Hold. Step. Move. There will always be a way to keep on moving
Het blijft een raar verhaal idd.nst6ldr schreef op zondag 4 februari 2024 @ 21:23:
Het is speculatie, maar ik heb zo'n vermoeden dat Gerasimov óf in de gevangenis zit, óf dood is. Het is al even geleden dat hij levend is gezien, dat tezamen met de manier waarop het nieuws over Zaluzhny met een grote toename van vage speculaties die ogenschijnlijk bronloos ter wereld komen, doet mij vermoeden dat we Gerasimov niet meer gaan zien. Het voelt (weer) aan als memoryholing.
Maar Gerasimov heeft wel vaker van dit soort mysterieuze verdwijningen en dat hij na een maand ineens weer opduikt, dus kan ook iets gerelateerd aan gezondheid zijn oid?
Death smiles at us all, all a man can do is smile back.
PSN
Hij ziet er indd uit als iemand die een levenslange aandoening onder gelederen heeft. Uitwerking van een kinderziekte of iets dergelijksYakuzA schreef op zondag 4 februari 2024 @ 23:24:
[...]
Het blijft een raar verhaal idd.
Maar Gerasimov heeft wel vaker van dit soort mysterieuze verdwijningen en dat hij na een maand ineens weer opduikt, dus kan ook iets gerelateerd aan gezondheid zijn oid?
Rescuers of the Ministry of Emergency Situations of Russia found the wreckage of the Mi-8 helicopter in Lake Onega, which stopped communicating during a training flight over Lake Onega in Karelia on February 4, all three crew members died. pic.twitter.com/JwrcL7BDkA
— NOELREPORTS 🇪🇺 🇺🇦 (@NOELreports) 5 februari 2024
Death smiles at us all, all a man can do is smile back.
PSN
Dit was natuurlijk al de verwachting, want hiermee heeft Rusland extra "soldaten" om in te zetten.De tijd dat Russische gevangenen al na een half jaar een amnestie konden verdienen als ze zich als vrijwilliger meldden aan het Oekraïense front lijkt voorbij.
Volgens de BBC worden ze voortaan na een half jaar niet meer in vrijheid gesteld, en in plaats van dat ze hun frontdienst naar huis mogen, moeten ze nu tot het einde van de oorlog in dienst blijven.
De laatste regel uit het artikel:
Dit zagen we ook al aankomen, en Rusland heeft meteen dit probleem ook opgelost......Nu worden de gevangenen veel strenger aangepakt. Het ging ook regelmatig mis met ex-gedetineerden die eenmaal op vrije voeten weer misdaden begingen.
Speel ook Balls Connect en Repeat
verassend.
Precies, dit wist iedereen, inclusief hijzelf, ook al een hele tijd.onkl schreef op maandag 5 februari 2024 @ 18:45:
De kandidatuur van Nadezjdin is niet geaccepteerd door de kiescommissie, want er waren teveel handtekeningen met problemen...
verassend.
Mijn hoop is dat dit toch ergens een staartje krijgt. Mensen stonden in de rij om hun handtekening te zetten en voelen zich nu wellicht genaaid.
Dat vraag ik me af, met alle respect. Ruim 200.000 handtekeningen op een bevolking van 140 miljoen. Dat groepje wordt gewoon doodgezwegen helaas.Snow_King schreef op maandag 5 februari 2024 @ 20:27:
[...]
Precies, dit wist iedereen, inclusief hijzelf, ook al een hele tijd.
Mijn hoop is dat dit toch ergens een staartje krijgt. Mensen stonden in de rij om hun handtekening te zetten en voelen zich nu wellicht genaaid.
Daily driver; MB R171 SLK280
Zijn dit cynisch gezien niet de volgende 200,000 mobiks?mir4dor schreef op maandag 5 februari 2024 @ 20:31:
[...]
Dat vraag ik me af, met alle respect. Ruim 200.000 handtekeningen op een bevolking van 140 miljoen. Dat groepje wordt gewoon doodgezwegen helaas.
Niet echt verrassend. Hij moest ergens pootje gelicht worden. Dat was dus nu. Putin wil geen gedonder in de aanloop. Het mag niet spannend worden.onkl schreef op maandag 5 februari 2024 @ 18:45:
De kandidatuur van Nadezjdin is niet geaccepteerd door de kiescommissie, want er waren teveel handtekeningen met problemen...
verassend.
Who's General Failure and why is he reading my harddrive? - Projectmanager : a person who thinks nine women can make one baby in one month
https://www.ukrinform.net...british-intelligence.htmlRussia is unlikely to achieve its target indicator of the 2024 Russian budget as laid down in the budget plan. It is possible that the Russian government will have to consider other policy measures to fund the intended expenditure.
That’s according to the British Ministry of Defense, Ukrinform reports.
"The Russian government has ambitious plans to increase expenditure by 26 per cent in 2024. This is reliant on optimistic expectations of revenues rising by 22 per cent, with oil and gas revenues expected to increase by almost 25 per cent," the ministry wrote on X.
Death smiles at us all, all a man can do is smile back.
PSN
👀 These leaflets appeared in Moscow!
— MAKS 24 🇺🇦👀 (@Maks_NAFO_FELLA) 6 februari 2024
❗️ "Crimea is a cancerous tumor of Russia. In Afghanistan they killed 15,000 of our guys, in Ukraine more than 300,000 of our best sons have already been killed. Russians, brothers, and this is the price for Crimea?!" pic.twitter.com/faQob7MY4G
:strip_exif()/f/image/Yx9egkHEA9PcF469Uo7uyca1.jpg?f=fotoalbum_large)
if you are neutral in a situation of injustice you have chosen the side of the oppressor
11 minutes ago - 56°56′N 53°18′E
Violent explosions reported near Izhevsk
Izhevsk, Russia 🤯🤯🤯 pic.twitter.com/zamG07oE4P
— MAKS 24 🇺🇦👀 (@Maks_NAFO_FELLA) 7 februari 2024
via liveuamap, https://t.me/bazabazonA big explosion happened near the Russian city of Izhevsk. Close to Izhevsk is the Votkinsk Machine-Building plant that produces both oil and gas, machine tools and military equipment. It is unknown what is on fire exactly but the fire can be seen from afar.
https://t.me/ostorozhno_novostiExplosion between Votkinsk and Izhevsk at the range where rocket engines are tested
[ Voor 52% gewijzigd door Tens op 07-02-2024 19:17 ]
if you are neutral in a situation of injustice you have chosen the side of the oppressor
Iets meer context.
1300km van de grens. Best knap als het UA was, en ook best knap als ru dit zelf veroorzaakt heeft.A big explosion happened near the Russian city of Izhevsk. Close to Izhevsk is the Votkinsk Machine-Building plant that produces both oil and gas, machine tools and military equipment. It is unknown what is on fire exactly but the fire can be seen from afar. pic.twitter.com/4B0MvuF5vl
— NOELREPORTS 🇪🇺 🇺🇦 (@NOELreports) 7 februari 2024
NOS schrijft er nu ook over: https://nos.nl/artikel/25...an-presidentsverkiezingenonkl schreef op maandag 5 februari 2024 @ 18:45:
De kandidatuur van Nadezjdin is niet geaccepteerd door de kiescommissie, want er waren teveel handtekeningen met problemen...
verassend.
Wat ik daar nog lees:
Ik acht de kans zeer klein dat het iets uit maakt. Laten we echter wel hopen dat hij in ieder geval ergens iets teweeg brengt met zijn acties.Nadezjdin laat het er niet bij zitten. Hij zegt volgens persbureau Reuters dat hij het besluit van de kiescommissie wil aanvechten bij het hooggerechtshof.
dus toch geen stroman van het kremlinSnow_King schreef op donderdag 8 februari 2024 @ 10:49:
[...]
