ja. Maar om er een niet helemaal nutteloze post van te maken nog ff mijn mening op EP1.
Al met al viel het me een beetje tegen. Er was een geen zak nieuw aan dit spel. Ik had gehoopt dat je met alyx kon spelen of met dog en dat het gewoon een grappig nutteloos uitbereidingkje was, terwijl ze rustig doorwerkten aan HL3. niet dus.
Het zijn gewoon 5 nieuwe levels die qua gameplay en design net zo goed stukjes van bestaande lvls konden zijn, je zou ze zo tussen HL2 kunnen plakken met andere "cutscenes" en je bent klaar. Ik had wel een nieuw wapen ofzo verwacht maar toch niet, ook geen nieuw voertuig, jammer. Ook vond ik de gameplay nogal herhalend:
spoiler:de hele tijd die energie ballen in die dingen schieten bij die core, het feit dat je die enhanched G-gun krijgt, elke keer een auto op zo'n gat schieten waar antlions uitkomen, beetje repetitief allemaal
Het was wel heel vet op zich. Net als half life 2. De experience staat voorop, en hoewel dat door critici bij EA altijd afgezeken wordt is het bij valve blijkbaar prachtig. Nou vind ik HL2 ook prachtig maarja.
Wat ik helemaal miste was een ontwikkeling in verhaal. HL2 heeft een heel vaag verhaal en je komt er heel weinig over te weten, en dit moet het verhaal voortzetten maar het enige wat je ziet is het beginfilmpje, die dikke witte gast op zo'n scherm en meer niet. Ik heb hem nog niet uitgespeeld en misschien beetje vaag om dan je mening al te geven maar volgens mij ben ik bijna klaar en het valt me wel een beetje tegen ivm HL2. Van de graphics heb ik ook niet kunnen genieten aangezien mijn videokaart bagger is, maar misschien binnenkort eens in al zijn glorie in HDR enzo bekijken.
Voor 20 euro is het natuurlijk een koopje, maar van mij mag valve meteen kappen met dit soort minispellen en gewoon 7 jaar hard gaan arbeiten aan HL3.