Hét grote motortopic - Deel 27 (2025) Vorige deel Overzicht

Pagina: 1 ... 86 87 Laatste
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vrijdag
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 23:51

Vrijdag

De Zwarte

t.w.e.a.k.e.r schreef op woensdag 22 oktober 2025 @ 21:15:
[...]

Ik was rustig aan het rijden op een rechte baan en rechts van de baan waar ik op rijd zijn er parkeerplekken.
Opeens kwam er een auto gewoon van de andere rijstrook 180° gedraaid om op een parkeerplek te kunnen parkeren en heel mijn linker kant kapot en de voorkant ook kapot. Een ongeval kan gebeuren, dat weet ik maar 2x op 1 week :-(
Wat onwijs kut zeg :-( Hopelijk kom je er snel weer bovenop en dat de schade hersteld kan worden. Sterkte met herstel en afhandeling!

De ware eloquente, hoogbegaafde en goedgeïnformeerde kwaliteitsposter begint een post met "Let wel", "In mijn optiek", "Iets met..."of "Je vergeet dat..." en eindigt met "...dat moeten we niet willen". Jíj bent die kwaliteitsposter!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Blabla13
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 23:55
@t.w.e.a.k.e.r ik sluit me bij @Vrijdag aan.
Sterkte.
Zowel bij herstel als afhandeling van de schade.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • t.w.e.a.k.e.r
  • Registratie: Januari 2025
  • Laatst online: 23:48

t.w.e.a.k.e.r

¯\_(ツ)_/¯

Bedankt allemaal!

Shit happens yk

Pagina: 1 ... 86 87 Laatste