Bij gebrek aan fatsoenlijke alternatieven.. heb nog 2 advanzias lopen (3,7% en 3,4%) en LPB die in een rap tempo verlaagd was ik Klarna gaan proberen met kleine bedragen.. (er staat wel geteld nu 750 EUR op als test)
De methodiek die ze toepassen vind ik niet helemaal kloppen, wel het geld hebben, maar niet er over uit keren..
Als je het langer laat staan, loop je dat verschil wel weer in.. zeker als ik mijn Advanzia evt. leeg moet trekken (hopelijk volgt er 9 feb weer een aanbieding)
De aanvullende storting was in de ochtend om 11:00, dus ik vermoed dat het tijdstip niet uitmaakt wanneer je stort met IP, ze pikken gewoon de eerste dag rente in.
Ik heb al eens gechat met ze (over iets anders) maar heb het idee, dat ze niet echt verstand van dergelijke vragen hebben.
Dus vraag mij af, of je een goed/eerlijk antwoord krijgt van de chat.
Heb een mailtje gestuurd (er is geen telefoonummer te vinden) met die vragen.
En het verzoek niet te verwijzen naar de website.
[
Voor 19% gewijzigd door
Juan op 29-01-2025 12:24
]