[Alfen Laadpaal] Ervaringen & Discussie

Pagina: 1 ... 110 111 Laatste
Acties:

  • Luisterlijk
  • Registratie: April 2021
  • Laatst online: 09:03
V_ger schreef op zondag 31 mei 2026 @ 08:38:
[...]

Het probleem is de auto, niet je laadpaal.
Zie het anders. Op basis van het weer en de bestemming kies je vooraf of je ergens over de snelweg heen gaat, of liever over de N wegen met mooi uitzicht.
Dat is een zienswijze die niet past bij mijn leven en waarom ik rijd. Dat is tegen de 50 dkm, en ik rijd al elektrisch sinds dat kan. De laadpaal maakt de fout, simpelweg vanwege een design flaw. Men heeft niet viodoende rekening gehouden met de autos die er bestaan. De auto doet wat hij doet omdat hij zo is ontworpen. Daar moet je in je (lader)design rekening mee houden. Mijn Volvo heeft het niet maar de Hyundais op de zaak wel. Een en ander wordt onder garantie gerepareerd dus ik denk niet dat ik er ver naast zit.

[ Voor 9% gewijzigd door Luisterlijk op 31-05-2026 09:03 ]


  • JanHenk
  • Registratie: September 2008
  • Niet online
@Luisterlijk Er zijn buiten het Alfen-topic meerdere meldingen van andere laadpalen waarvan het relais stuk gaat, kortsluiting veroorzaakt, etc. In ieder geval zappi’s, maar ook andere. De gemene deler is steeds Kia/Hyundai.

Is het dan een design flaw van Alfen, of van Kia/Hyundai?

vw id.7 tourer pro s | evcc | holtkamper aero | fiscalist & prutser

Pagina: 1 ... 110 111 Laatste