NOS schrijft er nu ook over: https://nos.nl/artikel/25...an-presidentsverkiezingen
Wat ik daar nog lees:
[...]
Ik acht de kans zeer klein dat het iets uit maakt. Laten we echter wel hopen dat hij in ieder geval ergens iets teweeg brengt met zijn acties.
9000 afgekeurd is idd meer dan de benodigde 5001.Snow_King schreef op donderdag 8 februari 2024 @ 10:49:
[...]
NOS schrijft er nu ook over: https://nos.nl/artikel/25...an-presidentsverkiezingen
Wat ik daar nog lees:
[...]
Ik acht de kans zeer klein dat het iets uit maakt. Laten we echter wel hopen dat hij in ieder geval ergens iets teweeg brengt met zijn acties.
YakuzA in "De situatie binnen Rusland"
Putin wil idd geen tegengeluid meer horen.According to the CEC, Nadezhdin only collected 95,587 legitimate signatures, 5,000 short of 100,000 benchmark.
[ Voor 10% gewijzigd door YakuzA op 08-02-2024 13:31 ]
Death smiles at us all, all a man can do is smile back.
PSN
Als hij een stroman van het Kremlin was, hadden ze hoogst waarschijnlijk hem toegelaten en een 4 tot 5% van de stemmen toebedeeld bij het tellen zodat ze konden beweren:
'het volk heeft gesproken, en ook de anti-oorlog optie wilden ze niet'
Maar een 100% zekere observatie is dat idd niet.
Death smiles at us all, all a man can do is smile back.
PSN
Freight train with fuel caught fire after suspected explosion at natural gas pipeline at Kueda village of Perm region
:no_upscale():strip_icc():fill(white):strip_exif()/f/image/h0qT3ZetdbUUruDXXaH4ccMk.jpg?f=user_large)
🔥🔥🔥 Explosion in Kueda on the gas pipeline, Perm region, Russia. A freight train with tanks and residential buildings also caught fire. pic.twitter.com/oJSPgBWxNS
— MAKS 24 🇺🇦👀 (@Maks_NAFO_FELLA) 8 februari 2024
[ Voor 8% gewijzigd door Tens op 08-02-2024 19:27 ]
if you are neutral in a situation of injustice you have chosen the side of the oppressor
9 hours ago - 55°48′N 37°31′E
Large house fire in Moscow
:no_upscale():strip_icc():fill(white):strip_exif()/f/image/x4XykldKVkPus2MeNpqnvdKA.jpg?f=user_large)
if you are neutral in a situation of injustice you have chosen the side of the oppressor
Ik zei het laatst nog, maar dit is wat je moet vernietigen om een ander land op de knieën te krijgen. Vergeet reguliere burgerdoelen. Het gaat om infrastructuur en nutsvoorzieningen. Als dat weg is, dan kan je niet meer als moderne staat doorgaan. In dit geval hoef je misschien niet eens alles te vernietigen. Rusland haar mogelijkheden om fossiele brandstoffen te exporteren, is al funest. Want dan stort hun economie in. En die soldaten en militaire producten, willen wel betaald worden.
DaniëlWW2 in "[ZT] Russisch-Westerse verhoudingen deel 3"Onderschat nooit hoe een open, democratische samenleving zal reageren op terreuraanvallen op haar steden en bevolking. Als die grens is overschreden, dan is er geen compassie of mededogen meer. Dan eist die samenleving niet alleen bescherming, maar ook wraak. Daarbij speelt ook dat die democratische samenlevingen, systematisch aantonen, bereid te zijn om honderden mensen te vermoorden om een leven uit hun samenleving te beschermen.
Voorbeelden genoeg. Alles van de bombardementen op niet alleen Duitsland of Japan, maar ook op door hun veroverde gebieden. Of de bombardementen op Noord-Vietnam en later ook Laos en Cambodja. En meer recentelijk nog westerse interventies. Hoeveel mensen denk je dat niet zijn omgekomen in Irak, Libië, Afghanistan of weer Irak en Syrië met IS?
Laatste is dat er inmiddels afdoende lessen zijn geleerd wat je moet bombarderen. De burgerbevolking werkt in de regel gewoon niet. Je krijgt meestal het tegenovergestelde effect dan je wil bereiken. Wat wel werkt is het vernietigen van de civiele infrastructuur van een land, zodat ze niet meer kunnen doorgaan. Je vernietigd dus elk transformatorstation, alle energiecentrales, bruggen, verwarmingsinstallaties, raffinaderijen etc. Het wordt eigenlijk nooit zo publiekelijk gesteld, maar daarvoor zijn kruisraketten en kortere afstand, ballistische raketten ook bedoeld. Idem waarom de sarcofaag van menig kernreactor in Europa, een directe inslag van zo'n wapen kan weerstaan.
edit: Wat ook kan is dat de aanvallen zijn ingezet om meer wapens en concessies af te dringen vanuit westerse landen. Want er wordt geprobeerd om de fossiele brandstofexport vanuit Rusland, juist niet plat te leggen omdat je dan wereldwijde tekorten krijgt en veel meer inflatie.
[ Voor 4% gewijzigd door DaniëlWW2 op 09-02-2024 14:55 ]
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
Russian Telegram channels reported that the interview with Carlson and Carlson himself was not to Putin's liking, and the interview itself was considered a failure:
— Anton Gerashchenko (@Gerashchenko_en) 9 februari 2024
"The Kovalchuk clan sharply criticizes the idea of an interview with the American journalist Carlson. They say… https://t.co/sCql6QuhkW pic.twitter.com/iyPZDTP2JW
Daily driver; MB R171 SLK280
Lijkt nog in de buurt van één van de zeven zusters ook. Dat moet pijn doen aan de communistische ziel
Got Leenucks? | Debian Bookworm x86_64 / ARM | OpenWrt: Empower your router | Blogje
8 hours ago - 55°45′N 37°36′E
People lining up in the Alexandrovsky Garden at the Kremlin, as part of today's protest by "The Way Home" (the group advocating for rotations/demobilization of husbands/sons from Ukraine). Authorities warned reporters ahead of time not to cover the event (per @derspiegel)
People lining up in the Alexandrovsky Garden at the Kremlin, as part of today's protest by "The Way Home" (the group advocating for rotations/demobilization of husbands/sons from Ukraine). Authorities warned reporters ahead of time not to cover the event (per @derspiegel) pic.twitter.com/JUU5ZzBW0N
— Mike Eckel (@Mike_Eckel) 10 februari 2024
[ Voor 9% gewijzigd door Tens op 10-02-2024 19:07 ]
if you are neutral in a situation of injustice you have chosen the side of the oppressor
Russian drone specialist talks on telegram about recently emerged "drone hunger" in Russian ranks and suspects sabotage. According to him, the only two drone repair centres near the frontline in the Donbas stopped repairing everyone's drones and just focused on their specific… pic.twitter.com/H2LMXkvmF6
— WarTranslated (Dmitri) (@wartranslated) 9 februari 2024
/f/image/51FSmAS9licTEpK8kP1Gwhiw.png?f=fotoalbum_large)
/f/image/OU6TmI9x7iZIBA5fvgw42CvV.png?f=fotoalbum_large)
Russia is moving to centralised drone supply from a company that Putin's daughter is involved with https://t.co/6yyAx4IQOp
— Watching (@la56316893) 9 februari 2024
if you are neutral in a situation of injustice you have chosen the side of the oppressor
Doneren aan het front, is riskant. Want de soldaten kunnen loyaal aan de andere organisaties/leiders worden. Dat moet gestopt worden en als er iets naar het front gaat, dan moet de loyaliteit aan de juiste personen toegewezen worden.
