Ik heb de auto (GT-Line) nu een aantal weken in bezit, hierbij nog wat eerste observaties:
- bij de proefrit was mijn ervaring dat ik de auto laag vond (ik ben 1,89m); dat valt in de praktijk toch wel mee. Ik denk toch dat de stoel niet helemaal goed of te rechtop stond bij de proefrit.
- ik blijf de dode hoek camera’s erg fijn vinden, maar zie toch meer door de achterruit als ik omkijk dan bij de proefrit, dus ook daar zal afstelling een rol hebben gespeeld
- goede stoelen naar mijn mening
- ik vind de reactietijd / snelheid van de GUI prima, ook de navigatie werkt goed
- tiptoetsen op het midden console vind ik niet gelukkig gekozen, je zet echt heel snel de stoelkoeling van de bijrijder aan als je aan het airco/bedieningspaneel zit
- ik vind hem echt heel fijn rijden, merk ook _niet_ dat de auto zwaar is. verbruik met veel snelweg tussen de 15 en 16 kwh/100km op ca. 900km tot nu toe
- semi-zelf rijden op de snelweg werkt goed maar vanochtend bij de mist sprong hij steeds uit - dus het is terecht “semi-“

.
- de melding “houdt uw handen aan het stuur” verschijnt te makkelijk / te snel. Ik heb mijn handen aan het stuur maar blijkbaar te stil… beetje bewegen en de melding gaat weg - herkennen meer mensen dit?
- na ongeveer een uur rijden begint de airco opeens koelere lucht te blazen - de Honda die ik hiervoor had deed dat ook maar prettig is het niet. Herkennen meer mensen dit?
- wat ik echt een enorm gemis vindt en niet verwacht had toen ik bestelde in april is het ontbreken van “wireless CarPlay”. Ik hoop echt dat dit wordt toegevoegd want het idee was nu juist dat ik van alle kabels af zou zijn ; de aansluiting zit nu niet echt op een handige plek en de plek voor de telefoon (Qi charger) is met de telefoon aan de kabel ook niet te gebruiken.
- het is natuurlijk een prachtige auto. Veel bekijks op de snelweg, vooral van Tesla rijders
[
Voor 6% gewijzigd door
ruud76 op 03-11-2021 20:23
]