Wat een slap meuk einde he. Ik had zo gehoopt om door die centrale te wandelen, eromheen, doorheen, maar het einde was er voordat ik het wist. Echt een gaar einde. Het hele spel draaide bij mij om die centrale, niet om de rest eromheen

.
Maaruh als ik nu nog mijn rewards wil ophalen en beetje verder wil spelen, aantal extra missies, hoe doe ik dat? Ik kan op een zeker punt niet terug en bij uitspelen ga ik terug naar menu? Is daar al iets op gevonden. Mijn savegames zijn allemaal al binnen de centrale, waarik niet meer uit kan (ingestorte trap).
Jammer, vond het erg mooi en de sfeer is steengoed, maar het einde is echt slappe hap, nog los van het verhaal, maar ik mis echt het rondwandelen bij de centrale. (Ben zo snel mogelijk naar binnen gegaan omdat die heli's en apc niet uit te schakelen waren en dus niet genoten van de omgeving zoals ik dat achteraf bij andere plekken wel kon doen

).
Pluspunten:
* enorm veel verschillende wapens met vershcillende stijlen
* enorm goede sfeer, met goede geluidseffecten (zeker op 5.1, home cinema set

)
* mooie details, mooie communistische omgeving
* Variateit, puzzelen en niet a naar b "tunnel" routes (zoals in HL (1 & 2) of Fear) m.a.w. vrijheid om op verschillende manieren ergens te komen
* AI redelijk goed; kan beter maar ze zijn al slimmer dan de zielen in HL2, RS Las vegas e.d.
*toenemende moeilijkheidsgraad naarmate je vordert die aansluit bij je spelers ervaring
* backpack ordenen en telkens te zwaar zijn: wat neem je mee, wat laat je achter; nieuwe dimensie (voor mij dan, andere spellen zullen het ongetwijfeld ook hebben)
* weinig monsters: zo gaar altijd van die gare rare oersterke monsters neerknallen, das niet mijn genre (ze zijn er wel, maar 5% van je tegenstanders). Kwestie van smaak uiteraard.
* wapens/dode mensen blijven erg lang liggen in de map, ookal kom je op een plek terug na 2 dagen spelen; eindelijk wordt het geheugen optimaal benut
* afwisselende missies, met het hele friendly/vijand verhaal is erg leuk en maakt het spel constant afwisselend
Minpunten:
* Einde, wat een slappe hap
* Niet makkelijk ronddolen bij de centrale: vergeleken met Google earth en map lijkt er sprekend op; waarom dan niet missies waarbij je uitgebreid kunt kijken naar de centrale: wie wil dat nou niet??
* Klere eind lopen voor je rewards of traders (ook weer pluspunt door uitgestrekte map)
* Grafisch niet 100% efficient benut. 8800gtx trok het af en toe niet op 1650 x 1050 terwijl het grafisch geen hoogstandje is (is mooi, maar met een 8800gtx en 15 fps verwacht je meer details)
* die anomalies vind ik beetje gaar, heeft in MIJN ogen geen toegevoegde waarde.
[
Voor 50% gewijzigd door
Seesar op 21-05-2007 17:48
]