Bij de Oekraïners kan iedereen een workshop opzetten, naar donors zoeken, bij een drone-organisatie opleidingen volgen, drones produceren en rechtstreeks aan legereenheden leveren.
In Stavropol in Russia, it is reported that a military complex/unit is on fire. Firefighters are rushing to the scene. pic.twitter.com/HdtEl0BOmg
— NOELREPORTS 🇪🇺 🇺🇦 (@NOELreports) 12 februari 2024
if you are neutral in a situation of injustice you have chosen the side of the oppressor
Het is inderdaad een failure voor het MAGA doelpubliek.mir4dor schreef op vrijdag 9 februari 2024 @ 21:39:
Volgens ru TG kanalen vind putin het "interview" met carlson, achteraf, niet zo geslaagd en het kremlin ook niet;
[Twitter]
:no_upscale():strip_icc():fill(white):strip_exif()/f/image/naYLlNMZFgbW1UN5NSWwtXuT.jpg?f=user_large)
YouTube: Tucker Carlson's Putin Interview was a FAILURE
Ze kregen vervalste Oost-Europese geschiedenis en irrelevant dingen van vele eeuwen geleden erbij sleuren ipv sappige roddels of insider knowledge over de voorgaande presidenten, Deep State,... Er is daar slechte televisie met weinig entertainmentwaarde geproduceerd.
De Amerikanen zijn niet geïnteresseerd in wat eeuwen geleden gebeurd is. Ze willen niet eraan herinnerd worden dat Thirteen Colonies kleiner dan de huidige VS is, dat ze British subjects waren, dat ze veel land van de natives afgepakt hebben,... Voor de Amerikanen gaat het om de huidige verworvenheden en wat is relevant voor de hedendaagse tijden.
Dit is inderdaad ook een deel van de conclusie dit ik trek. Het interview slaat eigenlijk niet echt aan in de media. De mensen in het westen die het interview 'accepteerde' waren grotendeels al pro Russisch en niet de doelgroep.rapture schreef op maandag 12 februari 2024 @ 12:20:
[...]
Het is inderdaad een failure voor het MAGA doelpubliek.
[Afbeelding]
YouTube: Tucker Carlson's Putin Interview was a FAILURE
Ze kregen vervalste Oost-Europese geschiedenis en irrelevant dingen van vele eeuwen geleden erbij sleuren ipv sappige roddels of insider knowledge over de voorgaande presidenten, Deep State,... Er is daar slechte televisie met weinig entertainmentwaarde geproduceerd.
De Amerikanen zijn niet geïnteresseerd in wat eeuwen geleden gebeurd is. Ze willen niet eraan herinnerd worden dat Thirteen Colonies kleiner dan de huidige VS is, dat ze British subjects waren, dat ze veel land van de natives afgepakt hebben,... Voor de Amerikanen gaat het om de huidige verworvenheden en wat is relevant voor de hedendaagse tijden.
De mainstream en het merendeel van de mensen liet het gesprek links liggen. Het is voor velen vooral het gesprek tussen twee pathologische leugenaars. Zowel Tucker als Poetin staan niet bekend om veel te geven om de waarheid en de wereld beoordeelde het dan ook als zo.
Ik denk zelfs dat het interview schadelijk was voor Poetin. Buiten veel van de bekende Kremlin retoriek liet Poetin ook deels zien dat hij eigenlijk helemaal niet goed op de hoogte is van verschillende zaken. Een hoop dingen van wat Poetin zegt in het interview zijn vooral dingen die veel mensen in het westen zien als woorden van iemand die leeft in illusies. Poetin heeft eigenlijk vooral bewezen hoe slecht hij het westen begrijpt en hoe ver hij verwijderd is van de realiteit.
The Informaticus Chaoticus is an endangered species who makes it's lair in the electric wires and dodgy electrical appliances and feasts primarily on old legacy systems.
Death smiles at us all, all a man can do is smile back.
PSN
Ik zou niet meteen roepen dat het corruptie is. Het kan ook zo zijn dat degene die verantwoordelijk was voor de actie die hele SMO niet zag zitten. Dat is dus geen corruptie maar meer een donatie.
Who's General Failure and why is he reading my harddrive? - Projectmanager : a person who thinks nine women can make one baby in one month
russische gewoontes, in een oorlog wapens en munitie aan de vijand verkopen (om aan eten te geraken). Daarom koken de russen patronen in heet water in de hoop dat de verkochte kogels niet naar hun kant kunnen vliegen.
Vliegtuigen en helikopters kunnen ze ook verpatsen.
[ Voor 10% gewijzigd door rapture op 12-02-2024 15:11 ]
Voor het eerst dat ik hoor van onwerkbaar maken van patronen in heet water. Werkt dat uberhaupt? Ik heb zo mijn twijfels. Ik weet dat patronen in ieder geval waterdicht zijn.rapture schreef op maandag 12 februari 2024 @ 15:10:
[...]
russische gewoontes, in een oorlog wapens en munitie aan de vijand verkopen (om aan eten te geraken). Daarom koken de russen patronen in heet water in de hoop dat de verkochte kogels niet naar hun kant kunnen vliegen.
Vliegtuigen en helikopters kunnen ze ook verpatsen.
Ik kan me er wat bij voorstellen dat het ruilen tegen eten van patronen met de vijand gebeurt. Beter een kans om beschoten te worden dan een zekere hongerdood.
lijkt een verhaal uit de 'zwart kruit tijd', of een broodje aap zoals er zoveel rondgaan onder militairen:Indoubt schreef op maandag 12 februari 2024 @ 15:31:
[...]
Voor het eerst dat ik hoor van onwerkbaar maken van patronen in heet water. Werkt dat uberhaupt?
Boiled ammo
At the time, a widespread army tale claimed that ammo boiled for a few hours would fail to function properly. Soldiers believed prolonged boiling damaged the ammo, so that the enemy’s rifle would then either spit out the impotent cartridges or fail to shoot altogether.
The recipe was plain primitive: make a fire, boil water in virtually any metal container at hand, put the ammo in the boiling water, and “cook” for four to five hours. Water did not allow the ammo to detonate accidentally, while prolonged exposure to high temperature was believed to damage the ammo without visually changing the bullets.
Soviet soldiers in Afghanistan mostly had two Kalashnikov rifles: the AMK, which used 7.62 caliber bullets and the AK-74, which used 5.45 caliber bullets.
Soviet soldiers in Afghanistan
Despite the widespread practice of boiling both types of bullets before selling them to the Afghans, most likely it had no effect on modern ammunition, because of the materials used to assemble them.
In the 19th and early 20th centuries, mercury fulminate was used in primers to ignite the propellant. When such a bullet is heated at temperatures of around 100°C, the chemical undergoes a process of thermal decomposition. In short, an old bullet where mercury fulminate was used would fail to function after it had been boiled for a few hours.
However, in the early 20th century, new modern and more advanced compounds were introduced as a substitute for toxic and less stable mercury fulminate. These new compounds were extremely resistant to thermal exposure. A modern bullet fires flawlessly, even if it’s been boiled for hours.
Most likely, the bullets that were produced in the USSR during the Afghan War were resistant to heating, and the soldiers’ efforts to damage them before selling were in vain
if you are neutral in a situation of injustice you have chosen the side of the oppressor
Je kunt natuurlijk wel de kogel eruit halen, dan het kruit en dan weer de kogel terugstoppen maar omdat onzichtbaar te doen valt met de spullen die ze aan het front hebben dan weer niet mee.
