Truus01 schreef op zondag 28 augustus 2022 @ 20:09:
Er is nog altijd geen bewijs dat de maatschappijen die zeggen jaarlijks te salderen ineens per tariefperiode salderen.
Wordt nu wel veel gezegd, omdat de contracten variabel zijn, maar nog niemand heeft een afrekening oid waar het daadwerkelijk bij is gebeurd.
@Veltmanus74
/f/image/VGFIagxM71K38nDh6c8nSm4c.png?f=fotoalbum_large)
DIt was mijn eindafrekening van toen ik kort overstapte in juli bij Eneco. Ik ga ervan uit dat ze gewoon standaard script/berekeningen hebben draaien. In dit overzicht zie je dat ze per tarief-periode salderen en vervolgens het overschot uitbetalen.
Als je nu ook een wijziging hebt, zullen ze dit hetzelfde doen, neem ik aan.
Oftewel: als ze hetzelfde trucje uithalen met 9ct vergoeding en prijswijziging in sept. Dan lopen je kosten lekker op in de winterperiode (als je een warmtepomp hebt). Vandaar dat ze dit ook moeten melden, en ik niet aanneem dat ze zelf maar inschatten "oh, die heeft waarschijnlijk geen overschot, dus hoeven geen melding te maken".
[ Voor 13% gewijzigd door Yaldair op 28-08-2022 21:30 ]