Ik zie een goede korte-middel termijn toekomst voor Apple tegemoet: die M1 apparaten worden bijzonder goed ontvangen door de gebruikers. Juist op de macbook markt die een beetje stilstond is er nu weer incentive om te upgraden naar een nieuwe model: je krijgt nl. bijzonder veel voor weinig geld.
Op basis van bestellingen van mezelf en diverse anderen merk ik dat ze moeite hebben om het aan te slepen: Kerst besteld, eind Jan/begin Feb pas geleverd.
Daarnaast hebben ze met hun Arm strategie een flinke kostenbesparing te pakken.
Tel daarbij op de tags, AR bril en verniewde iMacs opbasis van Apple Silicon (ik verwacht dat deze ongevenaard dun worden en een juweeltje qua design), dan zie ik een bijzonder zonnige periode tegemoet.
Als de eerste 8 core Apple Silicon M1 al zo'n succes is, dan ben ik bijzonder benieuwd hoeveel power men uit een 32-core versie hiervan kunnen persen.
edit: alles gebaseerd op mijn ervaring en gevoel bij het bedrijf - oordeel uiteraard zelf
[
Voor 5% gewijzigd door
stfn345 op 07-01-2021 18:24
]