Het begon allemaal in 2021 toen het Russische cybercrime forum Mazafaka gehackt werd. Hierdoor is men achter zijn nickname gekomen: Djamix. Via dat haakje is men achter zijn NAW gegevens gekomen, plus het feit dat hij voor de GRU werkt.
Dat blijkt (surprise surprise!

Mark Rasch is a former cybercrime prosecutor for the U.S. Department of Justice who now serves as chief legal officer for the New York cybersecurity firm Unit 221B. Rasch said there has always been a close relationship between the GRU and the Russian hacker community, noting that in the early 2000s the GRU was soliciting hackers with the skills necessary to hack US banks in order to procure funds to help finance Russia’s war in Chechnya.
“The guy is heavily hooked into the Russian cyber community, and that’s useful for intelligence services,” Rasch said. “He could have been infiltrating the community to monitor it for the GRU. Or he could just be a guy wearing a military uniform.”
"Nobody is very good at self-reflection, I'm afraid." -- Linus Torvalds. Kindprofielen zijn binnenkort weer beschikbaar.
https://mil.in.ua/en/news...ry-was-on-fire-in-moscow/A fire broke out at the Russian MiG factory, which produces and maintains fighter jets.
The Russian media reported on this.
The fire occurred in one of the production shops of the MiG plant. This site is undergoing reconstruction, but it is located opposite the building of the plant.
Death smiles at us all, all a man can do is smile back.
PSN
'If we don't come to our senses we will destroy ourselves'.
Anastasiya Kashevarova is complaining again 🤣 it's hard in Avdiivka, lost the ship, late payments, instructing troops to take down drones with sticks... pic.twitter.com/QqHt3AhWDf
— WarTranslated (Dmitri) (@wartranslated) 14 februari 2024
/f/image/hpSCgKqxM7rWgHVCnS26qTtN.png?f=fotoalbum_large)
if you are neutral in a situation of injustice you have chosen the side of the oppressor
Tussen de regels door heeft Oekraïne een schip gepromoveerd naar onderzeeër op de dag dat diens naamgever is gestorven.Tens schreef op woensdag 14 februari 2024 @ 16:52:
Klaagzang vvanaf de Russische kant van het front:
'If we don't come to our senses we will destroy ourselves'.
[Twitter]
[Afbeelding]
Zeg maar een schepje extra pijnlijk.
Who's General Failure and why is he reading my harddrive? - Projectmanager : a person who thinks nine women can make one baby in one month
Kursk, a Ukrainian drone reportedly hit a Russian oil tank farm in Polevaya, setting it on fire. pic.twitter.com/39ofdfiE67
— OSINTtechnical (@Osinttechnical) 14 februari 2024
Additional footage of the burning Russian fuel tank farm in Polevaya, Kursk Oblast.
— OSINTtechnical (@Osinttechnical) 15 februari 2024
Reportedly hit by a Ukrainian drone earlier tonight. https://t.co/zZFVL1DPjR pic.twitter.com/H1V1cv5DUU
In de Vladimir Oblastuser109731 schreef op donderdag 15 februari 2024 @ 04:49:
Weer een brandje in Rusland:
[Twitter][Twitter]
[Afbeelding]
St. Petersburg ligt in de Leningrad oblast
"Nobody is very good at self-reflection, I'm afraid." -- Linus Torvalds. Kindprofielen zijn binnenkort weer beschikbaar.
Is dat ondertussen ook onafhankelijk bevestigd? Ik heb de melding van de Oekraïense legerleiding wel gezien, maar verder niks.asing schreef op woensdag 14 februari 2024 @ 17:00:
[...]
Tussen de regels door heeft Oekraïne een schip gepromoveerd naar onderzeeër op de dag dat diens naamgever is gestorven.
Zeg maar een schepje extra pijnlijk.
Got Leenucks? | Debian Bookworm x86_64 / ARM | OpenWrt: Empower your router | Blogje
Hoeveel officiëler wil je het hebben dan de legerleiding?Borromini schreef op donderdag 15 februari 2024 @ 13:19:
[...]
Is dat ondertussen ook onafhankelijk bevestigd? Ik heb de melding van de Oekraïense legerleiding wel gezien, maar verder niks.
Who's General Failure and why is he reading my harddrive? - Projectmanager : a person who thinks nine women can make one baby in one month
Nu las ik dat afgelopenweek er een sataliet de ruimte is in geschoten, de lading is immers erg gehyped..
Weet niet beter dat RU maar 1 space lanceer dingus heeft dus bovenstaande 2 zaken matchen niet helemaal iemand die hier wat meer over weet / wil vertellen over wat van deze 2 verhalen waar is ?
Tja vanalles
De filmpjes zijn al even beschikbaar, scroll omhoog en verifieer het met je eigen ogen?Borromini schreef op donderdag 15 februari 2024 @ 13:19:
[...]
Is dat ondertussen ook onafhankelijk bevestigd? Ik heb de melding van de Oekraïense legerleiding wel gezien, maar verder niks.
Death smiles at us all, all a man can do is smile back.
PSN
An oil depot in Russia’s Kursk region is on fire after being hit by a Ukrainian drone strike, the local governor has said.
Footage of the blaze shows what appears to be an explosion at the facility, with flames coming from the building and plumes of black smoke billowing into the air.
The attack, which Russian media reports was carried out by two drones, resulted in no casualties, said Roman Starovoit, the local governor.
Ukraine has repeatedly used drone attacks to target Russian energy infrastructure in recent months, most recently striking two oil refineries in Russia’s Krasnodar region last week.
As well as threatening Russia’s energy security, the strikes also require a “significant diversion of resources” from Russia, Meduza reported, as air defence systems must either be produced or taken from the front line to defend the facilities.
Read more ⤵️
https://www.telegraph.co....-russia-war-latest-news1/
En als je je eigen ogen niet vertrouwd en liever vaart (pun intended) op de deskundige blik van anderen: hij staat nu ook op de Oryx lijst. Officiëler dan dat wordt het nietYakuzA schreef op donderdag 15 februari 2024 @ 14:20:
[...]
De filmpjes zijn al even beschikbaar, scroll omhoog en verifieer het met je eigen ogen?
Explosion at Chemical plant in Biysk was due to technical processes, - according to local administration
:no_upscale():strip_icc():fill(white):strip_exif()/f/image/atCVGghkJmusQnoPmrWZgxBT.jpg?f=user_large)
A heavy explosion occurred in Biysk, Altai Region, Russia. The city’s economy comprises of several military and scientific facilities, including the development of solid-fuel engines.
— (((Tendar))) (@Tendar) 15 februari 2024
Source of video: https://t.co/9yWcd6vpKq#Russia #Biysk #Altai pic.twitter.com/RyK873bTo0
if you are neutral in a situation of injustice you have chosen the side of the oppressor
Bron: https://www.newsweek.com/...or-sokolov-sacked-1870254
De beste man is echter al een tijd niet meer gezien nadat het hoofdkantoor in Sevastopol twee storm shadows incasseerde, de berichten toen waren dat hij zwaargewond was geraakt en daarna is overleden.
Ik heb de beelden zelf niet gezien, dus het is vanuit mij wat hear-say, maar het schijnt dat hij na die aanval nog eenmaal is gezien in een zoom sessie, waar hij met anderen aan tafel zat, maar hij was mogelijk al dood, bewoog niet en zat in z’n stoel geklemd met wat kussens.
