:
@ carloz:
Ach, waarom zou je een goede modperformance willen hebben als je er niks mee doet? Je mod toch om jouw bijdrage te leveren aan t.net, waardoor er een grotere tevredenheid heerst bij de zogenaamde leechers? Deze mensen zorgen voor de hoge bezoekersaantallen waar je als site op leeft, al heb je ook wat vrijwilligers nodig om het op pijl te houden. Wanneer je puur gaat modden om te mogen modden heeft het compleet geen nut en kan je de mogelijkheid net zo goed niet hebben. Daarom mod ik ook gewoon wat ik denk dat goed is, al krijg ik dan waarschijnlijk 28x een afwijking van minimaal 1 punt, ik denk dat dergelijke discussies de FP verpesten en daarom mod ik ze omlaag. Wanneer dit mij mijn status zou kosten heb ik in ieder geval mijn best gedaan en ga ik er vanuit dat mijn status wel weer handmatig word terug gezet. Zo niet, is de crew het kennelijk niet met mij eens en ga ik ook wel lekker leechen
[
Voor 36% gewijzigd door
Arne op 01-10-2007 23:41
]