Transportman schreef op maandag 21 november 2022 @ 12:57:
[...]
Je draait het geluk alleen maar om, van buiten blijven en hopen op een SC naar naar binnen gaan en dan hopen op een rode vlag. Nog steeds een gelukkige pitstop.
Maar gezien je al met het complot komt dat (zuster) teams bewust en in opdracht de auto parkeren, gaat verdere discussie geen zin hebben.
Ten eerste is dat soort gedrag helaas niet onrealistisch in F1.
Money talks en zoals gister was er in totaal nog een flink aantal keer 12.5 miljoen te verdelen.
En verder snap de denk ik mijn idee simpelweg niet.
Nu heb je een sc en kunnen mensen een goedkope stop maken = voordeel door ongeluk.
Met mijn idee heb je ongeluk = iedereen de pit in zonder banden wisselen of ook maar aan de auto sleutelen = geen winst voor wie dan ook buiten het sc voordeel dat er al was (gas valt weg).
In de huidige situatie kan je dus dubbel dippen in de pot van geluk door een ongeluk in mijn voorbeeld kan dat dus niet. Bovendien blijft het aantal ronder van de race gelijk en ook de bruikbare benzine. Nu moeten ze benzine managen dan dus niet. Het word zo een veel puurdere race.
Sc word dan dus effectief afgeschaft en geld alleen nog als manier om mensen de pit in te brengen waar ze kunnen wachten tot de herstart. Met vervolgens een start vanuit de pitstraat met bijna 1 ronde (tot start Finnish) als warmup.