Dat hangt af van de groei en van kapitaal management.Wiley99 schreef op maandag 11 november 2024 @ 13:44:
Wellicht erg off topic , maar waar leven die bedrijven dan van, als ze levenslang gratis software voor je blijven ontwikkelen? Aanwas van nieuwe gebruikers alleen zal dat niet kunnen financieren, vermoed ik.
Een extra licentie verstrekken kost slechts de afhandeling kosten.
Als je hard groeit kan het zijn dat je zoveel kapitaal ontvangt dat je als je dit goed managed van de "rente"/"dividend" je operatie kunt draaien.
Uiteraard moet je dit goed regelen en maatregelen
nemen tegen hostile take overs: Dat is de situatie waarin investeerder een meerderheidsbelang koopt (uitkopen van aandeelhouders/een of meerdere oprichters) en de investeerder financiert door na de aankoop het kapitaal van je eigen bedrijf naar zichzelf door te lozen.
[ Voor 4% gewijzigd door djwice op 11-11-2024 15:40 ]
Mijn LEGO MOC's met PDF bouwinstructies en stop-motion animaties vind je op https://rebrickable.com/users/BrickDesignerNL/mocs/