• arnova
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 17:10

arnova

weet veel, maar niet alles

Stef012 schreef op woensdag 29 april 2026 @ 10:26:
[...]


Als je op zoek bent naar een standaard product, kun je eens kijken naar de PEEC die is een stuk betaalbaarder en flexibeler in te zetten icm Home Assistant.
Ziet er op zich wel aardig uit en redelijke prijs. Maar de aansluiting van de 5V adapter via dat stopcontact vind ik wel erg knullig.

Ctrl4Dkn: ESP32 (Floor) Heat Controller With Daikin (Heatpump) Support - https://github.com/arnova/ctrl4dkn


  • SadisticPanda
  • Registratie: Februari 2009
  • Niet online

SadisticPanda

Heet patatje :o

Yeah, bouw dan voor 6 euro een omvormer in de behuizing. Wel stevig koelblokje op dat ding lol :D

Vind ik https://stopdezoninmijnboiler.nl/hoe-werkt-het (geen reclame, is neit van mij) mooier. Gewoon kast, alles in 1. Ook stukje goedkoper meter zijn 250€ ofso. Wel geen ESP home integratie. Maar op zich moet dat niet, meer mensen (niet tweakers) hebben volgens mij meer aan onafhankelijke versie.

Denk dat er bij mij 130€ materiaal in zit, waarvan duurste de SSR. (China had goekoper geweest voor SSR ofc) dus kon missoen voor minder dan 80€ als alles chinees was.

Nu nog wat bijflansen voor legionella en meerdere meters te ondersteunen.

[ Voor 19% gewijzigd door SadisticPanda op 29-04-2026 13:51 ]

Marstek 5.12kw v151, CT003 v117, Sagecom Xs212 1P,


  • Kenhas
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 16:19
Vind het allebei wel mooie projecten maar met een voorkeur voor PEEC, al is het maar voor de Home Assistant integratie. Misschien niet zo zeer voor de werking ervan maar voor de cijfertjes.

Dat van @SadisticPanda ziet er ook wel mooi uit. Daar bedoel ik mee dat het doenbaar is voor iemand die niets (of toch zeer weinig) van electronica kent. Heb al veel geëxperimenteerd met ESP bordjes (heb nog enkele van die vrroom bordjes liggen. Maar als er wordt gesproken over fase afkapping, burst fire SSR, ... dan is het voor mij dit ;)
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/nYgEC6rKCVjjcYgdExEFZXuBwA4=/fit-in/4000x4000/filters:no_upscale():gifsicle():strip_exif()/f/image/Qr2Izn6MPK5XibSTGFM1ofhb.gif?f=user_large

2x Marstek Venus E 5.12 v155 - CT003 V122 - BMS 216

Pagina: 1 2 3 4 Laatste