Ik vermoedde inderdaad al dat dit de stooklijn is.TeutonMartin schreef op dinsdag 17 oktober 2023 @ 08:59:
[...]
Dat is inderdaad de stooklijn, die zouden we binnenkort (lees hoor ik al een jaar) zelf moeten kunnen instellen.
Kan zijn dat het vermogen van pompAO niet voldoende is om je temp setting te bereiken, of dat pompao hier te kort tijd voor krijgt.
Ik heb hier de cv ketel via slimme schakelaars fysiek uit geschakeld. Gaat meerdere keren per dag voor 5 min aan om vast zitten van de circulatiepomp te voorkomen (daarna direct weer uit), pas bij temperaturen beneden de 2 graden blijft hij aan omdat pompAO het dan niet meer zonder hulp gaat redden.
Vind de support inmiddels ook lang duren, half jaar geleden kon je direct iemand spreken die het voor je kon aanpassen, nu als je belt krijg je eerst iemand die zelf niks kan aanpassen, die maakt dan een call aan naar de gene die het wel kunnen/mogen en als je geluk hebt krijg je na een paar dagen een reactie via de email op je vraag, na een reactie kan je weer meerdere dagen wachten.
Ik kan mijn CV niet uitschakelen gezien deze ook zorgt voor warm water.
Ik hoop toch dat de support wel binnen een dag kan reageren zo onderhand.
Of mijn PompAO wel of niet genoeg tijd heeft weet ik niet.
Ik heb vanmorgen mijn vloerwerwarming pomp hydrolisch actief gemaakt (of hoe dat heet), dus die mengt niet meer met retour water.
Toch zie ik op de meters dat de temperatuur in de vloer niet hoger komt dan 22/23 graden retour uit de vloer.
En toch dan de PompAO niet doorlopen.
Ben benieuwd wat support gaat zeggen.
WP: DeWarmte PompAO 6.4Kw Hybrid, CV Intergas, Thermostaat Netatmo, 70m2 vvw, PV: 34x 325wp solaredge omvormer en optimizers,Wan ip adres weten? https://mijnips.eu