Dus mogelijk heeft Putin iemand ontslagen die al dood is.
Beelden van aftermath: https://www.reddit.com/r/UkraineWarVideoReport/s/NyKxEakV3i
Poetin heeft een importverbod uitgesproken over bananen uit Equador. 90% van de bananen in Rusland komen uit Equador.
Als reden wordt het ongedierte uit de containers met bananen aangegeven, maar dit zou een drogreden zijn. Equador zou zijn wapens uit de Sovjettijd willen wisselen voor Amerikaanse wapens. De Sovjet-wapens zouden dan naar Oekraïne kunnen gaan.
Russen die toch graag bananen eten ,wordt aangeraden om zelf bananen te kweken

https://www.hln.be/buiten...-zelf-te-kweken~a92542a7/
Ik vind de koe een moedig dier, want ze durft te vrijen met een stier
Als het door de landelijk (gecensureerde) media wordt gebracht en de "Grote Leider" verteld het ga je dat natuurlijk proberen. Dat je bananen dan in de regio Moskou / St. Petersburg (en vermoedelijk elders) niet anders zullen worden dan een verdord stukje "bruinig iets" ligt dan natuurlijk aan het Westen..Arator schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 08:43:
Na de eieren, nu de bananen.
Poetin heeft een importverbod uitgesproken over bananen uit Equador. 90% van de bananen in Rusland komen uit Equador.
Als reden wordt het ongedierte uit de containers met bananen aangegeven, maar dit zou een drogreden zijn. Equador zou zijn wapens uit de Sovjettijd willen wisselen voor Amerikaanse wapens. De Sovjet-wapens zouden dan naar Oekraïne kunnen gaan.
Russen die toch graag bananen eten ,wordt aangeraden om zelf bananen te kweken![]()
https://www.hln.be/buiten...-zelf-te-kweken~a92542a7/
Over 2 tot 3 jaar is Rusland het nieuwe Noord-Korea..
Ik vind dit grappiger dan ik het eigenlijk zou moeten vinden.Arator schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 08:43:
Russen die toch graag bananen eten ,wordt aangeraden om zelf bananen te kweken
* Seraphin is oud genoeg om nog de TV-beelden te herinneren van de val van de Muur. De Ossies liepen toen massaal in W-Berlijn rond met....... bananen --> een luxe die in Oost-Duitsland (zo goed als) niet beschikbaar was.
Take life with a grain of salt. . . . add a slice of lime and a shot of tequila.
Lijkt me dat ze wel bananen in kunnen invoeren uit China, Iran, Jemen of Noord Korea. China heeft meer bananen dan wij.Seraphin schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 11:17:
[...]
Ik vind dit grappiger dan ik het eigenlijk zou moeten vinden.
* Seraphin is oud genoeg om nog de TV-beelden te herinneren van de val van de Muur. De Ossies liepen toen massaal in W-Berlijn rond met....... bananen --> een luxe die in Oost-Duitsland (zo goed als) niet beschikbaar was.
☻/ Please consider the environment before printing this signature
/▌
/ \ <-- This is bob. copy and paste him and he will soon take over the world.
Maar China wil dan geen roebels hebben voor hun producten, dus lastigMarzman schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 12:21:
[...]
Lijkt me dat ze wel bananen in kunnen invoeren uit China, Iran, Jemen of Noord Korea. China heeft meer bananen dan wij.
Hold. Step. Move. There will always be a way to keep on moving
Well, sir, on first sighting the French, I naturally gave the order to advance. That's my style, sir.
Ik herinner me ook nog wel de beelden van lege oostblokwinkels waar meestal alles op was en er af en toe compleet willekeurig wat te koop was, waar dan ook meteen een rij stond om het te gaan hamsteren. Of de rij van een paar kilometer voor de eerste McDonalds in Moskou. En de oudere Russen zullen zich die tijd ook nog wel herinneren.Seraphin schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 11:17:
[...]
Ik vind dit grappiger dan ik het eigenlijk zou moeten vinden.
* Seraphin is oud genoeg om nog de TV-beelden te herinneren van de val van de Muur. De Ossies liepen toen massaal in W-Berlijn rond met....... bananen --> een luxe die in Oost-Duitsland (zo goed als) niet beschikbaar was.
Gaat dit niet zo'n beetje het begin van het einde worden voor Poetin ? De hele Russische samenleving is zo'n beetje gebouwd op dat de dictator democratisch gekozen leider alles regelt en zorgt dat alles er is, en dat je dan niet moeilijk moet doen over zijn hobbies in Oekraine. De middenklasse in Moskou en St. Petersburg wordt ontzien door ze niet te mobiliseren, en in de achterstandsgebieden worden rustig gehouden met enorme bedragen voor hun overleden familieleden.
Die middenklasse in de grote steden is aardig verwesterd en vinden het ook normaal dat alles beschikbaar is. Nu zijn het weer de bananen die ze moeten missen, laatst waren het de eieren, afgelopen winter was het de stadsverwarming die weken kapot was door een gebrek aan personeel, merken als McDonalds, IKEA en Heineken zijn weg, onderdelen voor je westerse auto zijn niet meer te krijgen. Dat zijn misschien maar elke keer kleine ongemakken, maar als klein ongemak zich op klein ongemak blijft stapelen, dan moeten ze het toch een keer zat worden ?
En dan bedoel ik niet dat Poetin de verkiezingen hoeft te vrezen. Zelfs al stemt 99% tegen Poetin, dan zal hij nog winnen met 99,9%. Maar op een gegeven moment moet die Moskouse middenklasse toch zo chagrijnog worden dat ze het Kremlin gaan bestormen ?
WEES BLIJ !!! Hier had uw advertentie kunnen staan...
Die middenklasse gaat net zo min als wie dan ook iets doen. Dat is een gegarandeerde doodstraf, terwijl als je rustig blijft zitten je er misschien nog mee wegkomt. Gaat al jaren goed, dus waarom nu dan niet?Oekiejoekie schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 12:34:
En dan bedoel ik niet dat Poetin de verkiezingen hoeft te vrezen. Zelfs al stemt 99% tegen Poetin, dan zal hij nog winnen met 99,9%. Maar op een gegeven moment moet die Moskouse middenklasse toch zo chagrijnog worden dat ze het Kremlin gaan bestormen ?
Vergeet niet dat ook Rusland een prima geheime dienst heeft, die links, rechts en midden mensen oppakt, en laat 'verdwijnen'. Met wat pech verdwijnt ook je familie, dat schijnt een goeie truc uit Noord-Korea te zijn, en houdt daar nu al jaren de boel rustig. Dus nee, ik zie een opstand nog niet gebeuren. Hooguit neemt een andere generaal de boel over, en als dat een paar keer gebeurt, en de geheime boys niet meer zeker zijn van hun loyaliteit, dan heb je een kans.
Het alternatief is dat we nog een paar miljoen Russen stukmaken in Ukraine, maar dat duurt nog even. Of dat er iemand al die Westerse verdragen negeert en de leider persoonlijk van een drone in z'n hoofd voorziet. Daar is Putin denk ik nog het meest bang voor, en wellicht terecht ook. Ben benieuwd of we Ukraine nog zo lief vinden als ze dat doen, schijnt niet helemaal volgens allerlei rechten te zijn, dus dan mogen ze niet meer bij de EU ofzo.
"It needs but one foe to breed a war, not two, master Warden. And those who have not swords can still die upon them" - Eowyn
https://www.nrc.nl/nieuws...uur-en-te-zwaard-a4190347
Laten we niet doen alsof Navalny een onschuldig oppositielid en lievertje is.Yakolev schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 12:30:
Verwacht, alsnog verschrikkelijk.
