Dat zal vast wel, maar ik draai de RDP via Citrix. De Teams iOs versie weet ik niet, zou ik even moeten kijken,maar ik heb nog geen ios app gevonden die ik op mn mini wil draaien, ik vind dat meer een gimmick.
De normale mac versie van Teams werkt perfect via Rosetta.
Waar mijn i5 2017 13" macbook pro staat te blazen en zuchten en soms retetraag reageert, krijg ik de Mac Mini nog niet eens de helft van de processortijd vol met het werk wat ik doe.
Chrome 20+ tabs open, teams call, rdp via Citrix, Word en Excell open met behoorlijk documenten.
De macbook kan dat net niet aan, de Mini met 2 vingers in de neus. En meer dan de helft van de programma's zijn nog niet geoptimaliseerd.
Ik ben echt super onder de indruk.
Edit: Ik heb even gekkeken en Teams iOS app is niet beschikbaar op de Mini, ik weet dat je op andere manieren alle iOS apps kunt instaleren, maar dat gaat me net even te ver, zoals ik zei, originele mac app voldoet. Microsoft is bezig aan de M1 versie van Office.
[
Voor 12% gewijzigd door
Philos31 op 26-11-2020 22:00
]
BMW C-Evolution LR, Skoda Enyaq iV80 Sportline, 7200Wp 27KwH thuisbatterij (zelfbouw) , 7x Daikin l/l warmtepomp, Homeautomation by Homey