Ik ga nu nog maar niet instappen en wacht tot het spul weer iets zakt.YES schreef op vrijdag 3 september 2021 @ 08:28:
[...]
Ik herken je ongeduld en dat is ook een valkuil voor velen denk ik. Op gegeven moment is je vertrouwen dat je een goede keuze gemaakt hebt weg en verkoop je snel weer. Afhankelijk van waarop je je keuzes baseert en wat het marktsentiment is, is dat ongeduld je grootste vijand denk ik. Bij mij wel in ieder geval.
Een aantal keer op je bek gaan en winst zien verdampen hoort er denk ik ook gewoon bij, je moet leren hoe je die fouten niet maakt![]()
Hoe ik bepaal welke munten ik koop? BTC/ETH vormen de basis van mijn portfolio, daarnaast koop ik op basis van use case. Als ik een interessant muntje voorbij zie komen (hier, op twitter of op een ander kanaal) dan google ik die munt en voeg daar use case aan toe. En dan een beetje rondsnuffelen. Je komt er dan vaak best snel achter waartoe een munt dient en als je denkt, goh wat een boel moderne termen door elkaar maar het lijkt me nog een beetje gebakken lucht, dan is het in 99% van de gevallen ook gebakken lucht.
Bij het zoeken naar de use case kan je vaak op de eigen website van een munt/project wel wat informatie ophalen en vaak zijn er ook nog genoeg andere bronnen.
Mocht je nou een startpunt zoeken voor muntjes met een use case, lees dan eens deze post van @Mooody en de reacties erop. Als iets geen use case of kans op adoptie heeft doet Mooody er sowieso niets mee dus dat is wel goed om te weten.
Mijn advies zou overigens zijn geen enkele van deze munten direct te gaan kopen, maar ze gewoon eens op te zoeken, lezen waarvoor ze dienen en op basis daarvan zelf een inschatting doen of jij ze wil hebben.
En houdt er daarnaast rekening mee dat we volop in een bullrun zitten. Als de bear market zijn intrede doet is de kans aanwezig dat deze alts voor 90% verdampen in waarde. Je kan dan de komende maanden een leuke winst gemaakt hebben maar dan alsnog alles kwijt zijn. Denk dus ook na over doelen, wanneer heb je er genoeg aan verdient (en bedenk of je in sats of in fiat winst wilt maken) en ga je dus verkopen. Je kan sowieso al verkooporders instellen op die winstdoelen, dan hoef je ook niet zelf continue aan de knoppen te zitten.
en even goed orienteren en mijn shitcoins kwijt raken.
/f/image/oJIZXPKyp9Hc18vJCuHvH15x.png?f=fotoalbum_large)
:strip_exif()/f/image/qwx5hvn0p4N0B1jjV9gzSBHq.jpg?f=fotoalbum_large)
:no_upscale():strip_icc():fill(white):strip_exif()/f/image/EnEmvax3gVQkGzm2vPJPTYFo.jpg?f=user_large)