Voorbeeld:
Zie dit (erg lange) artikel voor achtergrondinformatie: https://www.ukrainer.net/en-alexei-navalny-ukraine/In response to whether he would return Crimea to Ukraine if he became President of Russia, Navalny replied with his infamous words: “Is Crimea like a sandwich with sausage that you can just pass back and forth?”
nope
Thanks, iemand die je liever kwijt dan rijk bentMuncher schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 13:10:
Achtergrond artikel over het overlijden van Navalny/necrologie:
https://www.nrc.nl/nieuws...uur-en-te-zwaard-a4190347
Vanaf 2006 steunde hij nationalistische en neofascistische marsen, georganiseerd door rechts-radicale groeperingen. Hij steunde de Russische militaire actie in Georgië in 2006 en liet zich racistisch uit over Kaukasische en Centraal-Aziatische gastarbeiders.
nope
Bericht waarvan je wist dat het een keer ging komen. Misschien dat men met het oog op de "verkiezingen" toch wat onrustig wordt van Boris Nadezjdin en hem en zijn supporters op deze manier een waarschuwing wil geven?Muncher schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 13:10:
Achtergrond artikel over het overlijden van Navalny/necrologie:
https://www.nrc.nl/nieuws...uur-en-te-zwaard-a4190347
*knip* met "over zichzelf afroepen" wordt de verantwoordelijkheid van de moord bij het slachtoffer gelegd. Zelfs in Rusland is het niet "een normaal" als iemand wordt vermoord. Ten eerste wist hij wat er gebeurde met Putins rivalen. Een raam, een kopje thee etc. Ook hij werd vergiftigd, maar herstelde in een Berlijns ziekenhuis.Charly schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 13:16:
[...]
Bericht waarvan je wist dat het een keer ging komen. Misschien dat men met het oog op de "verkiezingen" toch wat onrustig wordt van Boris Nadezjdin en hem en zijn supporters op deze manier een waarschuwing wil geven?
Hij had daarna de keuze om in Europa te blijven en niet terug te gaan naar Rusland. Hij ging toch terug en in een hele lange martelgang werd zijn executie alsnog uitgevoerd.
[ Voor 11% gewijzigd door teacup op 16-02-2024 20:24 ]
Who's General Failure and why is he reading my harddrive? - Projectmanager : a person who thinks nine women can make one baby in one month
Je weet als kiezer of 'kiezer' (in de landen die pretenderen een democratie te zijn) of gewone burger (degenen die willens en wetens niet mogen kiezen) niet wat je er voor terugkrijgt. Kijk maar naar Rutte; we weten nog steeds niet wat we er voor in de plaats krijgen. Of de presidenten VS. In de regel tweede termijn; praktisch nooit nieuwe kandidaat van partij zittende president.bloody schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 13:16:
[...]
Thanks, iemand die je liever kwijt dan rijk bent
[...]
Politici doen ook aan beloftes en populisme welke ze vervolgens niet per definitie (volledig) waar gaan maken, door.. ehh... 'omstandigheden'. Dat kan zijn omdat ze er na inhoudelijke discussie van af zien, het kan zijn omdat ze eerst stemmen wilden trekken, maar het kan ook zijn omdat er meerdere partijen / coalities zijn en ze water bij de wijn moeten doen, of bepaalde politieke spelletjes zoals recent mbt Trump omdat meneer het dan niet meer in z'n campagne kan gebruiken (te idioot voor woorden

Bovenstaande is niet inherent uniek aan Rusland. Het geldt ook voor de opvolger van een dictator. Daarnaast een rotte samenleving heb je niet 1 2 3 veranderd. Gorbatsjov heeft uiteindelijk een aantal goede beslissingen genomen. Je moet roeien met de riemen die je hebt, met de situatie zoals deze is. Dat is pragmatisch en praktisch denken en handelen.
Onder de streep was Navalny een mens. Mensen verdienen een eerlijke rechtsgang en in eventuele gevangenschap een humane behandeling. Beide heeft hij niet gekregen.
"Nobody is very good at self-reflection, I'm afraid." -- Linus Torvalds. Kindprofielen zijn binnenkort weer beschikbaar.
Ik blijf er ook iedere keer verbaasd over dat mensen hem zo zien als vrijheidsstrijder, terwijl hij bijna nét zo erg is als Poetin qua idealen.bloody schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 13:13:
[...]
Laten we niet doen alsof Navalny een onschuldig oppositielid en lievertje is.
Voorbeeld:
[...]
Zie dit (erg lange) artikel voor achtergrondinformatie: https://www.ukrainer.net/en-alexei-navalny-ukraine/
Simpelweg het aloude standpunt, de minst erge optie steunen a.k.a. De vijand van mijn vijand is mijn vriend.
Ook was het dan makkelijker om te zeggen zie je wel we steunen het democratisch proces in Rusland dus al die goedkope grondstoffen kunnen we blijven afnemen. Het komt ooit wel een keer goed met die democratie daar.
Ze eten overigens best veel bananen daar:Arator schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 08:43:
Na de eieren, nu de bananen.
Poetin heeft een importverbod uitgesproken over bananen uit Equador. 90% van de bananen in Rusland komen uit Equador.
Als reden wordt het ongedierte uit de containers met bananen aangegeven, maar dit zou een drogreden zijn. Equador zou zijn wapens uit de Sovjettijd willen wisselen voor Amerikaanse wapens. De Sovjet-wapens zouden dan naar Oekraïne kunnen gaan.
Russen die toch graag bananen eten ,wordt aangeraden om zelf bananen te kweken![]()
https://www.hln.be/buiten...-zelf-te-kweken~a92542a7/
DESTINATIONS
In December 2021, Bananas were exported mostly to Russia ($60.7M), United States ($51.8M), Netherlands ($21.4M), Turkey ($16.7M), and Italy ($16M),
Death smiles at us all, all a man can do is smile back.
PSN
‼️Message from Navalny to Russians if he is killed:
— Maria Drutska 🇺🇦 (@maria_drutska) 16 februari 2024
"Do not, cannot give up. If this happens, it means that we are extraordinarily strong at this moment, since they have decided to kill me. And we must use this strength. Do not give up, remember that we are a huge force,… pic.twitter.com/RtaoYx3Qxu
had ook even gezocht naar de hoeveelheden, maar zo'n 25% van de totale export gaat naar Rusland. Dat gaat wel 'au' doen.YakuzA schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 14:38:
[...]
Ze eten overigens best veel bananen daar:
[...]
[ Voor 3% gewijzigd door Tens op 16-02-2024 14:59 ]
if you are neutral in a situation of injustice you have chosen the side of the oppressor
Poeh, he! Enkele uitspraken en standpunten uit 2006... 2006! Diverse daarvan heeft later genuanceerd of teruggenomen. Dat zijn best sterke uitspraken over iemand met enkele scherpe randjes...bloody schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 13:16:
[...]
Thanks, iemand die je liever kwijt dan rijk bent
[...]
Ik vond deze documentaire van Navalny indrukwekkend:
- https://npo.nl/npo3/film-en-serie/reviews/navalny
Trailer:
Voor mij is het wel een vrijheidsvechter. Een soort David die het tegen Goliat opneemt. Iemand met enorm veel lef en niet bang is om te lijden voor zijn idealen. Hij zal ongetwijfeld wat scherpe kantjes hebben gehad, maar dat neemt m.i. niet af van het feit dat hij tegen een onrechtvaardig en totalitaire staat vocht en niet bang was om op te komen tegen onrecht. Hij heeft er nu, naar het schijnt, een grote prijs voor moeten betalen. Hopelijk dat het niet tevergeefs is geweest en dat zijn strijd voortgezet zal worden.
