Ja echt ongelofelijk.
Wat een prutsers zijn het toch.
Als zij menen dat ze de zaakjes op orde hebben laat ze dan EINDELIJK eens de durf hebben om tegen Ziggo of KPN te stellen dat ze echt qua capaciteit meer dan genoeg hebben en de app mega goed blijft werken.
Maarja je weet het al ..die durf gaan ze nooit hebben.
Je zou willen dat ze het deden als het dan mis gaat hebben ze een groot probleem.
Ze doen net alsof ze los van de providers kunnen opereren.
Klopt niet, want ook in Scandinavië hebben ze een provider nodig om 4K te kunnen bieden.
Belachelijk eigenlijk dat de Nederlandse consument het nu zonder 4K moet doen terwijl het bij Ziggo geen probleem was.
Dan zeggen ze dat een een lineair kanaal( zie je daar gaan ze alweer) hebben voor 4K in Scandinavië.
Maar datzelfde Lineaire kanaal zetten ze nu ook in via Ziggo en KPN ...wat een bedrijf...
Laat ze zo maar door gaan, de les zullen ze wel krijgen als de rechten van de Formule 1 opnieuw verkocht worden.
Dat zal ze leren om de mensen hier brak HD aan te bieden via die knutsel knoei app.
Daar gaan je centen en je investering. Je wordt een keer hierop afgerekend. De vraag naar 4K blijft staan ook omdat de Nederlanders weten dat het bij Ziggo gewoon beschikbaar kan zijn via dat lineaire kanaal.
Vooral de kop in het zand steken zou ik zeggen ..ze zullen het vanzelf wel merken.
Men zal gewoon heel lang niet zonder de lineair kanaal kunnen als het om 4K content gaat.
Ware het niet dat KPN,Ziggo deze gewoon hebben.
KPN met Unicast en Ziggo via Coax.
Ze gaan dat Lineaire gedeelte niet loslaten. Noem het maar de afhankelijkheid van een andere partij maar dat weten ze zelf ook want in Scandinavia is men ook hiervan afhankelijk.
Hou dan op met zeggen dat je onafhankelijk van..wil gaan opereren. Dat lukt je NOOIT via de app als je vooruitgang wilt boeken. 4 K gaat het dan niet worden en je blijft klachten houden als de F1 steeds meer kijkers gaat trekken.
Probleem is ook dat KPN,Ziggo een eigen app hebben ontwikkeld voor hun mediaspelers. Daar heeft Viaplay ook profijt van. Want anders hebben klanten een mediaspeler nodig of een smart tv.
Je begrijpt dat Ziggo en KPN geen zin hebben om dan naar Viaplay te moeten wijzen als het mis gaat. Hiermee bedoel ik dat Ziggo of KPN de partij volledig onafhankelijk via de APP laten opereren.
Als het dan verkeerd gaat wordt het de vinger naar mekaar wijzen en de klant is de dupe.
Het zal KPN,Ziggo niet interesseren dat het mis gaat via de Viaplay android app. Maar als het op de mediaspelers via de provider app mis gaat is gewoon een andere kwestie.
Viaplay aub ophouden met te stellen dat je van de providers los wilt komen. Op houden met liegen want het gaat NOOIT gebeuren. KPN is ook IPTV maar de techniek is gewoon anders wat Viaplay via de app niet voor mekaar gaat krijgen. Via de coax is 4K heel simpel erop te zetten zonder problemen( Ziggo).
Olav Mol zal ook wel weten..gewoon rustig blijven en afwachten tot de afrekening komt een jaar is weer zo voorbij. Als Viaplay de zaakjes niet op orde heeft hebben ze sowieso een groot probleem evan los daarvan dat de Nederlandse F1 fan heel goed weet dat 4K wel degelijk mogelijk is.
Toen viaplay kwam was 4K meteen verdwenen..
[
Voor 42% gewijzigd door
Arctic Fox op 04-03-2023 18:50
]