Tweakers.net Moddereter Forum | Vragen over moderatie op de FrontPage? Het kleine-mismoderatietopic
Je moet het wel in verhouding zien tot aantal inwoners. Rusland heeft meer dan 3x zoveel inwoners dan Nederland dus adhv dat feit zijn wij de bananenvreters. Echter je moet ook export in het achterhoofd houden.YakuzA schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 14:38:
[...]
Ze eten overigens best veel bananen daar:
[...]
"Nobody is very good at self-reflection, I'm afraid." -- Linus Torvalds. Kindprofielen zijn binnenkort weer beschikbaar.
8 keer zoveelJerie schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 16:29:
[...]
Je moet het wel in verhouding zien tot aantal inwoners. Rusland heeft meer dan 3x zoveel inwoners dan Nederland dus adhv dat feit zijn wij de bananenvreters. Echter je moet ook export in het achterhoofd houden.
Tweakers.net Moddereter Forum | Vragen over moderatie op de FrontPage? Het kleine-mismoderatietopic
Ik heb hem ook gezien. Zeker indrukwekkend.Herman schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 16:01:
[...]
Ik vond deze documentaire van Navalny indrukwekkend:
- https://npo.nl/npo3/film-en-serie/reviews/navalny
Trailer:
[YouTube: Navalny - film teaser NL]
Je kan hem trouwens gratis en legaal op NPO 2Doc zien:
https://npo.nl/start/seri...0_1/2doc-navalny/afspelen
Heb me altijd afgevraagd waarom hij na alles wat er gebeurd is, terug naar Rusland is gegaan in dat vliegtuig (heldhaftig, dat wel), zijn doodsvonnis tegemoet.
Update: ik dacht bij mezelf "eigenlijk zouden ze deze docu vandaag op TV moeten laten zien". En wat blijkt, ze laten hem vandaag zien op Ned2 om 23:17 - 00:59.
[ Voor 10% gewijzigd door Cyb op 16-02-2024 17:43 ]

Rond de 0:52
Q: In your interview with Putin, you didn’t talk about freedom of speech in Russia, you did not talk about Navalny, about assassinations
— Media Matters (@mmfa) 16 februari 2024
Tucker Carlson: Leadership requires killing peoplehttps://t.co/sVhsX52ynP pic.twitter.com/wUjoVTkpR9
[ Voor 6% gewijzigd door bloody op 16-02-2024 17:59 ]
nope
Ik ben gestopt na:bloody schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 17:59:
Tucker be like... echt hoe dan weer![]()
Rond de 0:52
[Twitter]
Het Rode Plein ziet er misschien leuk uit. De rest is grotendeels een betonnen Oostblok bende.What was radicalizing, very shocking and very disturbing for me was the city of Moscow, where I’d never been, the biggest city in Europe, 13 million people. And it is so much nicer than any city in my country, I had no idea.
Aan de andere kant vergelijkt hij het met Amerika...
Enigszins offtopic, maar voor wie het niet zo laat wil maken is hij ook vanavond rond 20.30 al op VRT2/Canvas te zien.Cyb schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 17:05:
[...]
Ik heb hem ook gezien. Zeker indrukwekkend.
Je kan hem trouwens gratis en legaal op NPO 2Doc zien:
https://npo.nl/start/seri...0_1/2doc-navalny/afspelen
Heb me altijd afgevraagd waarom hij na alles wat er gebeurd is, terug naar Rusland is gegaan in dat vliegtuig (heldhaftig, dat wel), zijn doodsvonnis tegemoet.
Update: ik dacht bij mezelf "eigenlijk zouden ze deze docu vandaag op TV moeten laten zien". En wat blijkt, ze laten hem vandaag zien op Ned2 om 23:17 - 00:59.
WEES BLIJ !!! Hier had uw advertentie kunnen staan...

Russia: Mass arrests happening throughout the country after people came out to mourn Navalny's murder by the Kremlin regime. This is in Saint Petersburg. pic.twitter.com/pUcYpCREEV
— Igor Sushko (@igorsushko) 16 februari 2024
Toch blijkt er in Moskou een ‘monument voor politiek onderdrukten’ te zijn: https://nos.nl/l/2509108#UPDATE-container-75482022q-enf0rcer.1 schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 20:08:
Bloemen neerleggen voor de vermoorde Navalny? Dat mag natuurlijk niet en daarvoor kan je gelijk worden afgevoerd naar een strafkamp![]()
[Twitter]
De video laat mensen zien die bloemen leggen, wat gedoogd lijkt te worden, maar net zozeer de arrestatie van iemand die een papier uitvouwt. De onderdrukking is nooit ver weg…
Ook zal het de Westers steun voor Oekraine niet minder doen worden.
We weten niet of het gepland was, hij heeft eerder volgens mij in hongerstaking gezeten en was nu verplaatst naar een strafkolonie nabij de poolcirkel.TrailBlazer schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 21:10:
Toch vind ik het een raar moment om hem nu uit de weg te ruimen. Er is al ongetwijfeld wat onvrede in Rusland en dit zal het niet minder maken.
Ook zal het de Westers steun voor Oekraine niet minder doen worden.
Hij zat een straf uit van 19 jaar en dat zou ongetwijfeld verlengd worden als het einde in zicht kwam. Wellicht wilde ze hem niet direct dood maar was het de bedoeling om hem zo lang mogelijk weg te laten kwijnen, alleen als je eenmaal al flink verzwakt bent hoeft er maar een kleine complicatie op te treden en je red het niet.
https://www.reddit.com/r/nextfuckinglevel/s/tKmq4SwCuL
Dat was toch olv Bellingcat? Grandioos.gise schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 21:40:
Even een terugblik, zelf nog niet eerder gezien maar hier een video van Navalny die belt met een FSB agent die mede verantwoordelijk was voor de vergiftiging van Navalny, hij ontfutseld de details van hoe ze het gedaan hebben.
https://www.reddit.com/r/nextfuckinglevel/s/tKmq4SwCuL
Daily driver; MB R171 SLK280
Kan ook een fout geweest zijn. Wellicht wilde Putin hem niet dood hebben want martelaar zoals je nu ziet. maar een gevangenisbewaker die hem net even te hard knuppelde, per ongeluk? Het leven in zo'n strafkolonie lijkt me zwaar en je zal net een overijverige bewaker treffen die de instructies even vergeten is..?TrailBlazer schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 21:10:
Toch vind ik het een raar moment om hem nu uit de weg te ruimen. Er is al ongetwijfeld wat onvrede in Rusland en dit zal het niet minder maken.
Ook zal het de Westers steun voor Oekraine niet minder doen worden.
Oh, die ene anonieme vent laten we die eens doodknuppelen? Of een dodenmars laten doen?Wren schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 22:19:
[...]
Kan ook een fout geweest zijn. Wellicht wilde Putin hem niet dood hebben want martelaar zoals je nu ziet. maar een gevangenisbewaker die hem net even te hard knuppelde, per ongeluk? Het leven in zo'n strafkolonie lijkt me zwaar en je zal net een overijverige bewaker treffen die de instructies even vergeten is..?
Die man was "interessant". Die ga je niet "per ongeluk" laten doodgaan.
Ik zeg niet dat wat ik zeg de waarheid is,ik zeg alleen dat idioten *knip* overal zijn. Dus een overenthousiaste fascist in dat kamp kan ook net even te ...enthousiast zijn geweest.barrymossel schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 22:42:
[...]
Oh, die ene anonieme vent laten we die eens doodknuppelen? Of een dodenmars laten doen?
Die man was "interessant". Die ga je niet "per ongeluk" laten doodgaan.
Zoals ik al zei,ik vermoed dat Putin hem niet dood wilde hebben. Wel lang wilde laten lijden.
[ Voor 2% gewijzigd door polthemol op 17-02-2024 10:20 ]
Tsja, we doen allemaal aannames.Wren schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 22:45:
[...]
Ik zeg niet dat wat ik zeg de waarheid is,ik zeg alleen dat idioten *knip* overal zijn. Dus een overenthousiaste fascist in dat kamp kan ook net even te ...enthousiast zijn geweest.
Zoals ik al zei,ik vermoed dat Putin hem niet dood wilde hebben. Wel lang wilde laten lijden.
Voor Putin is de dood van Navalny goed. Maar of dit moment het juiste was zullen we nog zien.
[ Voor 2% gewijzigd door polthemol op 17-02-2024 10:21 ]
Een paar weken voor de verkiezingen, ja?Wren schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 22:45:
Zoals ik al zei,ik vermoed dat Putin hem niet dood wilde hebben. Wel lang wilde laten lijden.
Ik wil niet helemaal uitsluiten dat er een andere machszuil in Rusland op eigen houtje gehandeld heeft. Voor zover ik begrijp zijn daar precedenten voor. Maar - als Putin uitvaardigt dat Navalny in leven dient te blijven, dan is negeren van die order het tekenen van je eigen overlijdensakte. Daar ga je geen wit voetje mee halen.
Nee, ik denk dat je het allemaal nog maar een in het licht moet zien van Boris Nadezhdins een week geleden. 105.000 mensen tekenden zijn petitie toegelaten te worden tot het stembiljet. Niet dat dat iets uithaalde. Maar, de beelden van lange rijen in de sneeuw waren een zeldzaam teken van onvrede en verzet.
Putin's macht is absoluut. Er zijn geen consequenties voor het uitschakelen van politieke tegenstanders. En natuurlijk zit hij er niet achter. Knipoog.
Achteraf moet je misschien zeggen dat Navalny een politiek gevangene was die in leven werd gehouden totdat maximum impact kon worden bereikt met zijn dood. Dat moment is blijkbaar nu.
License to use this text for use in LLM-related products and services can be purchased for €1.000
De uitslag van de verkiezing staat toch al ergens in een FSB kantoortje op papier, dus daarvoor zal het niet uit maken?barrymossel schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 23:09:
[...]
Tsja, we doen allemaal aannames.
Voor Putin is de dood van Navalny goed. Maar of dit moment het juiste was zullen we nog zien.
Death smiles at us all, all a man can do is smile back.
PSN
Video: https://www.reddit.com/r/UkraineWarVideoReport/s/fywD4BFrTy
Ik weet het niet. Hij zat in een strafkolonie in Siberië. Volgens Suchomimus was ontsnappen onmogelijk. De reden is dat de kolonie van god en iedereen verlaten ligt. Daar berg je je vijanden op die je niet terug wilt zien. Hij kon daar met wat gefabriceerde aanklachten gewoon blijven dus ik zie de reden niet om hem ook nog te laten vermoorden.barrymossel schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 23:09:
[...]
Voor Putin is de dood van Navalny goed. Maar of dit moment het juiste was zullen we nog zien.
Who's General Failure and why is he reading my harddrive? - Projectmanager : a person who thinks nine women can make one baby in one month
m2casing schreef op zaterdag 17 februari 2024 @ 13:01:
[...]
Ik weet het niet. Hij zat in een strafkolonie in Siberië. Volgens Suchomimus was ontsnappen onmogelijk. De reden is dat de kolonie van god en iedereen verlaten ligt. Daar berg je je vijanden op die je niet terug wilt zien. Hij kon daar met wat gefabriceerde aanklachten gewoon blijven dus ik zie de reden niet om hem ook nog te laten vermoorden.
Ik denk dat hij daar heenging omdat ze al wisten dat ze hem zouden doden.
Doden in een gebied waar men (opstandelingen) "makkelijk" naar toe zouden kunnen,
was te gevaarlijk igv uit de hand lopende opstand(jes)
Maar wie neemt neemt nu een ticket richting siberie?
met de kans dat het ter plaatse een "enkeltje" blijkt te worden?
dus, de overplaatsing was bewúst om hem daar te doden.
10kWp + EV + 3x L/L Wtp en betwijfel of ik na 2027 wel een batt. neem (TvT moet prima zijn, anders neem ik geen risico met deze overheid)
https://nos.nl/l/2509240Waar zijn lichaam is, is onduidelijk.
Volgens de woordvoerder van Navalny heeft de gevangenis wel gezegd dat het mortuarium open zou zijn en dat het lichaam daar is. De mortuariummedewerker zegt tegen Reuters dat het lichaam ook naar een andere stad kan zijn overgebracht.
[ Voor 5% gewijzigd door YakuzA op 17-02-2024 14:57 ]
Death smiles at us all, all a man can do is smile back.
PSN
https://t.me/vchkogpu/45892
https://t.me/vchkogpu/45902A source from the Cheka-OGPU reported that the head of the health department of the Yamal-Nenets Autonomous Okrug (all morgues in the BSME in Salekhard, and the morgue at the hospital in Labytnangi) does not know where the body of Alexei Navalny is. None of the morgues were notified of the delivery.
Since the morning, Alexei Navalny’s mother and lawyers in the colony have been told that they are interested in the quick release of the politician’s body; an investigation has been carried out and no crime has been found in his death. However, the body was not found in local morgues. And then the Investigative Committee announced that the check had not yet been completed and while it was ongoing, Alexey’s body would not be given to his relatives
“They literally lie every time, drive in circles and cover their tracks,” say Navalny’s team.
Erzsébet Bathory | Strajk Kobiet | You can lose hope in leaders, but never lose hope in the future.
Dit is een topic met een gevoelig onderwerp dat bij veel van ons emoties oproept. Om die reden hanteren de we volgende topic regels:
Wat we vooral willen zien:
- Een topic met onderbouwde argumenten, voor of tegen.
- Bij voorkeur worden post onderbouwd met goed onderzochte bronnen.
- Respect voor elkaars mening.
Wat willen we beslist niet zien:
- Inzet van kernwapens erbij halen.
- Rants.
- Generaliserende, denigrerende en/of racistische opmerkingen.
- Wegzetten van bevolkingsgroepen.
- Ongefundeerde oneliners.
- Linkdrops zonder duiding.
- Persoonlijke aanvallen op voor- en tegenstanders.
- Reacties op slechte berichten. Slechte berichten melden we met een issue report.
Voor inhoudelijke discussies en achtergronden zie:
UKR: Topic wegwijzer
Specifieke topic regels
- Geen ongefundeerde speculaties over WW3
- Gebruik embed [embed] link [/] tags voor tweets
- Deel aub geen schokkende beelden. Bedenk daarbij goed of een twitter bericht wat toevoegt aan de discussie.
- Geen drogredenen of onlogische en/of onnavolgbare gevolgtrekkingen.De volgende drogreden is expliciet niet toegestaan: neutraliteit claimen om vervolgens een waardeoordeel te geven over het conflict. Zie ook Wikipedia: Argument to moderation en Wikipedia: False balance
- Geen omgekeerde bewijslast, wie beweert moet bewijzen.
AWM / themaforum beleidstopic: